Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Crysis 2 - pierwsze screeny w wysokiej rozdzielczości

53 postów w tym temacie

Dnia 03.03.2010 o 18:48, Principes napisał:

> W jaki sposób niby mają być liniowe jak to będzie sandbox?

Jeśli będę mógł podreptać sobie do budki telefonicznej na (spowitym mgłą, jak widać)
horyzoncie, przyznam ci rację. Jeśli okaże się, że mam do wyboru ulicę w lewo lub ulicę
w prawo natomiast...


Jeżeli będzie "ulica w lewo lub ulica w prawo" to to już nie jest sandbox. Wtedy winni będą twórcy, którzy zapowiadali sandbox''a, a nie użytkownicy którzy tę informację powielają. :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wrzuciłem te screeny na xboxa i zobaczyłem na 40". Powiem jedno - odlot. Wszystko wygląda pięknie. W akcji jest pewnie jeszcze lepiej. Jak pomyślę sobie że za kilka lat mamy nową generację konsol razem z 3D i to będzie wtedy brzydkie to aż się dobrze czuję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy Crysis do dzisiaj nie ma zbytnio konkurencji jeśli chodzi o grafikę. Drugi rzeczywiście może być trochę okrojony, ale to jest niestety cena muli-platformowego silnika gry. Szkoda że nie zrobią osobnej wersji na PC, taką ze wszystkimi bajerami. Konsole powodują mały regres, albo to producenci się nie starają?? Ale mam nadzieję że gra będzie przynajmniej dobrze zoptymalizowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jest źle ogółem, tekstury na obrazkach są mało wyraźne,ale to się powinno zmienić, wszak mało która gra wygląda na obrazkach dokładnie tak jak w realu- z U2 tak było-jak oglądałem zdjątka miasteczka w Tybecie to nie zauważyłem jak cudną fakturę mają budynki (chropowate tynki,pęknięcia i szczelinki, wyraźne zróżnicowanie faktur materiałów, można było nawet rozpoznać rodzaj użytego kamienia) i jak dobrze działa bump-mapping, wyszło właśnie dopiero w realu;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2010 o 19:27, Pile napisał:

Wrzuciłem te screeny na xboxa i zobaczyłem na 40". Powiem jedno - odlot. Wszystko wygląda
pięknie. W akcji jest pewnie jeszcze lepiej. Jak pomyślę sobie że za kilka lat mamy nową
generację konsol razem z 3D i to będzie wtedy brzydkie to aż się dobrze czuję :D

Ja też się nie mogłem powstrzymać i podłączyłem PC do mojego TV. Mam tylko nadzieję, że w dniu premiery będzie komp, który uciągnie to w FullHD :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta grafika zapiera dech w piersiach. Pozostaje mieć tylko nadzieję, że grafika nie będzie jedyną zaletą gry, tak jak w Crysis 1, który mi zdecydowanie nie podszedł. Nie czekam specjalnie, bo się na jedynce zawiodłam jak na rzadko której grze i w dodatku mój dwuletni komp tego chyba nie uciągnie ;) Choć póki co nie powstała chyba żadna gra na PC, która by choć w minimalnych nie odpaliła u mnie, ale nie zdziwiłabym się (po wymaganiach pierwszej części), jakby Crysis 2 był pierwszą z tych nowych gier, która się wypnie tyłem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2010 o 22:47, anonim0 napisał:

Yyyy, nie rozumiem jak wogle mozecie mowic o graniu w FPS''a na konsoli hah.


Yyyy,nie rozumiem jak można nie umieć grać w FPS''a na konsoli,hah ;) Trzeba mieć chyba dwie lewe ręce ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować