Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Krzysztofowi "actionkot" Kotowskiemu z Action S.A.!

304 postów w tym temacie

A powiedz mi proszę, jak mniej więcej wygląda to z Bolesławcem (ds)? Z ogarniętych firm jest tutaj Aplink, który ma dwa oddziały (mniejszy w Tesco i większy w NeoNecie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, chciałbym się dowiedzieć czy macie w planach uruchomienie punktu w Gdyni ?? W mieście znajduje się wiele firm z odpowiedniej branży w tym kilka bardzo dobrze zlokalizowanych. Wiem, że są 2 punkty w Gdańsku ale z Gdyni jest to dość spory kawałek a także myślę, że 2 punkty jak na Trójmiasto zlokalizowane tylko w Gdańsku to stanowczo za mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odesłano mnie tutaj. Moje pytanie, dodajecie punkty w malutkich miejscowościach, przydałoby się również dodać do Oleśnicy (56-400, Dolnyśląsk, obok Wrocławia) miasto ok 50 tyś mieszkańców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy w najbliższym czasie planujecie założyć punkt odbioru osobistego w Toruniu?

Spoiler

Z samego mnie mielibyście ogromne zyski z gier ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2010 o 21:01, Mikex napisał:

Takie pytanie - czy gram.pl zdaje sobie sprawę z istnienia Gliwic? Takie ponad 200tys
miasto na południu Polski. Trochę dziwne, że w sąsiednim, dużo mniejszym, Zabrzu jest
punkt odbioru osobistego, a w Gliwicach nie.

EDYCJA: Zapomniałem napisać - ja sam wiele razy nie skorzystałem z Waszych ofert właśnie
z powodu braku takiego punktu. A biorąc pod uwagę liczbę mieszkańców Gliwic - nie ja
jeden.


Oczywiście ,że wiemy o istnieniu Gliwic . W C.H. Arena jest punkt i jak tylko nowa kadra się wdroży dodamy go do listy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2010 o 22:44, Choinix napisał:

A powiedz mi proszę, jak mniej więcej wygląda to z Bolesławcem (ds)? Z ogarniętych firm
jest tutaj Aplink, który ma dwa oddziały (mniejszy w Tesco i większy w NeoNecie).


Jeszcze nie rozmawialiśmy z nikim ale dzięki za podpowiedź może to znacząco przyspieszyć uruchomienie punktu/punktów . Mamy swoje bazy danych o firmach , nasi handlowcy i opiekunowie regionalni też weryfikują to co wiemy ale najcenniejszym źródłem informacji są klienci którzy wiedzą najlepiej czy dany sklep jest wporządku i w dobrej lokalizacji .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2010 o 23:04, Codipar napisał:

Witam, chciałbym się dowiedzieć czy macie w planach uruchomienie punktu w Gdyni ?? W
mieście znajduje się wiele firm z odpowiedniej branży w tym kilka bardzo dobrze zlokalizowanych.
Wiem, że są 2 punkty w Gdańsku ale z Gdyni jest to dość spory kawałek a także myślę,
że 2 punkty jak na Trójmiasto zlokalizowane tylko w Gdańsku to stanowczo za mało.


Jasne ,że tak nawet przez chwile był punkt ale firma zamknęła tą lokalizacje a ponieważ są 3City ogromne animozje wsród firm komputerowych ( moze to przez piłkę :) ) to jak jest już firma X to Y nie chce.... itd ale pracujemy nad tym!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2010 o 23:35, szumi207 napisał:

Odesłano mnie tutaj. Moje pytanie, dodajecie punkty w malutkich miejscowościach, przydałoby
się również dodać do Oleśnicy (56-400, Dolnyśląsk, obok Wrocławia) miasto ok 50 tyś mieszkańców


Dodajemy punkty w miejscowościach w których mamy sprawdzonych parnerów i którzy chcą wejść w jeszcze nie do końca uruchomiony projekt a przy tej okazji nie mają nie wiadomo jakich oczekiwań . Prędzej czy później trafimy do wszystkich miast ,które nas interesują czyli powyżj 20k mieszkńców . Srednio przybywa 10-15 punktów miesięcznie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2010 o 00:49, icearas napisał:

Czy w Legnicy powstanie punkt odbioru osobistego w najbliższym okresie? :)


własciwie to ta sama odp co wyżej :) Legnica juz od dawna jest na tapecie ale podłaczamy tych którzy "bardziej chcą" z nami już współpracować a nie takich których trzeba mocno namawiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2010 o 01:09, wsaadman napisał:

Witam - mam takie pytanko -
Dość dawno temu zapowiadano otwarcie punktu w Częstochowie - co się z nim stało? ; ]


Jeszcze trochę cierpliwości , w tym roku na pewno trwają rozmowy .
Ta firma która miała być postanowiła poczekać na rozwój wypadków wiec rozmawiamy z innymi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2010 o 10:33, Bartimeus napisał:

Kiedy będzie w Kielcach?


Przecież w Kielcach jest...

* Kielce
* Wyspa ActiveJet, CH Echo
ul. Świętokrzyska 20
25-406 Kielce
telefon: +48 519 130 188
godziny otwarcia: pon-pt: 09:00-21:00,
sob: 09:00-21:00, nd: 10:00-20:00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować