Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Chcesz zagrać w Heavy Rain ale nie masz PS3? Od czego jest... YouTube

31 postów w tym temacie

Mówiąc szczerze jeśli nie mam jakiejś gry...czy to z winy braku konsol lub gdy zastanawiam się nad kupnem, to niekiedy obejrzę sobie jakiś "walkthrough" z interesującej mnie gry ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko że w komentarzach na YT do tego ekhm "dema" ludzie sobie radośnie spoilerują na temat całego HR. Tak więc radził bym do tego newsa dodać jakieś ostrzeżenie o spoilerach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Był koleś który nagrał całe plejfru z Borderlands. To trzeba mieć dopiero jaja i jaki dysk twardy. A tutaj tylko demo, phew.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To właśnie największa porażka że na youTubie to umieścili. Przecież teraz każdy złośliwy może napisać kto jest zabójca - ah przecież to już się stało, prawie każdy napalony na grę przed zagraniem wiedział kto jest zabójca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2010 o 16:28, Markush napisał:

Był koleś który nagrał całe plejfru z Borderlands. To trzeba mieć dopiero jaja i jaki
dysk twardy. A tutaj tylko demo, phew.

To jest FPS, ludzie nagrywają całe przejście różnych RPG. To jest dopiero sztuka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2010 o 16:22, Mr_Hyde napisał:

Nie mogli od razu calej gry wsadzic na youtube ?? :} Po co wydawac 200 zl :]


bedzie cala gra (a moze nawet juz jest), na YT jest masa video walkthrough''ow robionych przez fanow z roznych gier z roznych platform.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2010 o 18:22, Piotrek_K napisał:

Jakos w ten weekend widzialem strone na ktorej byla cala gra nagrana...

Ooo... nawet znalazlem ;):

http://www.gameanyone.com/game/PS3/5039.html

Choc jesli ktos ma PS3 albo plnuje kupic, to lepiej niech nie oglada. nie ma sensu. Gra
RYJE BERET tylko kiedy sie w nia osobiscie gra :)


o super, moze obejrze sobie gre w wolnej chwili (8 godzin to sporo ogladania) no i nie musze robic glupich QTE (moja prywatna opinia) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować