Zaloguj się, aby obserwować  
HumanGhost

Etherlords II - wszystko o grze, komentarze, opinie, przemyślenia

2463 postów w tym temacie

...
:D Jeśli mowa o wspólnych zainteresowaniach to też będe miał H.V edycje kolekcjonerską. Może coś się będzie działało na tej płaszczyźnie :P. W E2 to zagram ale jak mi się JO i H.5 znudzą czyli za dłuuuugo. Jednak to jest jednak gra do której mozna wrócić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No! To się zapewne spotkamy na internetowym polu walki. Trzeba będzie razem zagrać kiedyś. :-)
Nie wiem czy Budo też zamawiał Heroes V. Skleci się ekipę i znów bedziemy łatwić Rosjan. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio wymyśliłem taką talię. Polega ona na tym aby rzucic na siebie trupich mscicieli i potem rzucic amnezję. Ja w grze bede miał kreatury, a przeciwnik zostanie bez kart.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, wie ktoś może czemu nie chce mi się uruchomić link do ściągania patchów i innych rzeczy z Etherlordsa II. Proszę o jakąś radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2006 o 22:59, Ttomekt napisał:

Przepraszam, wie ktoś może czemu nie chce mi się uruchomić link do ściągania patchów i innych rzeczy z Etherlordsa II. Proszę o jakąś radę.


Ale konkretnie który link? Jak możesz to wklej go tutaj. A jesli chciałeś ściagnąć patch ze strony gram.pl to ściagaj i instaluj patche po kolei, bo inaczej są problemy z grą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2006 o 08:16, HumanGhost napisał:

> Przepraszam, wie ktoś może czemu nie chce mi się uruchomić link do ściągania patchów i
innych rzeczy z Etherlordsa II. Proszę o jakąś radę.

Ale konkretnie który link? Jak możesz to wklej go tutaj. A jesli chciałeś ściagnąć patch ze
strony gram.pl to ściagaj i instaluj patche po kolei, bo inaczej są problemy z grą.

Link z gram.pl (w połowie ładowania mi się zatrzymuje). Jeżeli znasz inne źródło z kąd mogę ściągnąć polskiego patcha to podaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

siemano ludzie, ja juz normalnie zapomniałem o naszym starym dobrym EL2:D
wykasowałem tą gre ostatnio bo zawalała mi kompa ale deqi zostały.
teraz gram w cs:s :D
pozdro dla starym znajomych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, kazdy sie wziął za coś innego. W końcu ile można grać w Etherlords? :-)
iro1979 gra teraz w JO, ja z Budo gramy w Guild Wars. Się ekipa rozeszła trochę. Aczkolwiek może się kiedyś spotkam z iro na serwerze i pogramy w Heroes V. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech... mam takowy problem. Dopiero niedawno założono mi internet i stanowczo się w tym nie znajduję. Chcę zobaczyć, jak wygląda gra na Głównym Serwerze (i czy mi się spodoba). Kiedy spróbowałem się połączyć wyświetliło mi napis:"Twoja wersja gry jest przestarzała (nieaktualna). Połączenie z Głównym Serwerem nie może być zrealizowane. Ściągnij nasz nowy patch". Pod spodem są dwa adresy, ruski i angielski. Próbowałem ściągnąć patch 1.01. Były trzy adresy. Jeden międzynarodowy nie może odnaleźć, z drugim też coś nie tak. Trzeci a owszem, ale po rosyjsku (nie znam), a w dodatku nie było tam tytułu Etherlords II. I cóż ja mam teraz zrobić? Czy może mi ktoś pomóc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Hehe, szukasz naokoło trochę, ściągnij patche z tej stronki :)
Sicągaj po kolei tzn najpierw pierwszy, potem drugi i trzeci i instaluj w tej kolejności, a wszystko będzie gut. Oczywiście wersje polskie sie przydadzą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2006 o 21:56, Budo napisał:

/.../

Hehe, szukasz naokoło trochę, ściągnij patche z tej stronki :)
Sicągaj po kolei tzn najpierw pierwszy, potem drugi i trzeci i instaluj w tej kolejności, a
wszystko będzie gut. Oczywiście wersje polskie sie przydadzą :)


Danke, udało się. Mimo swego geniuszu nieokiełznanego, nie potrfię zrobić najprostszych rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.06.2006 o 23:28, bartodziej napisał:

Danke, udało się. Mimo swego geniuszu nieokiełznanego, nie potrfię zrobić najprostszych rzeczy.


Hehe, bo widzisz tu niejeden geniusz na tym forum siedzi ;]
Jak będziesz miał jakieś pytania to śmiało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam. Dlaczego na ekranie wyboru misji dla 1 gracza nie ma u mnie żadnej misji? Pisałem do Pomocy Technicznej, ale oni siedzą cicho. Help!!
Czy do E2 jest edytor, generator map losowych i czy mozna grac w misje w trybie Hot-Seat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I ponownie doprowadza mnie ta gra do szału. Ściągnąłem ten edytor map. Gdy chciałem zainstalować, to dowiedziałem się, iż "gra Etherlords nie została zainstalowana, lub została zainstalowana nieprawidłowo". Nie wiem o co tu chodzi. Nazwa edytora wskazuje na to, że współpracuje z Cudownym Patchem v1.3, a taki chyba ostatnio zainstalowałem. Pod koniec z nieukrywanym rozbawieniem stwierdziłem, że gra nie chce się odinstalować. Co ja znowu źle zrobiłem? Dlaczego to na mnie ta gra mści się za całe zło świata?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2006 o 18:56, bartodziej napisał:

I NIENAWIDZĘ PSZCZÓŁ!!!


Co do edytra map to niestety nie pomogę, bo nie nim nie bawiłem :(
A na pszczoły sa sposoby- zmiana specjalizacji- np żelazna skóra, ale fizyczny rezonans powinny pomóc, poza tym talie z pszczołami przewaznie nie mają nic przeciwko urokom. Za to na pewno nic nie poradzą przeciwko Trupiemu Przywoływaczowi- pszczoły graja na plonach i przewaznie w II turze gość może mieć nawet 20 many, a czasem i więcej. Potem walisz przywołanie i po gościu- zas jak będzie sie pilnował, żeby nie mieć za dużo many to albo nie będzie miał pszczół, albo będziesz zamiast niego ładował w pszczółki.
Oprócz tego przydadza sie Płonące Groby jesli grasz chaotami, bo pszczoły często same sobie dociągami zapełniają cmentarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2006 o 18:56, bartodziej napisał:

I NIENAWIDZĘ PSZCZÓŁ!!!


Hehehe nadal ludzie graja pszczołami? Nieźle. Budo dał Ci juz wskazówki co zrobić z pszczołami. Ja Ci jeszcze podpowiem ,ze talia pszczół wytwarza bardzo dużo eteru, więc grajac Kinetami bardzo przydatne będą ogniki i karty z dobieraniem kart dodatkowych. Wtedy żadna pszczoła nie ma szans. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować