Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Fallout: New Vegas - pierwsze screeny w wysokiej rozdzielczości

49 postów w tym temacie

Dnia 08.03.2010 o 12:22, Sarturias napisał:

Wygląda identycznie jak Oblivion, który miał premierę 4 lata temu, więc co tu dużo mówić
- grafika nie powala :|

Rzeczywiście nic specjalnego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A w obiegu krąży opinia, że nie liczy się grafika, ale grywalność. Widać jednak, że ludzie bardziej zwracają uwagę na "epic i imba" grafikę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem w trójkę to i w to zagram. Tak żeby nie mieć poczucia że nie grałem, ale niczego nowego się nie spodziewam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2010 o 23:33, Adversage napisał:

odgrzewany kotlet ! :/


Co nie znaczy, że nie jest już jadalny ;p
Nie grafika jest najważniejsza. Szczególnie w RPG''ach( to, że Fallout3 jest bardziej nastawiony na akcję już nie wnikam;p) . Obsidian - bardzo liczę, że zrobią z tej gry coś ciekawego;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2010 o 23:38, Longer napisał:

> odgrzewany kotlet ! :/

Co nie znaczy, że nie jest już jadalny ;p
Nie grafika jest najważniejsza. Szczególnie w RPG''ach( to, że Fallout3 jest bardziej
nastawiony na akcję już nie wnikam;p) . Obsidian - bardzo liczę, że zrobią z tej gry
coś ciekawego;p


tez mam nadzieje ze bedzie w miare jadalny i nie chodzi mi tu zbytnio o grafikę :D miałem nadzieje na pare nowych tekstur i urozmaicenie chociaz w drobnym stopniu ;D Uwielbiami 3 czesc dlatego dla mnie to jest musthave. Boje sie tylko zbytniej monotonii....cała nadzieja w powrocie do starego dobrego "falloutowego humoru" zapowiadanego przez tworcow ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować