Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Kolejne gry Ubisoftu w panteonie zabezpieczeń

202 postów w tym temacie

Niektóre osoby wypowiadające się w tym temacie chyba nie zdają sobie sprawy, że proszą się o permanentny ban (nie, nie chodzi tutaj o Grabarza)...

Dnia 28.02.2010 o 17:17, Undertaker napisał:

Nie zdziwię się, jak w dzień premiery pierwszej z tych gier w sieci będzie hulał pirat...


Silent Hunter 5 można już nabyć w Kanadzie (zapraszam na forum subsim). Opinie na chwilę obecną dość przychylne - tak w przypadku gry, jak i zabezpieczenia.
Pozwolę sobie zapytać - gdzie ten twój "pirat", który już miał w sieci hulać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekaw czy ubi będzie tak wytrwałe jak mówi , jeśli bo 2 miesiącach złamią zabezpieczenia.

Człowiek to stworzył - Człowiek to złamie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2010 o 18:51, Markush napisał:

Czy Ubi nie wie, ze są ludzie nie posiadające internetu?


Tak. Uznali, że nie są grupą dostatecznie liczną w porównaniu z milionami piratów, którzy z dostępem do internetu nie mają problemu.
Okrutna kalkulacja? Pragmatyzm? Nie ma jednoznacznej odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech, ręce opadają. Czy Ubi nie zrozumie że żaden, nawet najlepszy DRM nie uchroni ich gier przed spiraceniem? Dlaczego niby konsolowcy mogą spokojnie grać bez neta, mimo że piractwo na ich platformach również istnieje?
Ubisoft''owi już dziękujemy, nawet "Project Ten Dollar by EA" brzmi bardziej sensownie... mimo że dotyczy głównie rynku wtórnego.

Edit. Mam pomysł: Niech Ubi sprzedaje gry tylko osobą które udowodnią, że nie mają internetu. Dlaczego? Jak jakaś piracka kanalia nie ma neta to jak ściągnie grę z wareza czy innego torrenta. Proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo nadążam za ich strategią, do tego jeszcze to zacytowane w newsie stwierdzenie. Mam wrażenie, że usilnie próbują zniechęcić graczy PCtowych do ich gier i grania na PC. Powtórzę to po raz kolejny: Ubisoft jeśli tak bardzo nienawidzicie rynku PC to wynocha stąd, wasze miejsce zajmą lepsi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2010 o 18:58, Pomidor napisał:

Edit. Mam pomysł: Niech Ubi sprzedaje gry tylko osobą które udowodnią, że nie mają internetu.
Dlaczego? Jak jakaś piracka kanalia nie ma neta to jak ściągnie grę z wareza czy innego
torrenta. Proste.


Rozwin mysl, zapraszac ich do domu zeby zobaczyli na wlasne oczy ze nie masz? :D To sprzedaz by im drastycznie "wzrosla" ;) Poza tym musialbys tez udowodnic ze nie masz komorki, nie masz znajomych ktorzy maja net, twoj komp nie posiada USB/DVD/BlueRay, dyski sa zapieczetowane przez urzad skarbowy a w ogole mieszkasz w okolicach Chernobyla i za sasiadow masz tylko wrony i szczury :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2010 o 16:33, Damianuss1 napisał:

Nie było już o tym newsa jakiś czas temu? Wiem to od dawna i szczerze jeśli te zabezpieczenia
nie będą znacząco komplikowały rozgrywki to ja osobiście nie widzę problemu.


Ja też. Poczekajmy tylko aż pierwszy raz serwery Ubisoftu padną. Ops... Wydałeś 140 zł na grę, ale nie możesz grać w single-playera, bo zabezpieczenie na to nie pozwala. Co za pech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Piraćcie piraćcie, będzie dzięki temu lepiej. Tylko nie zadawajcie później idiotycznych pytań "a będzie na pc?", "a czemu nie na pc?", "dajcie na pc" itp.
Zamiast wybić Ubi z ręki argument nt. piractwa (i tym samym słuszności tak radykalnych zabezpieczeń), będziecie utwierdzać ich w przekonaniu, że mają rację. Sami sobie dołki kopiecie, aby później w nie wpadać. Jeśli nie podoba się Wam ich polityka, to NIE KUPUJCIE ich gier i NIE ŚCIĄGAJCIE ich gier. Jak nazwać człowieka, który narzeka na potrzebę podłączenia do sieci a później ściąga te naście GB danych z tej sieci (której ponoć nie ma)? Mi przychodzi na myśl baran, frajer, hipokryta i złodziej, który usprawiedliwia łamanie prawa swoimi idiotycznymi zarzutami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie się chyba trochę przestraszyli jak na miesiąc przed poprzednią premierą AC gra wylądowała w sieci. Ale takie zabezpieczenia i tak nic nie pomogą. Ale panowie z UBI się o tym niedługo przekonają, którego to ta premiera ACII? NIeświadomi posiadacze oryginałów, po cracki w dłoń!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2010 o 19:20, aope napisał:

Piraćcie piraćcie, będzie dzięki temu lepiej. Tylko nie zadawajcie później idiotycznych
pytań "a będzie na pc?", "a czemu nie na pc?", "dajcie na pc" itp.

Ale do kogos konkretnie sie zwracasz teraz czy tak tylko marudzisz? Oczywiscie wiemy ze np. xbox nie ma zadnych piratow, no skad, bo niby jak, to konsola przeciez, a to ze np. taki Bioshock2 piracki pojawil sie momentalnie na iksa to zwykle oszczerstwa pecetowcow. Prawdaaaaaa?
Z PS3 jest troche gorzej ale tez juz ktos to zlamal i jak sam napisal zajelo mu to 5 tygodni, wprawdzie przyznal ze jemu sprawia radosc sam fakt pelnej kontroli nad konsola, ale jak myslisz, ile czasu trzeba zeby w jego slady poszlo wielu innych bez takich idealistycznych zapatrywan?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2010 o 18:28, Ostrowiak napisał:

No, Valve poza kolejnością, bo ma Steama.

Tyle, że Steam czy GFWL pozwalają grać offline.

Danio237
Czy gra, która jest tytułem dla jednego gracza musi lub powinna (po co?) mieć STAŁE połączenie z internatem? Nie.
Czy w razie chwilowych zaników i padnięcia sieci (tak sieci padają) będziesz mógł grać. Nie.
Czy Tobie podobnym przeszkadza plucie w twarz? Nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2010 o 19:26, Terrorite napisał:

> Piraćcie piraćcie, będzie dzięki temu lepiej. Tylko nie zadawajcie później idiotycznych

> pytań "a będzie na pc?", "a czemu nie na pc?", "dajcie na pc" itp.
Ale do kogos konkretnie sie zwracasz teraz czy tak tylko marudzisz? (...)


Poczytaj wątki nt. tych zabezpieczeń od Ubi, to będziesz wiedział. I co mi wyjeżdżasz z konsolami? To temat o konsolach? Ale skoro tak bardzo chcesz, to tak, jest piractwo na konsolach. I tak, ludzie ściągają gry. I tak, te gry sprzedają się pomimo mniejszej ilości konsol w stosunku do komputerów w większych nakładach. Jak myślisz, dlaczego?

@QandQ: o coś konkretnie Ci chodzi, czy o nazwanie spraw po imieniu? Zabolało coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

DRM, który wymaga stałego połączenia z netem podczas gry to najgorsze skur********* jakie człowiek wymyślił. To jeszcze gorsze niż ten niewydarzony Games for Windows. W te wakacje miałem problem z netem i przez to nie mogłem grać w singleplayerowego Batmana: AA. Tyle, że tam wystarczyło by na chwilę internet się pojawił i dał się zalogować. A wystarczyło zamiast wydawać stówę ściągnąć odpowiednio spreparowaną wersję z Torrentów i nie miałbym żadnych problemów :/ Życie pirata jest proste.

Anyway, chciałem kupić Assassin''s Creed 2, ale stwierdzam, że... F*** YOU UBI! Żałosne kanalie, na mnie nie zarobicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2010 o 19:30, aope napisał:

@QandQ: o coś konkretnie Ci chodzi, czy o nazwanie spraw po imieniu? Zabolało coś?


:LOL:
Od dawna nie piracę (w żaden sposób), ale ty rzucasz inwektywami tanimi niczym polskie wino w plastikowym dzbanku. I w dodatku popisujesz się naiwnością większą niż owi TFUrcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do moderatora: ty kmiotku na usługach korporacji, dlaczego kasujesz moje wypowiedzi? SKANDAL.. bo co.. bo piszę prawdę?
UBI F*** YOU!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kur*a no nie mogę! Jak tak można bezczelnie wmawiać ludziom, że nowe zabezpieczenia będą działać. Nie lubię tego słowa mówić, ale po prostu ŻAL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2010 o 19:35, QandQ napisał:

:LOL:


Witam generację gimnazjum. Postaram się przystosować ton wypowiedzi.

Dnia 28.02.2010 o 19:35, QandQ napisał:

Od dawna nie piracę (w żaden sposób),


IMO robisz good. BrAfO.

Dnia 28.02.2010 o 19:35, QandQ napisał:

ale ty rzucasz inwektywami tanimi niczym polskie
wino w plastikowym dzbanku.


Yo. Skoro nazywanie rzeczy po imieniu ziooom, nie pasi, to sio.

Dnia 28.02.2010 o 19:35, QandQ napisał:

I w dodatku popisujesz się naiwnością większą niż owi
TFU
rcy.


Tzn. jaką naiwnością ziooom? Że jak se nie kupie i se ściągnę to Ubi powie mylilismy się? Zią, nie, to nie tak działa, LOL. Nara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować