Zaloguj się, aby obserwować  
HumanGhost

Etherlords II - wszystko o grze, komentarze, opinie, przemyślenia

2463 postów w tym temacie

Etherlords II jest super. Jak się człowiek wciągnie to długo nie przechodzi. :-) Wystarczy złożyć jakąś dobrą talię i zacząć wygrywać to dopiero wciąga. Pierwszy raz grałem w EII jakies dwa lata temu. Kilka tygodni temu znów do niej wróciłem i nadal gra jest świetna. Nie zestarzał się wogóle. :-D Chociaż szkoda, że nie ma do niej dodatków z dodatkowymi zaklęciami. Przydałaby się ich większa ilosć, talie byłyby bardziej zróżnicowane. Ale i tak jest fajnie. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2005 o 15:36, HumanGhost napisał:

Etherlords II jest super. Jak się człowiek wciągnie to długo nie przechodzi. :-) Wystarczy złożyć jakąś dobrą talię i zacząć
wygrywać to dopiero wciąga. Pierwszy raz grałem w EII jakies dwa lata temu. Kilka tygodni temu znów do niej wróciłem i nadal
gra jest świetna. Nie zestarzał się wogóle. :-D Chociaż szkoda, że nie ma do niej dodatków z dodatkowymi zaklęciami. Przydałaby
się ich większa ilosć, talie byłyby bardziej zróżnicowane. Ale i tak jest fajnie. :-D


A ja dziś się postaram pograć na MP. Mam nadzieję, że czas mi na to pozwoli, a jeśli nie to może jutro.
Jeśli byś mógł to napisz do mnie na gg-->1800960 bo chciałbym skimś sie zmierzyć na samym poczatku:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2005 o 20:15, HumanGhost napisał:

Patrz zawsze czy ktoś z forum jest na serwerze. Ja w weekend rzadko gram, bo mam niedużo czasu. Ale iro to na pewno będzie,
jak Go znam :-))


Hehe. Siedziełem dzisiaj tylko 3 godzinki. Mam 6 lev. Widziałem się z cazcaderem, ale nie zagraliśmy razem. Jeszcze kilq polaqw było, ale szarika nie widziałem :/
PS:Stworzyłem kolce bez pierścienia, ale są poprostu mistrzowskie, nie wiem jak na rusha ale tak ogólnie są the best, w 2 rundzie wymiana na węże :P. Może troche ją zmienię. Żeby węże były pierwsze i żeby ktoś wzioł niepotrzebne karty do zwalczania węży na 2 rundę :P a tu trach kolce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak... Myślałem że jak kiedyś przeszedłem kampanię single to umiem grać w Etherlords II. A tu niespodzianka :)
Treningi z naprędce zrobioną talią poszły szybciutko :)
W losowej tajemnicy udało mi się wygrać 1 rundę :)
Najgorsze jest to że nie umiem układać talii :( Jak już wydaje mi się że ułożyłem coś fajnego to komp rozweiwa moje wątpliwości :(
Może jutro będzie lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kileka podpowiedzi, talia początqjącego gracz powinna:
-bohater 10 lev
-posiadać specjalność
-szczęście, tłumienie i koncentracje na 3, zapasy na 2, i do wyboru regeneracje lub siłę na 1
-większość dobrych deqw powinno zawierać trupy (chodź niektóre bez radzą sobie świetnie mówie o kinetach), najlepiej dodawac magobójce i tkacza, do tego 1 z tych 3: łącznik, przywoływacz, uzdrowiciel (ułatwiają zabicie własnej jednostki - poza tym każdy na jakąś zdolność) i fanatyk. Reszta w/g uznania
-deck musi zawierać kilka kart do zwalczania trupich istot np: kalectwo, fala, śmierć itd. (nie wszystkie tylko kilka trzeba sobie wybrać)
-spójż na 1 strone tego forum. Umieściłem tam swój deck. Jest prawidłowo zrobiony, wygrywam nim zawsze z lev niższymi od 5 :P zobacz ile tam jest trupów (zazwyczaj powinno być mniej) jednostek żywych (tyle powinno być :) lub góra 3). talia zabija praktycznie tylko płonącymi grobami + łańcuch, a tak w ogóle jest mocno defensywna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2005 o 11:25, Seqiu napisał:

Wczoraj sobie odpaliłem grę etherlords I zobaczyć ile osob gra. Serwer pusty... czy tu w ogóle ktoś jeszcze gra w tą grę?


Jka serwer nie pisze, że masz wgrać patha to pewnie nikt już w to nie gra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2005 o 11:25, Seqiu napisał:

Wczoraj sobie odpaliłem grę etherlords I zobaczyć ile osob gra. Serwer pusty... czy tu w ogóle ktoś jeszcze gra w tą grę?


Przerzuć się na dwójkę.Gra dużo ludzi a rywalizacja jest na wysokim poziomie. W NXK giera stoi 20 zeta więc to niewiele, tymbardziej że mamy akcję 1+1=3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A dużo osób siedzi na serwerach i w ogóle ktoś będzie chciał zemną grac ;) bo jak narazie komputer na średnim poziomie w I sprawia mi trudności, a co dopiero mowiąc żywy gracz. Więc najpierw troszke jeszcze potrnuje na komputerze a dopiero poźniej zakupię etherlords II, jednak muszę trochę poczekać na te gierki które niedługo wyjda w extra klasyce - piraci z karaibów... i wtedy sobie zakupię etherlords II i piratów wraz z jakąś trzecią gierką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2005 o 14:05, Seqiu napisał:

A dużo osób siedzi na serwerach i w ogóle ktoś będzie chciał zemną grac ;)


Ludzi na serwach jest dużo szczególnie wieczorami i w weekendy ale praktycznie zawsze znajdziesz kogoś chętnego do gry (no może z wyjątkiem 4 w nocy-7 rano). Gra dużo Polaków. O poziom gry się nie martw- jest wysoki, ale z naszą pomocą powinieneś dać radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedna walka i jedna wygrana dzisiaj. Z drugim levelem. Walczyłem z HellRider czy jakoś tam. Polecam każdemu. ;-) Grał ze mną talią Kinetów, ale szczerze powiedziawszy to słabą. No chyba, że nie zdążył w pełni zaprezentować jej atutów. ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Witamy w naszym gronie Andrija. Mam nadzieję że trudne początki nie zrażą go do EII. Sorka za ten trening ale wykopało mnie z serwa i nie mogłem się zalogować z powrotem. Mam znowu swój 4 lev. Aha mam fajne replaye jakby ktoś chciał. Mieliście tak że wynik gry ustalił się już w 2 albo 1 turze? Ja właśnie dzisiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cała przyjemność po mojej stronie :). Nie ma za co, mi też się tak zdarzało i to nie raz.


A czy ktoś mógłby podać jakąś dobrą talię, taką którą można by coś zwojować, Budo rozwalił mnie bez problemu gdy grałem swoją ;/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cała przyjemność po mojej stronie :). Nie ma za co, mi też się tak zdarzało i to nie raz.


A czy ktoś mógłby podać jakąś dobrą talię, taką którą można by coś zwojować, Budo rozwalił mnie bez problemu gdy grałem swoją ;/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować