Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Assassin`s Creed II na PC już dostępny

67 postów w tym temacie

W sieci zdążyły się już pobawić niepotwierdzone informacje, jakoby ów DRM został złamany.

Hmmm... wystarczy uzyc wujka google i wszytko wiadomo - AC2 tak jak SH5 juz zlamany. Ciekawe kiedy Ubi sie do tego przyzna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Piractwo jest niewątpliwie złe, ale producenci stoją na z góry przegranej pozycji; czy oni tego nie widzą? NIE MA takiej możliwości, żeby zabezpieczyć grę przed piratami - zawsze można zmodyfikować plik wykonywalny (a w przypadku MMO tworzyć prywatne serwery).
Może potrzebna będzie zmiana podejścia. Zamiast 200% marży powinni wydawać gry taniej, w myśl zasady "mały zysk jednostkowy, ale duży obrót". Trzeba być naprawdę plugawcem, żeby nie zapłacić 30-50 zł za grę pozytywnie zrecenzowaną w CDA! Gra kosztująca 120 zeta w premierze nie zachęca do zakupu - szczególnie uczniów i studentów - ale tak właśnie producenci próbują sobie zrekompensować "przewidywane straty z tytułu piractwa". Grający w piraty żerują na uczciwych użytkownikach, a nie "chciwych" korporacjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sory ze dwa wpisy pod rząd ale..

kazimieszko - obniżenie cen tu nic nie da, pamiętasz Painkiler''a ??? w naszym kraju był sprzedawany po 20 zł a mimo wszystko wszyscy piracili tą grę jak tylko mogli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2010 o 14:19, karolekx23x napisał:

a ja miałek kupic a nie kupie przez durne zabezpieczenia .


Ja też mam dylemat, planuję kupić Białą edycję, ale no właśnie, zabezpieczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zabezpieczenia - OK, ale tylko wtedy, kiedy nie są upierdliwe(vide SPORE, Mirror''s Edge i większość niedoszłych hitów EA) i nie psują w ten sposób przyjemności z gry. Rozumiem twórców, że chcą zabezpieczyć swoje produkcje przed złodziejami, ale IMO nie powinno się to odbywać kosztem uczciwych graczy, którzy kupili grę. A zabezpieczenia tak, czy siak pewnie ktoś złamie... Niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co oni mają na myśli pisząc że to nie kompletny produkt? czyli jak kupie orginała to nie wszystko jest na płycie i będzie dobierał z sieci? Coraz głupsze się to wydaje... Ale przekonam się przy okazji SH V... Jednak jestem zdania że ludzie kupują gry a nie zabezpieczenia... A ci co nie chcą kupić to takie postępowanie ich to tego nie skłoni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zabezpieczanie złamane... bez możliwości zapisu stanu gry, lol.

@karolekx23x
"a ja miałek kupic a nie kupie przez durne zabezpieczenia ." bla, bla, bla, bla. Choćby ta gra kosztowała i 10 zł to i tak wolałbyś ściągnąć pirata. Ot taka prawda. No chyba, że mieszkasz na wsi i net do Ciebie jeszcze nie dotarł... tyle, że nawet i na wsi jest już net.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekaw jakie będą wyniki sprzedaży AC2 na PC. Mam też nadzieję, że Ubi w końcu przekona się, że ich zabezbieczenia nie sprawdzają się w praktyce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2010 o 14:34, TobiAlex napisał:

Zabezpieczanie złamane... bez możliwości zapisu stanu gry, lol.

Na ile? Na tydzień ;] Nie rozśmieszaj mnie, przez to co Ubi zrobiło legalnym użytkownikom, to piraci już im konkretnie przyfasolą. Zawsze jest tak, że gdy ktoś próbuje walczyć poprzez atak to dostaje jeszcze większe baty, np: Spore.

Dnia 05.03.2010 o 14:34, TobiAlex napisał:

@karolekx23x
"a ja miałek kupic a nie kupie przez durne zabezpieczenia ." bla, bla, bla, bla. Choćby
ta gra kosztowała i 10 zł to i tak wolałbyś ściągnąć pirata. Ot taka prawda. No chyba,
że mieszkasz na wsi i net do Ciebie jeszcze nie dotarł... tyle, że nawet i na wsi jest
już net.

A ty nadal swoje... Kiedy przestaniesz trollować na tym forum? Ja tez nie kupię ACII bo:
1) Zawiodłem się na jedynce i zbytnio nie wierzę w dużo większą grywalność dwójki.
2) Nie życzę sobie by chamy z Ubi mnie szpiegowały.
3) Jestem przeciwnikiem atakowania legalnych użytkowników, a jako legalny użytkownik czuję się urażony i zniesmaczony taką postawą. Bo czy ściągam czy kupuję to i tak jestem traktowany jak złodziej i śmieć.
Jeśli lubisz być tak traktowany, to proszę kupuj, ale nie imputuj innym jakiś swoich chorych poglądów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Człowieku nie pisz o czymś czego nie znasz , ja kupuje tylko oryginalne gry .
Nie kupie bo to jest mój sprzeciw zabezpieczeniom . Kupuje gry , płace to wymagam wygody , a legalny gracz ma tylko problemy.

Moze Ty tak robisz , nie oceniaj innych których nie Znasz , oceń najpierw samego siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować