Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Borderlands zatrzymało produkcje Aliens: Colonial Marines, ale Gearbox już bierze się do roboty

12 postów w tym temacie

Adam Bednarek

Jeżeli dziwi Was, czemu Aliens: Colonial Marines tak długo powstaje, to poznajcie głównego winowajce - jest nim Borderlands. Ale Gearbox grę już skończyło, więc teraz wreszcie zabiera się za Obcych.

Przeczytaj cały tekst "Borderlands zatrzymało produkcje Aliens: Colonial Marines, ale Gearbox już bierze się do roboty" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mieliśmy sporo frajdy tworząc go, a kiedy już skończyliśmy pracę, chcieliśmy nadal się nim zajmować wydając DLC. Jednak ja od zawsze marzyłem, by zrobić grę o Obcych, więc teraz cieszę się, że jesteśmy już wolni i możemy zająć się tylko Aliens: Colonial Marines.

Pogrubione fragmenty mnie lekko niepokoją... Czyżby to był koniec DLC dla Borderlands? :(

Z drugiej strony... porządna siekanina w świecie obcych może być całkiem ciekawym przeżyciem. Zobaczymy, co im z tego wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Frogger jesli masz w du.... Aliens to po cholere sie wogole wypowiadasz? To jest ogolny temat o Aliens a to ze czekasz na DLC do Borderlands to nas to mnie obchodzi. A po drugie mozesz zatrzymasz swoje teksty dla siebie, jesli gra Ci sie nie podoba to sie wogole nie wypowiadaj. Takie "chwalenie" tylko Tobie szkodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poproszę o DLC do AvP w postaci misji - gra za krótka nawet na Nightmare. Dodatkiem i sequelem również nie pogardzę. Aliens Colonial Marines również się bardzo przyjemnie zapowiada.

Swoją drogą, mam nadzieję, że twórcy filmów pójdą po rozum do głowy i w końcu zrobią film Aliens vs Marines vs Predator, zamiast Aliens vs Naukowcy/Nastolatki vs Predator

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Nad nowym AvP długo się zastanawiałem, ale na szczęście poczekałem do recenzji, wrażeń innych i... jednak nie kupiłem.
Myślę, że ekipa z Gearbox mnie nie zwiedzie i wyda porządną grę o obcych bo brakuje mi takiej od dawna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gearbox zawsze tworzył bardzo klimatyczne gry (w szczególności mam tu na myśli serię Brothers in Arms), więc mam głęboka nadzieje, że gra będzie dużo ciekawsza w singlu od miałkiego, nowego AvP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Alien Colonial marines hmm. Czekam na tą gre od dawna. Zapowiada się mega klimatycznie. Licze na strach - reszta nie musi być AŻ dopieszczona na ostatni guzik, ale strach i klimat z grami które w tytule mają Aliens lub marines musi być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja miłość do uniwersum Aliens rozbudziła się na nowo po zagraniu w demo AvP3. Pełną wersję już mam, single zaliczony, poznaję multi. I cóż mogę rzec? Gra nie jest idealna, klimat trzyma prawie większość gry - o dziwo najsłabszy jest on podczas gry samym Alienem - zbyt prosto i początek wybitnie słaby. Kampania marine byłaby bardzo dobra, gdyby nie ten przeklęty i ogarnięty złą sławą już głos pustej laski w słuchawce (ogólnie voice acting marines i dzienników często woła o pomstę do nieba). Jednak... Klimat jest, jest i ta gra zasługuje ode mnie na mocną 8!
Tym większe mam oczekiwania dot. Colonial Marines, które mają skupić się właśnie na naszych dzielnych żołnierzach i być pozbawione tych kiepskich elementów, które mnie w AvP3 rozczarowały, m. in. zbyt nawalony hud, szybsze i bardziej śmiertelne Aliensy, mniej skryptów, lepszy voice ating...
W międzyczasie chyba przypomnę sobie AvP2, filmy Aliens...

I święte słowa, aż się prosi o dobry film z Marines, Aliens i Predators w rolach głównych - ale porządne s-f akcji ma być, a nie bajki-pseudohorrory z nastolatkami w rolach głównych i aliensami-rastafarianami (pamiętacie predalieny z filmowych AvP? Zgroza).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nareszcie :) Już tyle czau A:CM jest zapowiadane, że myślałem, że ta gra podzieli los innej sławnej grze o znanym i lubianym podtytule For(n)ever :)

Żadne tam Borderlandy, dawać tu porządnych Alienów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować