Zaloguj się, aby obserwować  
HumanGhost

Etherlords II - wszystko o grze, komentarze, opinie, przemyślenia

2463 postów w tym temacie

Dnia 11.01.2007 o 16:14, struksik napisał:

Mam zamiar kupić tą grę ale nie jestem do niej jakoś za bardzo przekonany. Czytałem o niej
dużo ale i tak za mało wiem. Co byście mi radzili zrobić?? Kupywać czy nie?? Czy ta gra wciąga??

Gra wciąga grałem w nią przez rok. Jka lubisz gry karciane to ci się spodoba - do tego animacje są fajne. W używkach kupisz za około10zł więc warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Warto kupić. Wydatek mały z zabawy na długie tygodnie, jesli nie miesiące. Szczególnie w trybie multi, który jest świetny. Nie ma więskzej frajdy niż pokonanie żywego gracza. Szczególnie rosjanina. ;-)

P.S. Kurde, a ja wciaż nie moge gry uruchomić. Coś się stało z nią albo z kompem. W ogóle nie odpowiada na polecenia uruchomienia gry. ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to zainstalowałem grę po roku czasu, z głębin mózgu wyciągnąłem deck który kiedyś sam ułożyłem od pomysłu do końca, no i mowie poćwiczę sobie trochę, bo rok to nie mało.
Na serwie pustka 5-6 osób. Było to około 17-18h.
No to 1 chętny qvuert 8lv podczas stanu 1:0 i braku jednego mojego ruchu do 2:0 serw wykrywa próbę oszustwa. No i remis. Grrr
No trudno gramy dalej. Typ 2lv, ksywki nie pamiętam ,2:0 dla mnie a potem rewanż. Zmienił talie pod moją ( ja nie zmieniłem bo mam jedną i nie mam na co :P) no to z łatwością wygrywa 1 rundę wyciągam rezerwy , zmiana taktyki i 1:1, potem gra się toczy facet mnie powala do 7-8pkt życia i jest na tyle głupi że myśli jak zaraz wygra, odwala jakiś komentarz po swojemu, na moje: ? odpowiada : fuck no to pytam kulturalnie : you are normal? A on: yes, ja: I doubt it
Po tej krótkiej przerwy na pogawędkę, kończę z nim wypisując pożegnanie : bye, bye moron ( nie mogłem się potrzymać :)))
Potem na serwie w oknu rozmów, facet wypisuje dugę zdanie po swojemu(chyba się wkurzył i mu znajomości angielskiego zabrakło :P)
Znając życie jestem pewien że nie dziękował za pouczającą grę :P
P.S. No raczej grać nie będę mirmul, bo graczy mało i chamstwo duże. Na 3 poczekam :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam niespatchowana wersję gry. Pojawia mi się często błąd podczas bitew w kampanii, który polega na tym, że w miejscu przycisku końca tury jest tylko pole, które normalnie pojawia się w momencie tury przeciwnika. Ten błąd występuje na samym początku walki, tak jakby był ruch komputera, przez co nie mogę rzucać czarów. Pozostaje mi tylko albo wcisnąć przycisk automatycznej walki albo zrezygnować z pojedynku wciskając escape. To ostanie rozwiązanie i tak znalazłem przypadkiem i jest to na razie najlepsze rozwiązanie. Ściągnąłem patch 1.00 -> 1.03, ale z jego "dokumentacji" wynika, że nie poprawia on tego błędu. Nie chce mi się ściągać wszystkich możliwych patchy, bo nigdzie nie ma opisu poprawianych błędów, przynajmniej przed ściągnięciem. Wiecie może jaki patch to poprawia, jeśli macie taki błąd w ogóle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2007 o 18:36, xardax napisał:

P.S. No raczej grać nie będę mirmul, bo graczy mało i chamstwo duże. Na 3 poczekam :P:P:P


No cóż, szkoda.
Co do chamstwa - musiałeś mieć ogromnego pecha, napotykając w ciągu dnia kilku takich graczy. I ja słyszałem czasami jaki to ze mnie noob, ale i tak uważałem (i nadal uważam) serwer EII za ostoję kultury. Czego bym nie powiedział o Diablo na BN. Choć ze względu na liczbę graczy trudno te dwie gry porównywać.
Z turnieju, jak sądzę, wyszły nici. Powtórnie, po dwakroć, szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2007 o 22:06, mirmul napisał:

Z turnieju, jak sądzę, wyszły nici. Powtórnie, po dwakroć, szkoda.


No tak. PRzepraszam, ale nie moge uruchomić gry. Muszę chyba zrobić format i dopiero wszystko od nowa instalować. :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2007 o 12:55, Norbertomon napisał:

Mam pytanie.Jak odpalić multiplayer bo mam neonstrade i nie ma zadnych serwerów


Zainstaluj wszystkie patche. Od najmniejszego do największego. Wtedy uruchomisz multi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2007 o 07:34, marcio 11 napisał:

Ethelords 2 jest fajną ale krótką grą. Ale uważam że producenci gry moigli się bardziej postarać



Nie wiem ile kosztowała ta gra po premierze, ale ja zakupiłem ją na początku tego roku za 20 zł. Zapewnia sporo rozrywki, więc tyle na pewno warto wydać. Aż tak krótka to ona nie jest, sporo godzin można przy niej spędzić. Gdy ktoś gra bardzo często, to faktycznie może być dość krótka. Na pewno jest wiele dłuższych gier, tym bardziej, że tutaj gra się właściwie tylko kampanie, nie licząc oczywiście gry w sieci, bo to zawsze wydłuża czas spędzony przy grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2007 o 07:34, marcio 11 napisał:

Ethelords 2 jest fajną ale krótką grą. Ale uważam że producenci gry moigli się bardziej postarać


Krótką? A grałes może na najwyższym poziomie trudności? Wtedy przejscie kampanii zajmuje więcej czasu. A zawsze zostaje gra po sieci, która wydłuża zabawę kilkanaście razy. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Здравствуйте. Я - модератор официального форума фирмы "Нивал".
18 марта у нас начинается турнир по игре "Демиурги-2" и я хотел бы, чтобы игроки из Польши приняли в нем участие. Вот ссылка на турнир на нашем форуме: http://forum.nival.com/rus/showthread.php?t=35617
Извините, что пишу по-русски. Я по-польски не умею, но помню, что уважаемый mirmul по-русски понимал, он уже участвовал в наших турнирах. ;)

Hallo. I’m the moderator of the official forum of the firm "Nival".
A “Etherlords-2” tournament will begin in 18 March. I want to see gamers from Poland there. This is link to our forum: http://forum.nival.com/rus/showthread.php?t=35617 More info is there.
Sorry for my English. I don''t speak polish.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I''ll try to translate your message for players who don''t understand neither Russian nor English.
English is the most popular among foreign languages in Poland, so I''d suggest you to translate the rules into English and put this version on your forum below the Russian text.

Witam. Jestem moderatorem forum firmy "Nival". 18 marca rozpoczynamy turniej w grze "Etherlords 2" i chciałbym, żeby gracze z Polski zgłosili się do uczestnictwa w nim. Oto link do informacji dotyczących turnieju na naszym forum: http://forum.nival.com/rus/showthread.php?t=35617
Przepraszam, że piszę po rosyjsku. Nie znam polskiego, ale pamiętam, że poważany mirmul rozumiał po rosyjsku, on już brał udział w naszych turniejach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam was;]
dawno nie odwiedzalem gram.pl
ale widze ze temat sie kreci;p

ah te stare czasy i godziny poswiecone na gre z iro i humnaghostem;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z grą (która pochodzi z CDA :)). Otóż w drugiej misji dla Witalów po mojej zwycięskiej walce z Omega(jakimś tam ;)) gra wywala mnie do Windowsa. :/
Ktoś wie jak zaradzić ? Specjalnie nie chce mi się przeinstalowywać całej gry, ani nawet zaczynać misji na nowo - choć gierka jest przednia. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2007 o 21:09, szerszeń45 napisał:

Mam problem z grą (która pochodzi z CDA :)).


No i tu może leżeć pies pogrzebany. ;-)
Patche zainstalowałeś? Jeśli nie to pobieraj i instaluj w kolejności od najniższego do najwyższego. Aczkolwiek z takim błedem sie nie spotkałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować