Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Tydzień z grą Battlefield: Bad Company 2 - Uzbrojenie, czyli poradnik rusznikarza

26 postów w tym temacie

FN F2000 - broń używana przez Sama Fishera w Chaos Theory :)

Barrett M95 - nie mogę się doczekać, aż dorwę ją w swoje łapska :D amerykański strzelec wyborowy z tego właśnie cacka wyeliminował irackiego żołnierza, który oddalony był o 2,5 KM! To chyba mówi samo za siebie.

Świetny artykuł! Czekam na następne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

arsenał całkiem fajny a możliwe że będzie więcej ( DLC )
grałem w bete BC2 na kompa i mam tylko jedno zastrzeżenie... ilość punktów jaką trzeba zdobyć żeby odblokowac np. Barrett jest absurdalnie wysoka... trzeba będzie naprawdę duuuuuuużo grać żeby odblokować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2010 o 19:48, Arczir2d2 napisał:

grałem w bete BC2 na kompa i mam tylko jedno zastrzeżenie... ilość punktów jaką trzeba
zdobyć żeby odblokowac np. Barrett jest absurdalnie wysoka... trzeba będzie naprawdę
duuuuuuużo grać żeby odblokować.

Gigantyczne ilości punktów za późniejsze bronie to była blokada nałożona na betę, żeby gracze wszystkiego nie odblokowali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2010 o 19:48, Arczir2d2 napisał:

arsenał całkiem fajny a możliwe że będzie więcej ( DLC )
grałem w bete BC2 na kompa i mam tylko jedno zastrzeżenie... ilość punktów jaką trzeba
zdobyć żeby odblokowac np. Barrett jest absurdalnie wysoka... trzeba będzie naprawdę
duuuuuuużo grać żeby odblokować.

Obecnie potrzeba tylko 34k puntków do Barretta. Limit paru milionów był nałożony w becie, by gracze nie mieli dostępu do wszystkiego. Najważniejsze jednak jest to, że zoptymalizowali nieco silnik, bo gra mi chodzi płynniej niż poprzednio :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Limit 34k na ostatnią broń to jest największe buractwo jakie w życiu widziałem. Jest to liczba punktów, którą można uzbierać w 1-2 dni. Imo powinno być 10x więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.03.2010 o 19:57, Henrar napisał:

Obecnie potrzeba tylko 34k puntków do Barretta. Limit paru milionów był nałożony w becie,
by gracze nie mieli dostępu do wszystkiego. Najważniejsze jednak jest to, że zoptymalizowali
nieco silnik, bo gra mi chodzi płynniej niż poprzednio :)


zoptymalizowali? a kiedy grałeś że Ci gorzej chodziła?
Ja grałem na wysokich ustawieniach na 1680x1050 i było bardzo dobrze :)
już gracie w pełną? przecież ma być dopiero w piątek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2010 o 20:20, Arczir2d2 napisał:


> Obecnie potrzeba tylko 34k puntków do Barretta. Limit paru milionów był nałożony
w becie,
> by gracze nie mieli dostępu do wszystkiego. Najważniejsze jednak jest to, że zoptymalizowali

> nieco silnik, bo gra mi chodzi płynniej niż poprzednio :)

zoptymalizowali? a kiedy grałeś że Ci gorzej chodziła?
Ja grałem na wysokich ustawieniach na 1680x1050 i było bardzo dobrze :)
już gracie w pełną? przecież ma być dopiero w piątek.

Grałem na wysokich w fullHD w betę i np. podczas skoku ze spadochronem na Valdez miałem coś zbliżonego do pokazu slajdów. Teraz grając na pełnej działa już płynnie i nawet AA się udało ustawić xD Premiera jest w piątek, ale gram już od wczoraj wysyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2010 o 20:20, Arczir2d2 napisał:

już gracie w pełną? przecież ma być dopiero w piątek.

A widzisz, a niektórzy już mają teraz jak wiedzą gdzie i jak kupować, np jak ja ;]

Gra jest... SUPER! Dubbing genialny, nie raz się ostro uchachałem w singlu, do tego sam singiel i fabuła też niczego sobie. O multi pisać nie muszę bo to że jest genialny to oczywistość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

arsenał ciekawy dosyc pokazna ilosc sprzetu do anihilacji wroga;] szkoda tylko ze nie ma poczciwego i wspanialego m4...;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"A gdzie m4? gdzie hk416? buuu"

A gdzie czytanie ze zrozumieniem:)?

Przecież na początku artykułu autor napisał, że jest to tylko kilka wybranych modeli. a tak poza tym to mysle że m4 sie pojawi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wojtas022
"Barrett M95 - nie mogę się doczekać, aż dorwę ją w swoje łapska :D amerykański strzelec wyborowy z tego właśnie cacka wyeliminował irackiego żołnierza, który oddalony był o 2,5 KM! To chyba mówi samo za siebie."

nie amerykański tylko kanadyjski
nie irackiego żołnierza tylko afgańskiego taliba
i nie z 2.5 km tylko z 2430 m

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko ok ,ale jak na razie tryb multi woła o pomstę do nieba.Żeby wbic się na jakiekolwiek serwery trzeba wykazać się ogrooooooomną cierpliwością.Oczywiście na dole leci już pasek że producenci znaja problem i pracują nad tym.Tryb beta działał bez zarzutu a tryb finalny to kiszka.....nie dość że nie można wbić się na serwery to jest ich jak na lekarstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tu się zgodzę. Niestety, zamiast wybierać serwer wedle upodobań, trzeba zdać się na ślepy los i modlić, żeby automat znalazł jakąś sensowną grę. Dla mnie w chwili obecnej nie jest to AŻ TAK wielki problem, bo mam sporo pracy, ale... no mam po prostu nadzieję, że do wieczora jakoś problem rozwiążą. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wojtas022
"Barrett M95 - nie mogę się doczekać, aż dorwę ją w swoje łapska :D amerykański strzelec wyborowy z tego właśnie cacka wyeliminował irackiego żołnierza, który oddalony był o 2,5 KM! To chyba mówi samo za siebie."


McMillan TAC-50 nie Barrett.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak inne klasy ale snajperem potrzebowałem 7h do odblokowania wszystkich broni i dodatków (gram raczej słabo lub średnio) Lekko chyba przesadzili z ilością pkt. potrzebnych do zdobycia broni 34tyś. dla M95 w becie było chyba coś koło 345tyś. Ale widzę, że mało kto jej używa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować