Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Tydzień z grą Battlefield: Bad Company 2 - poradnik do gry w sieci: tryby i mapy

30 postów w tym temacie

Cóż,jak zawsze,porządnie napisany artykuł,wszystko wyjaśnione.Przydadzą mi się niektóre informacje ;)
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pytanie. w instrukcji wypisane jest 8 map plus 2 mapy początkujaće VIP. jak uzyskac dostep do tych 2 map plus czy w ogóle będą dostępne dla wszystkich?

sprawdzajac fora doczytalem sie ze do egz. mial byc dodany wlasnie kod vip. ja gre kupilem nowa, zafoliowana lecz nie w sklepie. zadnego kodu w srodku nie ma. chyba ze cos przeoczylem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2010 o 20:03, mmmicz napisał:

E tam noże, zabijanie kampiących snajperów wkrętarką elektryczną rulez:)

Patrz pan, nie próbowałem :D
W sumie Myszasty śmiga inżynierem, ja głównie zwiadowcą-nożownikiem lub szturmowcem.
Podstawowa zasada dla zwiadowcy - lunetę da się odkleić od oka, to pomaga na stan nerek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zwiadowca to szmata tej gry. Tylko dzieci coda nim grają... profesja nie jest zła ale zazwyczaj grają nim osoby którym zależy jedynie na własnym score a nie na dobru drużyny... a od siebie powiem, że najlepiej gra się medykiem i inżynierem. Genialne postacie i masa punktów ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2010 o 19:09, DarkWolf_PL napisał:

kupił bym ale za 100 zeta, teraz pozostaje czekać na obnizke

Jeśli jesteś miłośnikiem, nie powinno grac to roli jak jest droga gra :) jednak troche za drogo :/
Pewnie będzie jak z Wiedźminem, szybko bedzie obniżka

Dnia 07.03.2010 o 19:09, DarkWolf_PL napisał:

to jest odpowiedź na posta dodanego przez mmmicz
E tam noże, zabijanie kampiących snajperów wkrętarką elektryczną rulez:)

w 2142 nie da się mechanikiem (ta wiertarką) zabić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2010 o 21:36, Czaroxxx napisał:

Zwiadowca to szmata tej gry. Tylko dzieci coda nim grają... profesja nie jest zła ale
zazwyczaj grają nim osoby którym zależy jedynie na własnym score a nie na dobru drużyny...
a od siebie powiem, że najlepiej gra się medykiem i inżynierem. Genialne postacie i masa
punktów ^^

Da się dużo ugrać w dobrym teamie, ale masz rację, mnóstwo zwiadowców to rozpacz. Mam ich nieśmiertelniki :P
Dwóch snajperów wspieranych przez medyka (reanimacja) i szturmowca (amunicja) jest w stanie ładnie wspierać obronę w gorączce - moździerze rządzą. Dodam, że mogą w takiej sytuacji więcej czasu spędzać z lunetą przy oku, bo ktoś im chroni plecy. Snajper kitrając się w perymetrze może też robić za rewelacyjny punkt respawnu. Grunt to myśleć drużynowo, nie na własny rachunek.

@chmielu58 - mojego da się wydedukować ze screenów ;) - ale mam niestety kolejne cztery gry w najbliższych dwóch tygodniach, więc w BC2 małe szanse mam się pobawić znowu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taa Czaroxxx właśnie medem najwięcej pkt zdobędziesz :P:P:P więc uważaj, a taki atak moździerzowy na podłożony ładunek w gorączce potrafi dużo na + dla drużyny. Tak samo sensor ruchu. BTW to ja uważam że gra jest jeszcze w fazie beta, takie jaja z serwerami, statystykami i innym irytującym badziewiem że szok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

miłośnikiem BFa nie jestem choć pierwszy raz w grę z tej serii grało mi się tak dobrze, po becie strasznie się napaliłem lecz cena prawie 150 zeta za grę to trochę przeginka, niekiedy można dostać edycje kolekcjonerską za taką cenę, wiec nie pozostaje mi nic innego niż tylko czekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kupiłem ale trochę żałuję....

tak jak przy 2142 dice dało pupy i nie da się grać... problemy tu, problemy tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować