Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Serwery Bad Company 2 przeciążone

53 postów w tym temacie

Jak dla mnie to jeszcze trwają beta testy bf:bc2 tytuł ten jest jeszcze mocno niedopracowana. A co do przeciążenie serwerów to w niedziele nie dało się w ogóle pograć bo jak nie padł serwer do logowania to padły serwery do grania lub pb świrował i wywalał z gry. Paranoja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale zdajesz sobie sprawę z tego, że to jedyny sposób, żeby nie było pirackich serwerów i żeby utrudnić skonstruowanie cheatów wszelkiej maści? Z resztą o ile pamięć mnie nie myli to serwery rankingowe i tak w poprzednich BF trzeba było wypożyczać od licencjonowanych dostawców. Moim zdaniem to jest całkiem niezłe rozwiązanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2010 o 09:06, Arachnos napisał:

czemu pojazdy durne? [...]
Jestem oldschool w tym względzie.

Zmień grę. Może na jakiś oldschoolowego CoDa pierwszego albo Quake 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, biorąc pod uwagę zawód, jaki wielu graczy odczuło po premierze MW2, myślę, że spokojnie można założyć, iż sprzedaż BC2 będzie zbliżona do tytułu Infinity Ward. Oczywiście, taka sytuacja jest karygodna i nie powinna mieć miejsca, ale z drugiej strony... Czy to nie świadczy dobrze o BC2? Jeśli taka ilość osób chce grać w trybie multi, to znaczy, że popularność gry długo będzie ją utrzymywała przy życiu. A to oznacza DLC, dodatki itp.

Sądzę, że znacznie gorszą sytuacją byłyby pustki na serwerach zaraz po premierze. A na razie, do ustabilizowania się sytuacji, zostaje SP:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się temu wcale nie dziwię, ale to, że EA nie wzięło takiego obrotu spraw pod uwagę to dopiero jest dziwne...
Bardzo jestem teraz ciekaw ile egzemplarzy zostało kupionych w tym pierwszym tygodniu, czekam tylko na waszego newsa o tym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

E tam, pecetowa wersja od wczoraj już działa dobrze. Na początku to faktycznie - musiałem odkurzać Shattered Horizon, żeby mieć zajęcie w oczekiwaniu na restart serwerów, ale teraz już nie ma problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2010 o 10:32, Robsson napisał:

Jak dla mnie to jeszcze trwają beta testy bf:bc2 tytuł ten jest jeszcze mocno niedopracowana.


Oswiec mnie prosze co takiego jest niedopracowanego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2010 o 11:32, anadim napisał:

Woo-Cash możesz wyjaśnić? chyba że należysz do tych co czytają co piąte słowo w tekscie..


Mogę. Mam PS3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2010 o 10:53, loczyn napisał:

Zmień grę. Może na jakiś oldschoolowego CoDa pierwszego albo Quake 3.

CoDy pecetowe mam wszystkie (poza MW2, ale go kijem dwumetrowm nie tknę) :) znudziły mi się. Quake 3, to już nie dla mnie, sami wymiatacze zostali, a granie z kimś, kto railem znikąd z zamkniętymi oczami cię zdejmuje to żadna przyjemność. Chciałem nowości. Jak już mówiłem, przyzwyczaiłem się to tych "głupich" pojazdów. Tylko jeszcze niech ktoś inny poza mną próbuje je niszczyć, bo to też frustrujące jest. Ja sobie chcę medykiem wspierać albo szturmowcem atakować i roznosić ammo, a nie uciekać przed czołgami, bo nie ma mechaników, a jak są to się bawią w atak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj no z serwerami jest problem choć jak na mój gust bardziej z tym Durnym PunkBusterem.
Ale w niedziele po 30min szukania znalazłem dobry serw pograłem parę godzinek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2010 o 09:32, sahib123 napisał:

(A spora część z tych grup w ogóle zrezygnowało z BC2, jak dowiedzieli się, że software
dedykowany nie będzie dostępny)

A podobno BC miało być lepsze od MW2 między innymi przez udostępnienie serwerów dedykowanych, a tu taką popelinę zrobili. To zastanawiające, że opłaca im się te wszystkie serwery utrzymywać, ale chyba wiem dlaczego. Zapewne za 2 lata je wyłączą i powiedzą: "Kupcie nową część". Oby jak najszybciej ktoś rozkminił protokół komunikacyjny i zrobił emulator serwera. Mam nadzieję, że Valve nie pójdzie w ślady Acti i EA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mechanik jest zajebisty a niszczenie pojazdów choć cieżkie to wykonalne, miny the best.
Natomiast wkurzają mnie medycy: biegają i wskrzeszają bez pojęcia.
Przykład:
Zginąłem tuż przed mocno bronionym budynkiem i wiem że jak mnie ktoś wskrzesi to nie przeżyje nawet tyle czasu żeby giwerę podnieść ale nieeee niektórzy idioci wskrzeszają nawet wtedy nieważne że zginę 2 czy 3 razy zanim **** się zorientuje że to sensu nie ma ważne że ma punkty za wskrzeszanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oni tylko sprzedają licencję i soft na stawianie serwerów przez firmy hostingowe... w ten sposób EA nie może zadecydować o wyłączeniu serwerów. Ludzie już się nie doszukujcie teorii spiskowych. Grałeś wcześniej w BF2? Tam serwery rankingowe na tej samej zasadzie działają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo najważniejsze jest "ekspienie" postaci ;). Co z tego, że ktoś nie przeżyje- punkciki za leczenie lecą. Myślę, że to dlatego MAG został tak ciepło przyjęty, bo to taki "kompleksowy teatr wojny" ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego wypuszczają na rynek nie dokończoną grę z serwerami, które nie mogą uciągnąć takiej ilości graczy? Po co to wszystko? Za taką cenę powinna ta gra jeszcze śniadanie do łóżka przynosić! EA wystawia fanów na próbę! Ciekawe jak to się skończy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2010 o 12:22, Arachnos napisał:

Oni tylko sprzedają licencję i soft na stawianie serwerów przez firmy hostingowe... w
ten sposób EA nie może zadecydować o wyłączeniu serwerów.

To kto płaci za utrzymanie serwerów? Firmy hostingowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A nigdy nie wynajmowałeś serwera od firmy hostingowej? Klan robi zrzutkę i wykupuje w firmie hostingowej serwer o danej ilości slotów i sobie go tam dowolnie konfiguruje. Potem taki serwer śmiga z firmy hostingowej a co miesiąc tan kto sobie go wynajmuje płaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować