Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Test Drive Unlimited 2 już oficjalnie

33 postów w tym temacie

Dnia 03.03.2010 o 14:14, maggit napisał:

Szczerze mówiąc obrazki wyglądają jak z jedynki. :P Ale była to całkiem dobra gra. Gdyby
jeszcze wozy miały model uszkodzeń. :)

Uszkodzenia i miasto? Zapomnij.

Niech coś zrobią z tym kiepawym modelem jazdy i support zapewnią, patche i będzie git.
A na ten rok nie nastawiałbym się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie bez sensu jest wydawać więcej niż jedną część tej samej samochodówki. Chyba, że na prawdę dużo zmienili, ale kupowanie ubrań i nieruchomości to nic nowego, więc mnie jakoś specjalnie nie rusza. Jak zrobią coś tak świrniętego, jak Split/ Second to spoko, ale jak zrobią znowu to samo TDU to się nie jaram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2010 o 15:18, RazorBMW napisał:

> Szczerze mówiąc obrazki wyglądają jak z jedynki. :P Ale była to całkiem dobra gra.
Gdyby
> jeszcze wozy miały model uszkodzeń. :)
Uszkodzenia i miasto? Zapomnij.

Niech coś zrobią z tym kiepawym modelem jazdy i support zapewnią, patche i będzie git.
A na ten rok nie nastawiałbym się.


Cóż o ile prawdą jest to co podało cd-action, a jest tam więcej szczegółów, to mają być zniszczenia, tuning itd. So...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2010 o 16:45, Afro69 napisał:

Cóż o ile prawdą jest to co podało cd-action, a jest tam więcej szczegółów, to mają być
zniszczenia, tuning itd. So...

CDA to nie jest jakieś super źródło informacji, podali tyle, co nic.
Zniszczenia? Na publicznych drogach w ruchu ulicznym? Nie będzie, chyba że zrobią z TDU grę torową.
Nic na dłuższą metę nie wiadomo. Z tuningiem to pewno będzie podobnie jak w 1 ew części firmowe w stylu Brabusa etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od kilku miesięcy czekam aż się pojawi wreszcie data premiery. Z kolegą ciągle o tej grze rozmawiam, ostatnio znów zaczęliśmy a teraz patrze z ciekawwości na newsy a tu - "Test Drive Unlimited 2 już oficjalnie" Tak się zachwyciłem, żeby "Data premiery nie jest jeszcze znana. "oraz przeczytać to co było wiadome od dawna czy też oczywiste. Eh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byleby nie zapomnieli rozszerzyć liczbę samochodów tak z 3x 4x krotnie w porównaniu do jedynki to będzie wypas :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2010 o 17:27, RazorBMW napisał:

> Cóż o ile prawdą jest to co podało cd-action, a jest tam więcej szczegółów, to mają
być
> zniszczenia, tuning itd. So...
CDA to nie jest jakieś super źródło informacji, podali tyle, co nic.
Zniszczenia? Na publicznych drogach w ruchu ulicznym? Nie będzie, chyba że zrobią z TDU
grę torową.


http://www.videogamer.com/news/test_drive_unlimited_2_announced.html
>The sequel will also feature vehicle damage, weather effects, day and night cycles, and a brand new island to explore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedynka była dobra, chociaż mnie rozczarowały wyścigi - były strasznie nuuuuuuuudne. Model jazdy dawał frajdę, kiedy brało się nową furę i śmigało po wyspie, spokojnie, bez żadnych przeciwników i wykonywało misje poboczne. Wyścigi - słabizna ;) No a na dwójkę, jak chyba większość, czekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ojojoj to bolało... zawsze wierzyłem, że bezie tdu2.. czekałem, czekałem, cierpliwie czekałem ... I!!! nagle się dowiedziałem że mam czekać jeszcze nie wiadomo ile...
KIEDY?KIEDY?KIEDY?KIEDY?KIEDY?KIEDY?KIEDY?KIEDY?KIEDY?KIEDY?KIEDY?KIEDY?KIEDY?KIEDY?K IEDY?KIEDY?KIEDY?KIEDY?KIEDY?KIEDY?KIEDY?KIEDY?KIEDY?KIEDY?KIEDY?KIEDY?KIEDY?KIEDY?KI EDY?KIEDY?KIEDY?KIEDY?KIEDY?KIEDY?KIEDY?KIEDY?KIEDY?KIEDY?KIEDY?KIEDY?KIEDY?KIEDY?KIE DY?KIEDY?KIEDY?KIEDY?KIEDY?KIEDY?KIEDY?KIEDY?KIEDY?KIEDY?KIEDY?KIEDY?KIEDY?KIEDY?KIED Y?KIEDY?KIEDY?KIEDY?KIEDY?KIEDY?KIEDY?KIEDY?KIEDY?KIEDY?KIEDY?KIEDY?KIEDY?KIEDY?KIEDY ?KIEDY?KIEDY?KIEDY?KIEDY? to mnie tylko interesuje!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie w jedynce niesamowicie irytuje kanciastość dróg. Szczególnie wkurza to, gdy prowadzimy jakiś "dopakowany" supersamochód z wyłączoną kontrolą trakcji - nawet na pozornie prostym odcinku "kant" może nas podbić i swoją podróż zakończymy na drzewie. Irytuje to także, wówczas kiedy jedziemy po jakiejś górskiej drodze - moja kierownica z Force Feedback chce mi urwać ręce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na gryonline w newsie z tego samego dnia wyczytałem - "Premiera Test Drive Unlimited 2 w wersji na konsole PlayStation3, Xbox 360 i komputery PC zapowiedziana została na jesień tego roku." :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Modelu zniszczeń nie zrobią, bo nie pozwalają na to producenci. Bedzie ok. 600km off-roadowych dróg na samym O''ahu, bedzie można znajdować wraki starych samochodów i je od-res-tau-ro-wy-wać (dobrze napisalem? xdd). Będą pory dnia. Gre zacznie sie w Europie. Po 10lv odblokuje sie lotnisko i bedzie mozna poleciec na Ibize / Oahu.. tyle wiem ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować