Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Krzysztofowi "actionkot" Kotowskiemu z Action S.A.!

304 postów w tym temacie

A to przepraszam, widać, że rozbrat z komputerem, który musiałem przetrwać, wdaje się we znaki. Zwracam honor i planuję zakup w sklepie gram.pl w najbliższym czasie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam czy znalazło by się miejsce do otwarcia w Rawie Mazowieckiej? BO akurat do Łodzi mam 50-60 km... No i już wolę wtedy kuriera,a zna może Pan jakąś inną opcję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
Od dłuższego czasu zastanawia mnie czy kiedyś będzie możliwość udostępnienia odbioru osobistego w Brodnicy? Miasto 30.000 ludzi, znajduję się pomiędzy Toruniem, Bydgoszczą a Grudziądzem do każdego conajmniej 60km, więc ani samochodem ani autobusem nie opłaca się jechać, wyjdzie drożej niż przesyłka. Sklepów z sprzętem komputerowym i grami (Ale ceny gier są... wygórowowane żeby nie używać nie cenzuralnych słów ) jest sporo, więc chyba dało by się nawiązać umowę z jakimś avansem lub media expertem.
Prosiłbym o odpowiedz.
Pozdrawiam Kurigazlu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2010 o 12:06, Kurigazlu napisał:

Witam
Od dłuższego czasu zastanawia mnie czy kiedyś będzie możliwość udostępnienia odbioru
osobistego w Brodnicy? Miasto 30.000 ludzi, znajduję się pomiędzy Toruniem, Bydgoszczą
a Grudziądzem do każdego conajmniej 60km, więc ani samochodem ani autobusem nie opłaca
się jechać, wyjdzie drożej niż przesyłka. Sklepów z sprzętem komputerowym i grami (Ale
ceny gier są... wygórowowane żeby nie używać nie cenzuralnych słów ) jest sporo, więc
chyba dało by się nawiązać umowę z jakimś avansem lub media expertem.
Prosiłbym o odpowiedz.
Pozdrawiam Kurigazlu


Plan jest prosty: każde miasto powyżej 20k ludności więc Brodnica jak najbardziej TAK, zwłaszcza poprzez swoje połozenie ( odległości do większych miast) . Firmy które napisałeś raczej nie bo sieciówki z nami nie wejdą do projektu ale napewno sa tez inne firmy wmieście z których kogośnamówimy do współpracy.Terminów narazie nie jestem w stanie podać .
PS Nie ma już Sferisu w Brodnicy :( ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2010 o 11:31, Bartex69 napisał:

Witam czy znalazło by się miejsce do otwarcia w Rawie Mazowieckiej? BO akurat do Łodzi
mam 50-60 km... No i już wolę wtedy kuriera,a zna może Pan jakąś inną opcję?


W krótce będzie w Skierniewicach no ale to też kawałek drogi.. Co do Rawy to pomimo iż nie ma 20 tyś ludności to o ile i będzie chętny partner do współpracy - zrobimy punkt odbioru .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To rewelacyjnie, tylko zostaje cierpliwie czekać żeby w Brodnicy było w końcu salon z grami. Kupujac gre za 20 zl placic niewiele mniej za przesylke nie jest przyjemne :). W każdym razie jak już pisałem zostaje czekać i mam nadzieję że kiedyś się doczekam. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2010 o 21:21, Zatha napisał:

Mam pytanko: czy wy specjalnie unikacie Opole czy nie widzicie tego malutkiego miasteczka?


Nie unikamy , pisałem o Opolu już kilka razy , było kilku chętnych ale nie zrobimy punktu w biurze handlowym . Firma musi miec sklep w miare dobrą lokalizację i kondycje finansową - jak masz propozycję to sprawdzę . Oczywiście sieciówki odpadają .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2010 o 18:21, karolekx23x napisał:

Kiedy bedą nastepne miasta dodane ? Po cichu licze na swoje , ach jakby było cudownie


Jest juz Przasnysz więc blisko coraz bliżej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2010 o 11:06, actionkot napisał:

> Kiedy bedą nastepne miasta dodane ? Po cichu licze na swoje , ach jakby było cudownie


Jest juz Przasnysz więc blisko coraz bliżej :)


Troche dalego ale nadal wierze ze moje bedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja propozycja....:

Warszawa>Wschodnia strona Wisły> CH Rembielińska> salon Media Press.

Jeżeli dobrze sie orientuje to był by chyba jedyny punkt odbioru po wschodniej stronie Wisły...:/
Dobry punkt odbioru dla Białołęki/Targówka/Pragi Północ i kawałka Pragi Południe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2010 o 03:16, WolfPL napisał:

Moja propozycja....:

Warszawa>Wschodnia strona Wisły> CH Rembielińska> salon Media Press.

Jeżeli dobrze sie orientuje to był by chyba jedyny punkt odbioru po wschodniej stronie
Wisły...:/
Dobry punkt odbioru dla Białołęki/Targówka/Pragi Północ i kawałka Pragi Południe.


Lokalizacja OK ale firma nie do dogadania - z sieciówkami nie można osobno :( , planowany jest na Głebockiej w C.H. T. ale to raczej dopiero Q4 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co dzieje się ze sklepem Sferis w Sochaczewie? Obecnie trwa tam remont, czy będzie on tam nadal funkcjonował, czy też podjęta została decyzja o jego likwidacji? W sklepie gram.pl sklep ten zniknął jako punkt odbioru osobistego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2010 o 16:54, milten6 napisał:

Co dzieje się ze sklepem Sferis w Sochaczewie? Obecnie trwa tam remont, czy będzie on
tam nadal funkcjonował, czy też podjęta została decyzja o jego likwidacji? W sklepie
gram.pl sklep ten zniknął jako punkt odbioru osobistego.


Niestety tego punktu juz nie bedzie , rozmawiamy z iinnymi partnerami z Sochaczewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że już parę osób się pytało o Stalową Wolę, ale ileż można czekać, miasta takie jak Przasnysz mają punkt odbioru osobistego, a Stalowa Wola, która ma prawie 70 tys. mieszkańców nie ma takiego? Przasnysz to jest wielkości miejscowości Nisko 7 km dalej, więc już moglibyście się postarać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować