Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Fallout: New Vegas - pierwsze screeny w wysokiej rozdzielczości

49 postów w tym temacie

Mimo wszystkich zastrzeżeń ''wielkich fanów Fallouta'' do części 3, grę przeszedłem i strasznie mi się podobała. Więc wait for New Vegas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obsidian to mistrzowie kontynuacji dobrych rpg. Mimmo takiej sobie mechaniki mysle ze gra bedzie o wiele lepsza od F3. Poza tym widac ze w New Vegas bedziemy mieli towarzyszy :) Nic tylko czekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że New Vegas pójdzie w ślady klimatu z 1 i 2, bo trójka była go całkowicie pozbawiona. Była za bardzo oblivionowata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dentystow nadal maja swietnych w tym "postapo". No i widac ze jedza zdrowa zywnosc bo wszyscy tak jacys tacy rumiani i pyzaci. Ehhh ten "wonderland" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mimo, że bardzo cenię sobie Obsidian..to nie sądzę, żeby Fallout : New Vegas był o wiele lepszy od F3...grę kupię ale nie spodziewam się hitu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2010 o 17:03, Longer napisał:

Mimo, że bardzo cenię sobie Obsidian..to nie sądzę, żeby Fallout : New Vegas był o wiele
lepszy od F3...grę kupię ale nie spodziewam się hitu...

Znając Obsidian, to F:NV będzie miał lepsze dialogi od trójki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2010 o 17:31, Henrar napisał:

> Mimo, że bardzo cenię sobie Obsidian..to nie sądzę, żeby Fallout : New Vegas był
o wiele
> lepszy od F3...grę kupię ale nie spodziewam się hitu...
Znając Obsidian, to F:NV będzie miał lepsze dialogi od trójki :)

Ale za to zostanie wydany jako zabugowana, przycinająca beta z wyrżniętym contentem, która uzyska stadium FINAL gdzieś po 2 dodatkach (ew. jakieś DLC jeszcze) i 18 patchach ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie fajnie, ale wolałbym wiedzieć czym będzie się różnić od części 3. Jedyne co widzę, to kolor HUDa(który i tak można było zmienić), Geckony(ach, jak mi ich brakowało), i komendy dla towarzyszy. Ale sorry wielkie, to jakoś mało! Konkrety, konkrety a nie tylko zmiany kosmetyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, może być ciekawie :) Czytałem gdzieś, że zmienili ponoć całkowicie system dialogowy (czy też sposób prowadzenia dialogów, jak zwał tak zwał) - po screenach tego nie widać, ale najbardziej liczę na to, że świat za rozmówcą w końcu przestanie stawać się nieruchomy w momencie gadki... Och, jakże sztucznie to wyglądało :D
Byle do jesieni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować