Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Męska wersja Wizarda z Diablo III zaprezentowana

25 postów w tym temacie

Jestem bardzo ciekaw jak będzie wyglądało nowe Diablo w praktyce...
Kiedyś za namową brata zagrałem w dwójkę i nawet mi się spodobała. Więc jestem bardzo ciekaw jak będzie wyglądać nowa część po tylu latach produkcji. Jak do tej pory Blizz nigdy mnie nie zawiódł, ale tym razem mam pewne obawy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie Diablo 3 nie przypadnie do gustu wielu ludziom i wiele osób powie, że to nie jest już Diablo, ale i tak pewnie się sprzeda jak Modern Warfare 2 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Troche widać moznolność pracy nad postacami nie są że tak powiem dobrze zrobione brakuje im tej weny co w pierwszej częśći. W przypadku barbażyncy naremienniki wzeli żywcem od orków z WarCrafta porażka. Dobrze ze wprowadzili system płci w każdej z klas postaci to co rożróznia rpgi. Mam nadzieję że to nie wszystkie klasy postaci jaki zdołamy jeszcze zobaczyć z wielką radością czekam na powrót paladyna którego nie powinno zabraknąc w walce ze złem i to jest w żeńskiej postaci : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Męska"? to chyba jakiś błąd w tytule :>
gość wygląda jak nekromanta z Guild Warsa. oby nie biegał tak samo głupio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakbym miał określić tego gościa, to "metroseksualny" pasuje idealnie :P. Mężczyzna, ale nie fanatyk. Ale widać, że ma w sobie jakąś tajemnicę he he.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamiast ujawniać inne "wersje płciowe" (:X) lepiej niech ujawnią ostatnią klasę. O dacie premiery to nawet nie marzę :P

Mnie tam ten Wizz nie razi. Wygląda jak zarozumiały dupek, taki lalusiowato-bufoniasty, "jestem lepszy" i w ogóle, więc do biografii tej klasy pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Blizzard, po prostu podaj datę premiery i miejmy to już za sobą..." zgadzam się w pełni :D
Wizard wygląda jakby coś zbytnio naoglądał się japońskich mmorpów, brakuje tylko fryzury a la ciota, chociaż kto wie co się ukrywa pod tym fikuśnym hełmem.
Ostatnia klasa jest wiadoma dla wtajemniczonych i właśnie ze względu na to, Diablo 3 nie wyjdzie nigdy. Ta klasa to Testosteron Prince czyli znany nam Duke Nukem. D3 nie może wyjść skoro Duke jest w wiecznej produkcji :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nom, wszystkim się zapomniało, że w Diablo jest masa możliwych wyglądów, w tym i nakrycia głowy,tarcze, różdżki i inne takie. Tego właśnie także nie mogę się doczekać. Mam nadzieję, że Blizzard ponownie się popisze i da masę różnych, możliwych wyglądów postaci.

W Diablo 2 dochodziło czasem do takich paradoksów, że wybierało się gorszą zbroję tylko dlatego, że wyglądała kozacko :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten link przypomina mi zupełnie Torchlight, a nie D3. Coś mi się zdaje, że sporo roboty jeszcze przed Blizzardem, Diablo 3 Forever chyba stanie się prawdą, bo inaczej wyjdzie kicha z opóźnioną jakością i efektami w stosunku do gier, które wtedy będą na rynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ble, tak myślałem, że zrobią jakąś lalusiowatą ciotę. Ja tam bym wolał stary motyw mędrca z brodą i spiczastym kapeluszem ;\
Pozatym ta postać bardziej mi się kojarzy z czarownikiem, niż z czarodziejem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jednorożec na zdjęciu doskonale pasuje :) Jak widać, Blizzard stara się wejść w upodobania jak najwiekszej liczby osób. Czy kolejnym krokiem będzie stworzenie postaci "poprawnej politycznie" tzn. muszyn, ze skośnymi niebieskimi oczami, latyno fryc i homo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2010 o 14:28, karolekx23x napisał:

Chyba że sie mylisz , a może będzie odwrotnie i podpije cały swiat.

Tak, wszyscy z jego powodu będą pić piwo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować