Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Problemy z PlayStation Network - spokojnie, to tylko awaria

68 postów w tym temacie

Nie rozumiem ludzi, którzy od razu mają wielki śmiech z powodu wystąpienia tego błędu. Zgadzam się z tym, że to niedopuszczalne, ale mimo wszystko nie powinno się chyba od razu uważać, że ps3, sony itp. to wielki i nic nie warty chłam ;P.

Ja od dawien dawna mam zamiar sobie sprawić własną kopię, ale niestety fundusze mi na to nie pozwalają. Tak czy inaczej, gdybym już teraz był jej właścicielem, to po prostu bym się pogodził z tym,że nie mogę sobie pograć ;P. Jeden czy dwa dni mnie nie zbawią, a raczej dłużej ten problem nie będzie doskwierał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja PS3 80 GB CECHL04 kupiona w marcu zeszłego roku działa poprawnie. Nie mam problemów z zalogowaniem się do PS Store, gry działają, data jest poprawna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szlag mnie trafia !! włączyłem dzisiaj rano konsole i wszystko się spieprzyło ;C
Trofea z Heavy Rain''a zniknęły...na szczęście wcześniej zrobiłem synchron.
Co dziwne, uszkodził się także dynamic theme który dostałem w kolekcjonerskiej edycji heavy rain.
Usterka jest na serio poważna bo nie można grać nawet offline...w trybie singleplayer (dotyczy to gier posiadających trofea). BTW. niektórym giną save''y...najczęściej z killzone''a 2 i PES-a 2010.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja PS3 80 GB CECHL04 kupiona w marcu zeszłego roku działa poprawnie. Nie mam problemów z zalogowaniem się do PS Store, gry działają, data jest poprawna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2010 o 16:50, Adversage napisał:

BTW2. my chociaż nie musimy oddawać konsoli do serwisu jak X-shitowcy ^^ (red ring od
death) hehe

Skąd wiesz? Głupota szerzy się już na tym forum. Niestety. A ktoś tam wcześniej mówił, że jak to super, bo będą wymieniać konsole. Uśmiałem się :). Nikt nie wymieni konsol, poprawią to nowym firmware i tyle, na zmianę konsol nie masz się co szykować. To byłyby ogromne straty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2010 o 16:54, Xjumpaytech napisał:

> BTW2. my chociaż nie musimy oddawać konsoli do serwisu jak X-shitowcy ^^ (red ring
od
> death) hehe
Skąd wiesz? Głupota szerzy się już na tym forum. Niestety. A ktoś tam wcześniej mówił,
że jak to super, bo będą wymieniać konsole. Uśmiałem się :). Nikt nie wymieni konsol,
poprawią to nowym firmware i tyle, na zmianę konsol nie masz się co szykować. To byłyby
ogromne straty.


Skoro uśmiałeś się z wypowiedzi o wymianie konsoli to nie rozumiem twoich wątpliwośći cyt. "Skąd wiesz?" co do mojej wypowiedzi. Też uważam że naprawa nastąpi przez patch ale Ty poprzez nie jasną wypowiedź nie zajmujesz konkretnego stanowiska ;D pozdr.

istnieje również możliwość że mnie nie zrozumiałeś....ale w takim przypadku to ja bym się uśmiał bo wyraziłem się dość klarownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2010 o 17:08, Adversage napisał:

Skoro uśmiałeś się z wypowiedzi o wymianie konsoli to nie rozumiem twoich wątpliwośći
cyt. "Skąd wiesz?" co do mojej wypowiedzi. Też uważam że naprawa nastąpi przez patch
ale Ty poprzez nie jasną wypowiedź nie zajmujesz konkretnego stanowiska ;D pozdr.

Chodzi mi o tych co już dotknął problem. Myślę, że patch załatwi sprawę, ale jeśli ten błąd psuje PS3 bardziej to nigdy nie wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2010 o 17:11, Xjumpaytech napisał:

> Skoro uśmiałeś się z wypowiedzi o wymianie konsoli to nie rozumiem twoich wątpliwośći

> cyt. "Skąd wiesz?" co do mojej wypowiedzi. Też uważam że naprawa nastąpi przez patch

> ale Ty poprzez nie jasną wypowiedź nie zajmujesz konkretnego stanowiska ;D pozdr.

Chodzi mi o tych co już dotknął problem. Myślę, że patch załatwi sprawę, ale jeśli ten
błąd psuje PS3 bardziej to nigdy nie wiadomo.


Uwazam że przez zmianę daty nie powinny wystąpić większe problemy. Mam nadzieję że niedługo problem zostanie rozwiązany i nikt na tym nie ucierpi. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to, że ktoś już dawno temu, jak zaprogramowali konsolki coś poprzestawiał, no i teraz równiutko 1szego marca 2010 roku coś się... Wyzerowało? No. Ja tam swojej PS3 już dość długo nie uruchamiałem. Odpalę jak kupię Heavy Rain.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mi skasowało wszystkie trofea z Battlefield Bad Company po tym jak odłączyłem w piątek konsole od internetu i mam taką nadzieje że na tym się skończy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować