Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Krzysztofowi "actionkot" Kotowskiemu z Action S.A.!

304 postów w tym temacie

Dnia 11.10.2010 o 16:47, Harrolfo napisał:

Witam,
Skierowała mnie tu Pani Ania z pytaniem: czy jest w planach umożliwienie odbioru osobistego
zamówień złożonych w sklepie gramu w Sopocie?


z nikim jeszcze nie rozmawiamy ale jezeli sa jakies ciekawe propozycje to moge przyspieszyc temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale jakie ciekawe propozycje? Ode mnie?
No jak ode mnie, to chyba tylko, że mógłbym zaoszczędzić na kosztach wysyłki = częściej bym u Was zamawiał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.10.2010 o 16:29, actionkot napisał:

problem był z torba , z tego co wiem to juz się kontaktował ktos ze Sferis i dogaliscie
szczegoły czyli jutro dojedzie paczka nr 1 a pojutrze nr 2 - jezeli jest inaczej to
proszęo info


już wszystko w porządku i ustalone, coś zawinił kurier , akurat musiałem trafić na ten 1% ;/, ale najważniejsze aby sprzęt był cały a tydzień to można poczekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2010 o 18:02, kindziukxxx napisał:

już wszystko w porządku i ustalone, coś zawinił kurier , akurat musiałem trafić na ten
1% ;/, ale najważniejsze aby sprzęt był cały a tydzień to można poczekać :)


Nie namawiam do awantur na drugi dzień bez paczki ale tydzień to zdecydowanie za długo ) jak na standardy do których dążymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2010 o 17:40, Harrolfo napisał:

Ale jakie ciekawe propozycje? Ode mnie?
No jak ode mnie, to chyba tylko, że mógłbym zaoszczędzić na kosztach wysyłki = częściej
bym u Was zamawiał ;)


Pisząc proopzycje myślałem o konkretnych sklepach IT w dobrej lokalizacji Sopotu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.10.2010 o 15:44, actionkot napisał:

Nie namawiam do awantur na drugi dzień bez paczki ale tydzień to zdecydowanie za długo
) jak na standardy do których dążymy.


dlatego się nie awanturowałem tylko zapytałem, bo wiadomo zawsze coś niekoniecznie sklep musi nawalić i trzeba być na to przygotowanym dzisiaj doszła torba a jutro prawdopodobnie dojdzie laptop i negatywnej opinii o sklepie mieć nie mogę bo nie oni zawinili, ajk wszystko zakończy się jutro to będę oczywiście zadowolony i odpowiednią opinię wystawię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2010 o 19:32, kindziukxxx napisał:

dlatego się nie awanturowałem tylko zapytałem, bo wiadomo zawsze coś niekoniecznie sklep
musi nawalić i trzeba być na to przygotowanym dzisiaj doszła torba a jutro prawdopodobnie
dojdzie laptop i negatywnej opinii o sklepie mieć nie mogę bo nie oni zawinili, ajk wszystko
zakończy się jutro to będę oczywiście zadowolony i odpowiednią opinię wystawię :)


znaczy mierny - :) - dzięki za wyrozumiałość oby więcej takich Klientów....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.10.2010 o 14:19, actionkot napisał:

znaczy mierny - :) - dzięki za wyrozumiałość oby więcej takich Klientów....


bez przesady wszystko dzisiaj doszło i jest w jak najlepszym porządku, a ja wychodzę z założenia że lepiej nie kłócić się bez powodu, bo to tylko komplikuje sprawy obu stronom od 2 wysłania czas oczekiwania był równy dzień i 2 dni więc db+ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2010 o 19:45, karolekx23x napisał:

Bedzie moje miasto Mława jako punkt odbioru osobistego w tym roku ? Czy w ogole bedziei
i w jakim czasie moge sie spodziewac ?


Bedzie ale jeszcze troche cierpliwosci , staram sie aby wszystkie nowe punkty były w tym roku podłaczone do 5 grudnia przed premierą WoW .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co tam, zapytać nic nie szkodzi :)
Myślał ktoś z Gram.pl, żeby otworzyć punkt odbioru gdzieś w Myślenicach? W Wikipedii pisze, że jest ponad 18tys. mieszkańców :) A tak dokładniej gdzie to leży, to małopolska nie tak daleko od Krakowa (Zakopianką śmig i jesteś).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2010 o 16:29, Radekl2 napisał:

A co tam, zapytać nic nie szkodzi :)
Myślał ktoś z Gram.pl, żeby otworzyć punkt odbioru gdzieś w Myślenicach? W Wikipedii
pisze, że jest ponad 18tys. mieszkańców :) A tak dokładniej gdzie to leży, to małopolska
nie tak daleko od Krakowa (Zakopianką śmig i jesteś).


Do tej pory nie- ale to nie jest tak ,że 20k/ludu i mniejsze nie mają szans . Są i będę mniejsze miasta o ile ma to uzasadnienie np położenie . Tylko czy z Myślenicami to nie jest tak ,że większość i tak jedzie na zakupy do Krakowa ? Mamy kilka Firm które potencjalnie mogłyby zostać Punktami o ile oczywiście będą zainteresowane. Jeżeli się zdecydują/my to do 5 XII albo dopiero w przyszłym roku .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>/ciach

Powiem tak- mi nawet osobiście odpowiadał by punkt odbiory w Mszanie Dolnej lecz jest tam ok 7000 mieszkańców... ja sam mieszkam w wiosce i jak to jest u nas- szkoły ponadgimnazjalne są w Mszanie lub w Myślenicach (większość jedne z nich wybiera). Zakupy? Osobiście jeżdżę do Mszany i nie wiem czy jest wiele takich osób, które jeżdżą po jakieś spożywcze produkty do Krakowa :)
Więc Mszana/Myślenice to myślę takie miejscowości gdzie można kupić coś więcej niż podstawowe artykuły i dość dużo osób tam jeździ. Oczywiście jak chcesz kupić jakiś poważniejszy sprzęt to jedziesz do Krakowa, a tak? Raczej nie.
Zapytałem o punkt w Myślenicach, bo jednak mieszka tam więcej ludzi (jak się tym kierujecie).
Jeśli nie otworzycie żadnego punktu odbioru w tych miejscowościach to dla mnie jedynie kurier pozostaje :)
Jak już poruszony został temat to można się zastanowić. Nie wiem ile osób u Was zamawia z mojego regionu i czy decyduje się większość na odbiór w Krakowie.
Czyli podsumowując: dla mnie zakupy w Krakowie i jazda do niego tylko wtedy, gdy jest to coś ważnego (sporo kasy można wydać- wiadomo większy wybór), a tak na co dzień to raczej lokalny rynek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2010 o 15:54, Radekl2 napisał:

Czyli podsumowując: dla mnie zakupy w Krakowie i jazda do niego tylko wtedy, gdy jest
to coś ważnego (sporo kasy można wydać- wiadomo większy wybór), a tak na co dzień to
raczej lokalny rynek :)


OK - mamy kilka opcji w Myslenicach więc jest realna szansa - tak jak pisałem wyjaśni się do 5 XII

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2010 o 14:45, actionkot napisał:

OK - mamy kilka opcji w Myslenicach więc jest realna szansa - tak jak pisałem wyjaśni
się do 5 XII


Czekam z niecierpliwością :) Dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
Ostatnio otworzyliście sporo punktów odbioru osobistego szczególnie w województwie kuj-pom, i to w małych miastach po 6 tyś. ludzi. To się chwali. Czy są lub były jakieś plany udostępnienia Odb. osob. w Brodnicy(30 tyś. mieszkańców). Najbliższe punkty odbioru są oddalone o conajmniej 60 km np. Toruń, ale taniej wyjdzie już wysyłka.
Z góry dzięki za odpowiedz.
Pozdrawiam
Kurigazlu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2010 o 16:38, Kurigazlu napisał:

Witam
Ostatnio otworzyliście sporo punktów odbioru osobistego szczególnie w województwie kuj-pom,
i to w małych miastach po 6 tyś. ludzi. To się chwali. Czy są lub były jakieś plany udostępnienia
Odb. osob. w Brodnicy(30 tyś. mieszkańców). Najbliższe punkty odbioru są oddalone o conajmniej
60 km np. Toruń, ale taniej wyjdzie już wysyłka.
Z góry dzięki za odpowiedz.
Pozdrawiam
Kurigazlu


Punkt będzie ale nie obiecam że w tym roku . Jeżeli zdążymy to pokaże się na mapce do 5 XII

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować