Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

10 lat PlayStation 2

34 postów w tym temacie

Wszystkiego najlepszego dla staruszki! :D
Życzy szczęśliwy posiadacz PS2 slim. :)

Pierwsza gra grana na konsoli: Tekken Tag Tournament. Jak to było u was? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taa, 2-3 miesiące temu w newsie podsumowującym sprzedaż konsol autor wyraźnie podkreślił, że lada moment DS dogoni PS2 jeśli chodzi o sprzedaż, a teraz raptem jej pozycja jest niezagrożona :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2010 o 23:48, Pitej napisał:

Taa, 2-3 miesiące temu w newsie podsumowującym sprzedaż konsol autor wyraźnie podkreślił,
że lada moment DS dogoni PS2 jeśli chodzi o sprzedaż, a teraz raptem jej pozycja jest
niezagrożona :d


"Do dziś dnia PlayStation 2 dzierży tytuł najlepiej sprzedającej się konsoli stacjonarnej i jej pozycja wydaje się niezagrożona."

Radziłbym nauczyć się czytać ze zrozumieniem, panie Pitej, znanim zaczniesz pisać takie posty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2010 o 00:20, Renzov napisał:

/ciach/

Oł, faktiszen, zadrwiłem sobie trochę, a nie zauważyłem tego wyrazu zmieniającego "nieco" sens.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie głównym powodem zakupu czarnulki był tylko Tekken. Do dziś dnia pykam w tą wspaniałą serię.
Gratulacje dla Sony.

ps. są jakieś dane odnośnie samej Polski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2010 o 22:44, Cygi napisał:

Pierwsza gra grana na konsoli: Tekken Tag Tournament. Jak to było u was? :D

Moja pierwsza to Zone of the Enders: The Second Runner. Najlepsza gra w jaką w życiu grałem i chyba jedyna za jaką dałem 200+ ;) A moja PS2 ma już przeszło 5 lat ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żadna obecna generacja nie ma tylu świetnych gier co ps2. Kto miał tę konsolę ten wie o czym mówię. Przy żadnej innej konsoli tak dobrze się nie bawiłem i śmiem twierdzić że w najbliższym czasie sprzedam swoją obecną PS3 na poczet ps2. Tylko i wyłącznie dla gier które na nią są. Jeśli dla kogoś liczy się tylko grafika to proszę bardzo. Ja pozostanę przy znakomitym gameplay.

Powodzenia dla wszystkich miłośników czarnulki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować