Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Prince of Persia: Zapomniane Piaski – pierwszy film z rozgrywki

26 postów w tym temacie

Adam Berlik

Gameplay z nowej odsłony Prince of Persia pokazuje wszystkie elementy rozgrywki znane z poprzednich części. Fani Piasków Czasu czy Duszy Wojownika (a nawet Dwóch Tronów) w Zapomnianych Piaskach poczują się jak w domu.

Przeczytaj cały tekst "Prince of Persia: Zapomniane Piaski – pierwszy film z rozgrywki" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli sterowanie będzie takie jak trylogii PoP''a to każdy fan może brać w ciemno. Ale gdy dadzą sterowanie z najnowszego PoP''a w którym gracz w zasadzie nic nie robił poza wskazywaniu kierunku i dodatkowo da mego proste łamigłówki, to oznacza tylko tyle że Ubi ma w głębokim poważaniu prawdziwych graczy i dalej wchodzi w zadek Każulowcom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To prawda, chce chociaż jedną grę kupić z tym nowym DRM ale żeby warto było walczyć o lepszego neta w domu. Po tym nowym to chyba wszystko przełknę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajny motyw z tą wodą, podoba mi się. Nie jest to co prawda nic nowego, co można zauważyć na filmiku, ale jako fan księcia z pewnością zagram w ten tytuł. Nowa odsłona zawsze wniesie jakiś powiew świeżości, no bo ile można grać w te starsze? Czekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko fajnie ale to już było! Wszyscy wiemy jak wychodzą gry na podstawie filmów więc nie spodziewajcie się wielkiego hitu. No ile można przechodzić tą samą grę w kółko, są wyjątki ale PoP w moich oczach ją nie jest. Ubogi remake trzech części SoT, tTT, WW. Jak dla mnie szkoda kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2010 o 10:08, FellesaN napisał:

Trzeba będzie się przełamać i kupić grę z tym badziewnym zabezpieczeniem :/


Chyba że znajdą się ludzie, którzy je złamią... Oczywiście nie będę tego rozwiązania popierał, ale jak trzeba będzie żeby normalnie grać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niedawno zakupiłem całą trylogie i Zapomniane Piaski będą dla mnie zwieńczeniem tej serii, która wniosła sporo do przemysłu growego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> ''Zastrzeżenia mam jedynie do wprowadzenia możliwości manipulowania czasem, która sprawa, że bohater praktycznie staje się nieśmiertelny.''

Hahahaha, niezły żart. Przecież właśnie o to chodzi, że będzie i wróci CZAS, który wiąże się z Księciem.

> Najwidoczniej twórcy stwierdzili, że nie muszą się wysilać i jeśli oddadzą do dyspozycji graczy nieco zmienioną wersję Piasków Czasu i Duszy Wojownika, to i tak gracze pobiegną do sklepów, a na ich koncie pojawią się kolejne zera. Dlaczego mnie to nie dziwi?''

No nie no, a co mieliby tam zrobić innego? Książę ten sam, co w Duszy wojownika, to znaczy, że to już jest ksero tej gry? No proszę Cię. Jest nowa oprawa i to tutaj właśnie o nią chodzi. Mnie osobiście najbardziej właśnie interesuje to, jak będzie wyglądała ta gra w tej nowej oprawie graficznej, bo o jej jakość co do rozgrywki... nie ma się czego bać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bialas_102 - wiem, że o to chodzi, ale tak nie podoba mi się takie ułatwienie. A ja nie powiedziałem, że ksero - po prostu to stary dobry PoP (mam na myśli gameplay).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wczesniej ludzi nazekali ze strasznie im przeszkadzalo to ze nie da sie zginac w poprzednim popie tutaj widac jak gosciu cofa czas bo nie trafil na polke i by zginal wiec tu juz im nie przeszkadza??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2010 o 12:26, HeX1981 napisał:

wczesniej ludzi nazekali ze strasznie im przeszkadzalo to ze nie da sie zginac w poprzednim
popie tutaj widac jak gosciu cofa czas bo nie trafil na polke i by zginal wiec tu juz
im nie przeszkadza??

Widać że nawet nie zetknąłeś się z trylogią PoP, tam wszystko było ładnie zrównoważone. Pierwsze o śmierć było naprawdę łatwo, a piaski są dość ograniczone. Każda moc zużywa określoną ilość piasków i powiedzmy że masz przez to jak cofnąć czas 4 razy dopóki nie zdobędziesz nowych. No i nie da się cofać czasu w nieskończoność kilka sec. do tyłu jeśli zrobiłeś to za późno to niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widać, że odeszli od kreskówkowej grafiki, która była w ostatnim PoPie. Wygląda to na prawdę dobrze i chętnie w to zagram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To samo co w trylogii piasków, nuda... Do premiery będę wyrażał swoją dezaprobatę w stosunku do odgrzewania kotletów (trylogia Piasków miała być skończona!). Ale, dammit, i tak kupię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Starą trylogię uwielbiam. Szczególnie Duszę Wojownika. Klimat będzie podobny, gdyby jeszcze muzyka była podobna do Godsmack to byłbym w 7 niebie;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakąś ma dziwną twarz, wolałem Prince''a z WW.
A i tak bym chciał kontynuację najnowszej części. Tak, tej kreskówkowo-każualowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować