Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Krzysztofowi "actionkot" Kotowskiemu z Action S.A.!

304 postów w tym temacie

Dnia 23.09.2010 o 15:12, actionkot napisał:

To działka akne ale z tego co wiem to Gram stale powiększa oferte na sprzęt więc pewnie
i ten model będzie w sprzedaży - tylko tak jak akne napisała ceny będą identyczne
ze Sferis.

''to jak byłby identyczne to bym zamówił oczywiście na gramie bo wtedy też byłoby najtaniej, tylko że zamawiam za 2 tyg. więc jak do tego czasu będzie to tutaj zamówię a jak nie to na Sferise. I dziękuję za zainteresowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2010 o 15:54, kindziukxxx napisał:


> To działka akne ale z tego co wiem to Gram stale powiększa oferte na sprzęt więc
pewnie
> i ten model będzie w sprzedaży - tylko tak jak akne napisała ceny będą identyczne

> ze Sferis.
''to jak byłby identyczne to bym zamówił oczywiście na gramie bo wtedy też byłoby najtaniej,
tylko że zamawiam za 2 tyg. więc jak do tego czasu będzie to tutaj zamówię a jak nie
to na Sferise. I dziękuję za zainteresowanie.


Nie ma za co :) -po to jest ten dział :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawosci sie zapytam, a co z Łukowem? 30k mieszkancow jest, a do Lublina i Wawy stosunkowo daleko. Ewentualnie pozostaja Siedlce, ale watpie czy chcialoby sie komus specjalnie tam jechac po odbior przesylki. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałbym spytać, kiedy można się spodziewać punktu odbioru osobistego w Rybniku, miasto ma ponad 140k mieszkańców, więc się bardzo kwalifikuje. Z tym, że chyba nie ma tam Sferisa, ni Delkomu.
Czy macie może jakiś inny sklep w tym mieście na oku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuje Krotoszyn miasto położone w Wielkopolsce . Posiada jak dobrze pamiętam ok 50 tys. mieszkańców i sporo różnych mniejszych miasteczek . Napewno znalazł by się odpowiedni sklep do prowadzenia działalności gram na tym terenie . Według mnie dobrym wyjściem by była współpraca z sklepem Media-Expert który jest takim naprawde pożadnym sklepem który wart by był zainteresowania ! Położony jest blisko centrum co daje mu duży plus a także obsługa jest miła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2010 o 14:19, kowalus05 napisał:

Ja proponuje Krotoszyn miasto położone w Wielkopolsce . Posiada jak dobrze pamiętam ok
50 tys. mieszkańców i sporo różnych mniejszych miasteczek . Napewno znalazł by się odpowiedni
sklep do prowadzenia działalności gram na tym terenie . Według mnie dobrym wyjściem by
była współpraca z sklepem Media-Expert który jest takim naprawde pożadnym sklepem który
wart by był zainteresowania ! Położony jest blisko centrum co daje mu duży plus a także
obsługa jest miła ;)


W Krotoszynie jest juz punkt -Softon ul. Ostrowska 13

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2010 o 12:37, Karfein napisał:

Ja chciałbym spytać, kiedy można się spodziewać punktu odbioru osobistego w Rybniku,
miasto ma ponad 140k mieszkańców, więc się bardzo kwalifikuje. Z tym, że chyba nie ma
tam Sferisa, ni Delkomu.
Czy macie może jakiś inny sklep w tym mieście na oku?


Jeszcze nie ale na pewno będzie , niestety ze względu na to ,że to duża aglomeracja nie jest to takie proste jak np w 3city .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2010 o 01:54, gothicsheep napisał:

Z ciekawosci sie zapytam, a co z Łukowem? 30k mieszkancow jest, a do Lublina i Wawy stosunkowo
daleko. Ewentualnie pozostaja Siedlce, ale watpie czy chcialoby sie komus specjalnie
tam jechac po odbior przesylki. :P


Mamy kilku partneów w Łukowie więc powstanie punkt ale jeszcze nie mogę podać daty .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2010 o 10:30, actionkot napisał:

> A w Koszalinie nie ma...a będzie?

Na pewno , jest szansa ,że już we wrześniu .


Wrzesień się kończy, wiadomo coś nowego? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Każde miasto powyżej 20000 luda ma mieć punkt odbioru? To może zainteresujcie się Inowrocławiem (prawie 80 tysiaków)? Na ulicy Św. Ducha mają Sferis, może tam się zainstalujecie? Bardzo dobra lokacja, zaraz koło rynku. Obiecuję, że będę korzystał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2010 o 20:22, sebollll napisał:

Czemu w legnicy mieście ponad 100 tys mieszkańców tego nie ma?


Jeszcze nie ma , nie jesteśmy w stanie odrazu wszędzie wystartować .Legnia jest w najbliższych planach ale jak robiliśmy ankiete o tym gdzie są potrzebne punkty to dla Legnicy nie było zbyt wielu głosów...
Dokońca roku na 99% jednak już będziemy i w Legnicy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2010 o 21:42, qba1993 napisał:

Każde miasto powyżej 20000 luda ma mieć punkt odbioru? To może zainteresujcie się Inowrocławiem
(prawie 80 tysiaków)? Na ulicy Św. Ducha mają Sferis, może tam się zainstalujecie? Bardzo
dobra lokacja, zaraz koło rynku. Obiecuję, że będę korzystał.


To jest sklep Sferis - Partner i jeszcze z tą firmą nie podpisaliśmy umowy a ma ona więcej sklepów w regionie . Pracujemy nad tym ale jak przy każdej większej firmie trochę się to ciągne. Do końca roku na pewno zamkniemy temat a jest sznsa ,że nawet w październiku .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2010 o 14:46, actionkot napisał:

W Krotoszynie jest juz punkt -Softon ul. Ostrowska 13


O dzieki naprawde nie wiedziałem o tym ;D Teraz już wiem gdzie moge wybrac się po następną gierke ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2010 o 09:42, kindziukxxx napisał:

ile średnio idzie od was zamówiona przesyłka ? tak ze Sferisu :)


z załaożenia 1 dz. roboczy - czasem cos sie ... ale w 99% jest na nastepny dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2010 o 16:32, actionkot napisał:

> ile średnio idzie od was zamówiona przesyłka ? tak ze Sferisu :)

z załaożenia 1 dz. roboczy - czasem cos sie ... ale w 99% jest na nastepny dzień

dobra, nie wiem czy masz taką możliwość, ale zamówiłem w zeszłym tygodniu Zamówienie numer 1983, zostało potwierdzone mailem zwrotnym 6.10 i od tej pory cisza.. więc jakbyś mógł sprawdzić byłbym wdzięczny , bo w środę minie tydzień od potwierdzenia ze sklepu a we wtorek od złożenia zamówienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2010 o 17:45, kindziukxxx napisał:

dobra, nie wiem czy masz taką możliwość, ale zamówiłem w zeszłym tygodniu Zamówienie
numer 1983, zostało potwierdzone mailem zwrotnym 6.10 i od tej pory cisza.. więc jakbyś
mógł sprawdzić byłbym wdzięczny , bo w środę minie tydzień od potwierdzenia ze sklepu
a we wtorek od złożenia zamówienia :)


problem był z torba , z tego co wiem to juz się kontaktował ktos ze Sferis i dogaliscie szczegoły czyli jutro dojedzie paczka nr 1 a pojutrze nr 2 - jezeli jest inaczej to proszęo info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować