Zaloguj się, aby obserwować  
HumanGhost

Etherlords II - wszystko o grze, komentarze, opinie, przemyślenia

2463 postów w tym temacie

Ale mi się gra! Jak nigdy. :-D
Kolejna wygrana 2:1 tym razem z "_Mr_X_" na 5lvl. Grał Koboldami na gromie i grobach. Dałem się zaskoczyć w drugiej rundzie rushem koboldów dlatego przegrałem. Ale sądząc po jego statach to nieczęsto przegrywa Chaotami. Tym bardziej cieszy mnie wygrana. :-D Niedługo next level i nowy awatar. Jeśli tylko utrzymam dobra passę. Jak na razie 13 wygranych z rzędu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kurcze wy to macie fajnie na luziku wygrywacie walki a ja to co........syf panowie i pani normalny syf,przejżałem te deqi od ira i niektóre mi sie spodobały ale wątpie żebym zaczął nimi grać bo zbytnio ich nie rozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hey iro jak będziesz miał czas to przejżyj te deqi co mi wysłałeś. i przybliż mi ich zalety bo ja ich zbytnio nie kapuje a ty masz bystre oko do deqów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Guess who''s back.
Poprawiłem moje stare wymiatające deki i są jeszcze lepsze. Ogry zrobiłem takie żeby se radziły z urokliwymi taliami, a kolcom poprawiłem skład i dodałem pompki tak żeby tkacze zmieniali się w rozpraszaczy 2/2. Na upgrade czekają jeszcze wilki i trupy.
Zobaczymy co z tego wyniknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2005 o 19:24, Budo napisał:


Guess who''s back.
Poprawiłem moje stare wymiatające deki i są jeszcze lepsze. Ogry zrobiłem takie żeby se radziły z urokliwymi
taliami, a kolcom poprawiłem skład i dodałem pompki tak żeby tkacze zmieniali się w rozpraszaczy 2/2...


Pokaże ci jak ja dzisiaj poprawiłem :). Szanse na wygraną mam z każdym. Jest coś na czary, uroki i istoty. Zależy jak się talia ułoży :/ (ale jeszcze nią nie przegrałem :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

BUUHAHAA. Wygrałem z pierwszakiem bo malkolm 4 lev nie chciał grać :P (wtopił ostatnio ze mną - miał wtedy 5 lev). Ale co jest śmieszne?, to że nie widziałem takiego rusha przczół jeszcze nigdy. Same trutnie i pszczoły robotnice i to bez uroqw (rozkładu, plonów) żadnych dociągów, nic na trupy, 0 rozproszenia :D. Same trutnie i robotnice. Nie wiem co jeszcze miał bo się poddał w 5-6 turze jak zobaczył, że gaz zabija mu cały czas pszczoły :) (gaz rzuciłem w 2 turze :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2005 o 19:24, Budo napisał:

Guess who''s back.


Hmm.. mom..?? ;-D hehe
No to dąłączaj do klanu i siej strach i zniszczenie na serwerze. Niech przeciwnicy drżą na same wspomnienie naszych bitew a wdowy i sieroty po pokonanych błagalnie wznosza oczy ku niebu w geście rozpaczy! Buahahahahaha (śmiech szyderczy).. ehmm.. hehe ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, jest 4 lev. Mam 1 przegraną walkę więcej (teraz są 3). Ale to przez sergio505 (3lev), nabijałem na nim expa bo miał chyba 3 lev (wygrałem z nim 3 lub ponad 3x na tym koncie). Chłopak się zdenerwował i wziął tajną broń - rush pszczółek, nie dałem się tak łatwo 2/1 wtopiłem. W 3 rundzie on jednak szczęście miał na 10 ja na 1 przynajmniej tak to wyglądało. Qrna inny deck bym wziął i by było po nim. Teraz jak z nim będę grał wezme syntetów :). Potem szybka gierka z megakabanem (5 lev) sobie ugrał w 3 rundzie się odłączył od serwera - nie miał szans. W 3 rundzie grał chaotami na katastrofie bez istot ja miałem tkacza i ochrone przed czarami produkowałem - z tury na ture koszt kombo łańcuch + katastrofa wzrastał o 4 :) lub o 8 jak doszła ochrona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2005 o 08:58, HumanGhost napisał:

Widzę, że Budo Chaotami ostro sobie oczyna. :-) I dobrze, oby tak dalej.
Iro nie rozpędzaj sie tak, bo stracimy dystans
do clan leadera. ;-D


Widziałem wilczka u buda :) Nie wiem jak to będzie z tym dystansem. Zapomniałem o rewelacyjnej talii chaotów którą zamieściłem na 25 stronie tego wątq. Zamiata strasznie. Zmieniłem tylko szamana z magobójcąz zapasu. Już dystans byłby większy tylko pustki na serwerze :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2005 o 09:15, iro1979 napisał:

Zapomniałem o rewelacyjnej talii chaotów którą zamieściłem na 25 stronie tego wątq.


Hehe ten wątek ma 20 stron. Hmm chyba, ze zalezy ile masz wyświetlanych postów na stronie w ustawieniach. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

budo. Wstyd się przyznać przegrałem z tym rexem. Zaskoczył mnie tym co mnie najbardziej denerwuje :/ kradzieżą pasmi i ich niszczeniem. Ale jak wiedziałem czym szaleje to wygrałem z nim 2 x następne walki. Dzisiaj z nim 5/1 w walkach. Ogólnie jestem zadowlony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, ocs się nie moge z serwerem połączyć. A jak już się uda to wywala mnie z ekranu wyboru talii. :-/ na szczęście bez negatywnych konsekwencji. W weekend to mam coś pecha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wiecie jakiej nerwicy wczoraj dostałem.przegrałem z pierwszakiem bo wziąłem nie ten deq i mo z kontrą wyleciał a potem kolo oszukał był remis i też mi odjęło pkt.a on mi napisał bezczelnie oups!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować