Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Skany z Game Informera w sieci - kolejne informacje na temat Portala 2

9 postów w tym temacie

Grzegorz Bonter

Ten news nie będzie miał wstępu. Zostajecie za to ostrzeżeni - jest w nim wiele spoilerów dotyczących fabuły Portala 2. Na szczęście odpowiednio jej oznaczyliśmy, więc możecie śmiało przystąpić do lektury.

Przeczytaj cały tekst "Skany z Game Informera w sieci - kolejne informacje na temat Portala 2" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Farba - w niektórych pomieszczeniach gracz natknie się na oleiste substancje pokrywające podłogę. Na razie ujawnione zostały tylko 2 rodzaje "farby". Po wejściu na pomarańczową, Chell będzie mogła szybciej się poruszać. Z kolei niebieska sprawia, że przedmioty mające z nią kontakt zaczynają odbijać się jakby były zrobione z kauczuku."

Ale nie miło ściągnęli. Grałem w grę, nazywała się "TAG" czy jakoś tak i polegała na używaniu farb które robiły wyżej wymienione rzeczy :P.

Newsa całego nie przeczytałem, tylko tak pobieżnie, żeby nie zepsuć sobie radości płynącej z gry. Jak wyjdzie :P.

Kolejny must have ;>.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fragment o fabule pominąłem chociaż i tak już trochę się naczytałem o samym początku gry. Usprawnienia rozgrywki natomiast zapowiadają się całkiem pomysłowo. Oby tylko z nimi nie przesadzili. Tak jak pisał Arkhaor pomysł z farbą znalazł się już w jakiejś grze freware, w której nawet "broń" wygląda jak ASHPD. Te roboty do co-opa wyglądają bardzo sympatycznie, ciekawe jak będą się prezentowały w samej grze.
Grrr, kasa na P2 już odłożona, a jeszcze pół roku czekania... Szkoda, że te informacje, które miały być nam dawkowane przez najbliższy czas, zostały tak szybko opublikowane. Teraz pozostaje czekać na jakiś trailer albo coś. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzeba zauważyć, że portal 1 był grą, którą Valve właściwie dało tak jakby na deser, a osiągnęła wysoką popularność. Dwójka zdaje się być już bardziej dopracowaną grą więc może będzie dłuższa, nie mogę się doczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Portal był... (nie boje się tego napisać) "mini gierką " dodatkiem do OB. Część druga będzie pełnoprawną produkcją ;p Już się nie mogę doczekać...

ps. Wiecie co żal mi GameInformer''a :( ...i tego że czytałem skany...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2010 o 21:02, 123Eddy123 napisał:

Portal był... (nie boje się tego napisać) "mini gierką " dodatkiem do OB. Część druga
będzie pełnoprawną produkcją ;p Już się nie mogę doczekać...

ps. Wiecie co żal mi GameInformer''a :( ...i tego że czytałem skany...

Wiem, to trochę nie fair. Jak chcesz, możesz nabić parę odwiedzin na ich stronie w ramach rekompensaty. Linka masz w newsie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować