Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Test Drive Unlimited 2 już oficjalnie

33 postów w tym temacie

Długo czekałem na to potwierdzenie, oj długo. Mam nadzieję, że warto będzie poczekać jeszcze, ale wystarczyłoby nawet tylko trochę poprawić stare TDU aby wyszedł hit. W każdym razie twórcy powinni się sprężać, bo niedługo ma wyjść masówka NfS: World, oj zażarta walka będzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Extra! Nie wiem czy bym zliczył ile godzin się przy pierwszej części bawiłem... Dwójki nie mogą sknocić więc na pewno warto czekać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdyby to było graficzne połączenie samochodów rodem z Gran Turismo, terenów rodem z Crysisa i modelem jazdy z Shifta brałbym w ciemno ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niech dodadzą trochę tras offroadowych i terenowe samochody/motocykle crossowe - byłoby fajnie. Ale zresztą i tak będzie świetnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Yes, yes, yes! W końcu! To już chyba 3 lata od premiery jedynki? Pamiętam jak się zagrywałem dniami, w sumie to chyba jedyna samochodówka która mnie na tyle przyciągnęła. Pamiętam tą frajdę z jazdy Kawasaki Ninja po autostradzie, prując ponad 300 km/h.

Byle by nie spieprzyli modelu jazdy, dla mnie może być nawet taki sam jak w jedynce. Niech tylko dodadzą off-road, trochę nowych motocykli (uwielbiałem je w TDU), może dynamiczną pogodę i cykl dnia i nocy i będzie w co grać. Grafiki nawet nie muszą jakoś zmieniać, bo według mnie engine z jedynki nadal jest niezły.

No to teraz tylko się modlić, żeby premiera była jeszcze w tym roku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc obrazki wyglądają jak z jedynki. :P Ale była to całkiem dobra gra. Gdyby jeszcze wozy miały model uszkodzeń. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2010 o 10:35, Galder_Grasfiord napisał:

Długo czekałem na to potwierdzenie, oj długo. Mam nadzieję, że warto będzie poczekać
jeszcze, ale wystarczyłoby nawet tylko trochę poprawić stare TDU aby wyszedł hit. W każdym
razie twórcy powinni się sprężać, bo niedługo ma wyjść masówka NfS: World, oj zażarta
walka będzie :D



Tyle, że NFSW prawdopodobnie będzie miał niższe wymagania od TDU2. ;p A, że World wyjdzie na jesieni to będzie ciekawie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

szkoda tylko, że przyjdzie nam na tą grę poczekać jeszcze pewnie z rok conajmniej. Dobrze, że w międzyczasie pojawią się równie smakowite kąski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować