Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Fallout: New Vegas - pierwsze screeny w wysokiej rozdzielczości

49 postów w tym temacie

Grafika trochę przestarzała już... Oby misje były jednak dość zróżnicowane. Ciekawe jest czy faktycznie otrzymamy możliwość poruszania się przy pomocy jakiś pojazdów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2010 o 17:37, Pan_Prezes napisał:

> > Mimo, że bardzo cenię sobie Obsidian..to nie sądzę, żeby Fallout : New Vegas
był
> o wiele
> > lepszy od F3...grę kupię ale nie spodziewam się hitu...
> Znając Obsidian, to F:NV będzie miał lepsze dialogi od trójki :)
Ale za to zostanie wydany jako zabugowana, przycinająca beta z wyrżniętym contentem,
która uzyska stadium FINAL gdzieś po 2 dodatkach (ew. jakieś DLC jeszcze) i 18 patchach
;-)

Ehm, nie do końca. Raczej gra zostanie wydana zabugowana z wyżniętym contentem, ale naprawią ją fani modami typu "Restoration Project" ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie trójka nie była złą grą. Choć mogło być dużo lepiej. Jeśli chodzi o New Vegas, to odnoszę wrażenie, że ta gra została zrobiona na G.E.C.K.u Fallouta 3 - uzupełniona o parę nowych modeli i tekstur. Wygląda więc na to, że znowu wszystkie postacie będą wyglądały tak samo, a różnice będą polegały na wieku i opcji ''ma brodę i wąsy''/''nie ma brody i wąsów''... ;]
Ale czekam z niecierpliwością... kupię, bo lubię postapo, a mimo wszystko niewiele takich gier...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wygląda jeszcze bardziej plastikowo niż Fallout 3. Kiepsko, postapokaliptyczny klimat nieco przez to kuleje. Poza tym, nadal ostro śmierdzi Oblivionem. Poczekamy, zobaczymy - póki co gra mnie nie przekonuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Puki co to bardziej wygląda na dodatek... F3 jednak był tytułem który zapewniał bardzo dużo godzin zabawy... Czego bardzo wielu współczesnym grom brakuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ahh... Już zacieram romsie. Jeśli będzie tak pięknie jak w F3 lub lepiej to Pre-Order na pewno będzie zamówiony. Zapowiada się smakowicie. Nie wiem, jak na razie nie widzę nic złego w tych screenshotach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dla mnie ta gra to bedzie absolutny must have:) Fallout 3 był wybitny i wciagnął mnei na wiele godzin ( choć nie tak dobry jak 1 i 2)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie na na PC w PL nie będzie Live, a na konsolach, czy tam na konsoli, nie będą działały DLC... :/ Edit: Oczywiście chodzi mi o polską wersję, która wyjdzie rok po premierze gry na świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czego? Przecież polska wersja F3 wyszła 3 dni po premierze światowej, tyle że wersja GOTY i DLC się strasznie opóźniają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cenega na pewno zabierze się za polonizację :) ale przecież ostatnio była do wyboru wersja angielska. New Vegas na pewno kupię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować