Zaloguj się, aby obserwować  
tomoliop

Stronghold Kingdoms - Twierdza MMO

16 postów w tym temacie

Gra ktoś na forum w alphe Kingdoms? Już od dłuższego czasu testuję ten tytuł i jak na razie jestem do niego bardzo pozytywnie nastawiony. NDA zabrania mi wrzucania screenshotów czy filmików z gry, ale pozwala mi wspomnieć kilka słów o samej grze. Nie chce się wdawać w szczegóły - ale jeżeli ktoś szuka dobrego połączenia ograniczonych zwykle gier webowych (Bo Stronghold: Kingdoms "na razie" ma własnego klienta, nie chodzi przez przeglądarkę internetową) i starej dobrej twierdzy będzie bardzo zadowolony. Dostajemy własną wioskę na mapie gry, możemy budować własne twierdze, chociaż walka o nie odbywa się już automatycznie (chociaż widzimy dokładnie jak walka przebiega na silniku gry). Właśnie silnik gry najbardziej mnie zachwycił. We własnej wiosce widzimy nawet dokładnie jak pojedynczy ludzik niesie np. obrobioną sztabkę żelaza na stockpile - dokładnie jak w "dużej" wersji gry. Ogólnie jest tego bardzo dużo (szczególnie na mapie świata, to jak jest podzielony, to co można na nim robić - gra z pewnością nie ogranicza się do zwykłego "napadnij na sąsiadującą wioskę", prawdę mówiąc - na razie jest to mało opłacalne, współpraca wiosek jest dużo ważniejsza - trzeba pozbywać się np. losowo porozrzucanych między wioskami osad bandytów które się pojawiają i zmniejszają zadowolenie w naszej wiosce).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info. Jako że uwielbiam pierwszą część, nie mogę sobie odmówić sprawdzenia jak to wszystko wygląda. :)
Akurat dostałem świeże zaproszenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ciagle mi sie crashuje :/ zrobilem 2 konto bo w pierwszym walnelem palisade na caly obszar mozliwy :] szkoda drewna i niewieadomo kiedy sie skonczy budowac :PP
no i teraz mi nie chce updatowac tutoriala...zrobilem co mialem zrobic ale niemoge wziasc nagrody i next :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czesc. Mam straszny problem. Mam nadzieje że mi ktos pomoze. Zainstalowałam Strongholda , zalogowałam się. Wszystko było pięknie, ładnie. Przez jakis czas. Nagle przy logowaniu wyskoczył mi błąd. To wyłączyłam Strongholda i włączyłam od nowa. Wpisałam login i hasło. Pasek ładowania, na dole okna dochodził coraz dalej , w końcu troche za napisem sie zatrzymał. I teraz tak jest za każdym razem. Nie moge sie wogóle zalogować. Już wiele razy odinstalowysałam grę i instalowałam od nowa, pobierałam nawet nowsze wersje, ale dalej jest to samo.
Proszę, POMOCY!

Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2012 o 09:27, Carter napisał:

Czy punkty do robienia badań to się jakoś odnawiają czy tylko można je kupic

za awans na wyższy poziom dostajesz 3 punkty nauki a tak to musisz kupować za pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować