Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Lara Croft and the Guardian of Light ujawnione

15 postów w tym temacie

News dnia :) super... będzie trzeba poprzesuwać trochę plany bo Lara nadchodzi :) nie mogę się doczekać:):):):) (to napisał WIELKI FAN :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zostawia jej 2 gnaty, wielki miecz z tomb raider legend, wytna calkowicie skakanie i lazenie po scianach, no chyba ze w formie malej mini gierki :P i maja nowy tytul, ktory okaze sie wieeeelkim gniotem ;) oczywiscie sie nabijam tylko. jestem ciekaw co takiego nowatorskiego wprowadza do tej serii.

aha jeszcze jak dojda tam smierdzace lapy m$, to sie okaze ze gra wychodzaca na PC, nie wyjdzie tylko stanie exclusivem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grafiki koncepcyjne sugerują, że to będą "początki" Lary. Młoda jeszcze (nawet biust mniejszy!) i wogóle. A do tego walcząca z jakimiś potworami a''la Silent Hill.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kazimieszko nie ośmieszaj sie.

Im chodzi o całkowicie nowe doznania z gry. Możliwe też że zrzucili szablon jaki był w poprzednich częściach.
Osobiście było by fajnie gdyby przypominała Legendę ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nosz ku##a, mogliby już w końcu zacząć tworzyć kontynuację serii Legacy of Kain! A nie jakieś śmieszne badziewne tomb ridery... Jestem zafascynowany serią LoK i jeśli ci kretyni nie zaczną tworzyć kolejnych części, to chyba się powieszę! Bo tak doskonale napisanej historii jaką w Legacy of Kain mamy okazję zobaczyć to w jedynie nielicznych książkach bywają!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Wojo18
"Osobiście było by fajnie", gdybyś nie wypowiadał się w "ich" imieniu.
Bądź łaskaw formułować swoje komentarze w taki sposób, aby stanowiły TWOJĄ ocenę.

Poza tym, JA uważam, że usunięcie "Tomb Raider" z tytułu gry uprawdopodobnia tezę o zmianie mechanizmu rozgrywki z "gra akcji" na jakiś inny. Czas pokaże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam cichą nadzieję, że może ta nowość to rozbudowanie wątków fabularnych, drobne (chociażby) elementy RPG, sandbox-owe lokacje. Fajne są te gry z Larą, przeszedłem wszystkie, ale przeważnie zaczynają się one już w grobowcach, albo w okolicy, w drodze do. A myślę, że ciekawie by było najpierw zdobyć wiedzę na ten temat. Zasłyszeć na ulicy, pogadać z kimś, dowiedzieć się więcej, pogrzebać w książkach. Dopiero potem jechać w las i zejść do jaskiń.

Niedawno ludzie od Call of Duty zrezygnowali z numeracji w tytułach kolejnych części. I co z tego, gra się nie zmieniła. Tutaj zamiast "Tomb Raider: The Guardian of Light" będzie "Lara Croft and the Guardian of Light", a i tak wszyscy będą mówić o nowym Tomb Raiderze, bo się utarło i koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować