Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Krzysztofowi "actionkot" Kotowskiemu z Action S.A.!

304 postów w tym temacie

Dokładnie, jest napisane, że zamówienie zostało wysłane 11.04.2011. A kiedy wchodzę w szczegóły zamówienia, nadal widnieje" Status Twojego zamówienia: pakowanie i przygotowanie do wysyłki" Tak więc, nie wiem, czy paczka została wysłana,czy jeszcze nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2011 o 18:31, Radovan napisał:

Czy pierwszy tysiąc EK poza tym, że ma niższy numerek i dostaje się go dzien później,
ma jakieś profity?


Nie, co najwyżej taki "profit", że dzień później dostaniesz oba DLC, bo później zaksięgują Twoje pieniądze (w przypadku odbioru osobistego/pobrania).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skopiuję treść posta, którego napisałem w temacie dot. sklepu gram.pl:

"Podobno kolekcjonerki z numerami 1-1000 miały być oddzielone od pozostałych w punktach odbioru, dzisiaj odbierałem i najpierw dali mi jakiś numer 9XXX, mówię, że powinienem mieć 466, po przeszukaniu stosu kolekcjonerek znalazła się moja. Sprzedawcy nic nie słyszeli o żadnych instrukcjach, dostali wszystko razem i wydawali po kolei, także miałem szczęście, że nikomu wcześniej nie wydano mojej EK. Jakby co to punkt odbioru Gold Computer - Warszawa, ul. Grzybowska."

Także coś chyba instrukcje nie dotarły, ktoś jeszcze odbierał w innym sklepie wcześniej i też nic nie wiedzieli o zasadach wydawania numerów 1-1000.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Płatność i rodzaj wysyłki nie ma znaczenia , numerowane EK zostały wysłane osobnym transportem aby zminimalizować możliwość pomyłki przy wydawaniu w Punktach . Niestety jak to bywa ktoś nie przeczytał , ktoś mówi ,że nie dostał maila z instrukcją jak wydawać , czym się różnia ( w sumie niczym oprócz cyferki ) i potem są takie sytuacje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy sklep gram.pl mógłby otworzyć drugi punkt odbioru w Lublinie? Obecny jest w strasznie felernym miejscu ponieważ jest na samym końcu miasta. Żeby tam się dostać ja osobiście musiałbym odbyć podróż przez całe miasto. Aktualne miejsce jest sporą odległością dla większości mieszkańców. Spojrzałem na mapkę i widzę, że jest u nas druga Wyspa Active-Jet, więc czy byłby duży problem dogadać się z nimi? Pomijając to, że na mapie jest to miejsce źle zaznaczone to myślę, że znalazłoby się dużo osób dla których jest to bardziej dogodne miejsce odbioru osobistego. Sam jestem zmuszony korzystać z przesyłek kurierskich, ponieważ nie widzi mi się pedałowanie przez całe miasto po jedną rzecz, nie wiem nawet czy jest tam bezpośredni dojazd komunikacją miejską :O.

I jeśli już przy przesyłkach jesteśmy to czy gram.pl nie myślało nad obsługą paczkomatów? Według mnie byłaby to ciekawa opcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2011 o 13:46, Laston napisał:

Czy sklep gram.pl mógłby otworzyć drugi punkt odbioru w Lublinie? Obecny jest w strasznie
felernym miejscu ponieważ jest na samym końcu miasta. Żeby tam się dostać ja osobiście
musiałbym odbyć podróż przez całe miasto. Aktualne miejsce jest sporą odległością dla
większości mieszkańców. Spojrzałem na mapkę i widzę, że jest u nas druga Wyspa Active-Jet,
więc czy byłby duży problem dogadać się z nimi? Pomijając to, że na mapie jest to miejsce
źle zaznaczone to myślę, że znalazłoby się dużo osób dla których jest to bardziej dogodne
miejsce odbioru osobistego. Sam jestem zmuszony korzystać z przesyłek kurierskich, ponieważ
nie widzi mi się pedałowanie przez całe miasto po jedną rzecz, nie wiem nawet czy jest
tam bezpośredni dojazd komunikacją miejską :O.

I jeśli już przy przesyłkach jesteśmy to czy gram.pl nie myślało nad obsługą paczkomatów?
Według mnie byłaby to ciekawa opcja.


Jezeli tylko będzie to możliwe to uruchomimy ten 2 punkt , tak czy inaczej planujemy jeszcze inna lokazację .
Rozwżamy opcje paczkomatów ale to jest droższa opcja niż Go24 a nawet kurier do domu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2011 o 16:30, actionkot napisał:

Jezeli tylko będzie to możliwe to uruchomimy ten 2 punkt , tak czy inaczej planujemy
jeszcze inna lokazację .
Rozwżamy opcje paczkomatów ale to jest droższa opcja niż Go24 a nawet kurier do domu....


Droższa dla klienta czy Action? Z tego co widziałem w innych sklepach internetowych wysyłka do Paczkomatu kosztuje 9,99zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co z tym punktem w Przemyślu, będzie, czy nie ? Myślałem, żeby sobie coś zamówić, ale nie chcę bulić prawie dwóch dych na kuriera...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2011 o 18:05, Thermalcake napisał:

Droższa dla klienta czy Action? Z tego co widziałem w innych sklepach internetowych wysyłka
do Paczkomatu kosztuje 9,99zł.


Moim zdaniem i dla nas i dla Klienta , 9.99 to koszt bez pobrania a w Go24 jest 3,99 niezalżenie - kurier oczywiście więcej- ale paczkomaty z pobraniem to tez wiecej niz 9,99

Tą 2 wyspę mamy podłączyć w wakacje . Inny salon jeszcze nie ma konkretów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2011 o 14:29, dreamer94 napisał:

A co z tym punktem w Przemyślu, będzie, czy nie ? Myślałem, żeby sobie coś zamówić, ale
nie chcę bulić prawie dwóch dych na kuriera...


Jakieś fatum chyba ciązy nad tą lokalizacją - kolejny partner, ten już zdecydowany wszystko dogadane i nagle wynikneły "inne" komplikacje . Na początku czerwca będzie jasne czy musimy szukać kolejnego czy jednak z tym partnerem będzeimy mogli ruszyć z odbiorami .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy gdy dokonałem dwóch zamówień w ciągu paru minut jest jakaś możliwość ich połączenia, abym nie musiał płacić dodatkowych 3,99zł za odbiór osobisty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2011 o 16:11, Cryobraz napisał:

Czy gdy dokonałem dwóch zamówień w ciągu paru minut jest jakaś możliwość ich połączenia,
abym nie musiał płacić dodatkowych 3,99zł za odbiór osobisty?


Przed godzina 14 mozna recznie je połaczyc tylko trzeba sie skontaktowac z BOK gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
Mam pytanie jak powinien wyglądać odbiór osobisty w sklepie sferis
Kupiłem na gram.pl ,wybrałem punkt odbioru sferis ,dostałem sms z kodem
Ponieważ jestem chory ,pojechał odebrać znajomy (miał przy sobie tego sms ,którego ja dostałem od sferis)
Pan w sklepie odmówił mu wydania paczki ,ponieważ nie jest tą osobą ,która zamawiała
Tak czy inaczej to ja musiałem pofatygować się osobiście i odebrać paczkę
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie związane z punktami odbioru paczek, otwieracie punkty odbioru tylko w większych miastach czy też macie możliwość otwierania w tych małych? :)

I czy dacie radę otworzyć punkt odbioru w Przemyślu w te wakacje? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2011 o 19:40, matios2 napisał:

Witam
Mam pytanie jak powinien wyglądać odbiór osobisty w sklepie sferis
Kupiłem na gram.pl ,wybrałem punkt odbioru sferis ,dostałem sms z kodem
Ponieważ jestem chory ,pojechał odebrać znajomy (miał przy sobie tego sms ,którego ja
dostałem od sferis)
Pan w sklepie odmówił mu wydania paczki ,ponieważ nie jest tą osobą ,która zamawiała
Tak czy inaczej to ja musiałem pofatygować się osobiście i odebrać paczkę
Pozdrawiam


Z reguły kod i nazwisko wystarcza , chyba , że to była przedpłata wtedy dla bezpieczeństwa jest weryfikowan tożsamość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2011 o 16:03, skodr napisał:

A ja mam pytanie związane z punktami odbioru paczek, otwieracie punkty odbioru tylko
w większych miastach czy też macie możliwość otwierania w tych małych? :)

I czy dacie radę otworzyć punkt odbioru w Przemyślu w te wakacje? :)


Nie obiecam bo juz ostatnio wszystko było dogadane i nagle firam popadła w takie tarapty ze musieliśmy się wycofać my tym razem - jakieś fatum chyba wisi na Przemyslem .Szukamy następnego partnera moze do 3x sztuka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co się stało z punktami odbioru w Kielcach były 2 nie ma teraz żadnego, jeden ponoć był zlikwidowany bo był remont galerii, a co z drugim? Jest szansa, aby się pojawił jakikolwiek punkt w Kielcach(a tak w ogóle to w całym Świętokrzyskim jest najmniej, więc też moglibyście w innych miastach się postarać zrobić).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2011 o 19:53, Bartimeus napisał:

A co się stało z punktami odbioru w Kielcach były 2 nie ma teraz żadnego, jeden ponoć
był zlikwidowany bo był remont galerii, a co z drugim? Jest szansa, aby się pojawił jakikolwiek
punkt w Kielcach(a tak w ogóle to w całym Świętokrzyskim jest najmniej, więc też moglibyście
w innych miastach się postarać zrobić).


Firma D3M ma poprostu urlop niestety rozwiazali to w ten sposob ,że zamkneli sklep na 2 tyg. W drugiej połowie lipca wroca na mapkę i będzie nadal możan tam odbierać zamówienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować