Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Disciples III - nowa galeria

46 postów w tym temacie

Dalibyście se spokój z nazywaniem tego "zrzynką Herosów", a każda gra RPG jest zrzynką Baldur''s Gate itd. ta? Mimo, że jest podobny do HOMM to nie jest taki sam i ma parę fajnych rozwiązań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2010 o 12:24, kiczka116 napisał:

grałem w dwójkę dawno temu, i widze że grafika się poprawiła.:)


chyba pogorszyla, obecne projekty postaci w pelnym 3d i ich uboga animacja wolaja o pomste do nieba... zdecydwanie czesc druga miala lepiej wykonane jednostki - kosztem animacji (to byly plansze z lekka animacja :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowa galeria... a ja mam takie wrażenie, że wszystkie te screeny widzę po raz n-ty.
Disciples III z pewnością kupię, ale po tylu latach czekania to człowiek zaczyna wątpić, że w ogóle ujrzy tą grę...
A skoro już jesteśmy w temacie "zrzynania" - to z tego co pamiętam to kiedyś twórcy Heroesa V w bodajże jakimś wywiadzie przyznali, że niektóre elementy swojej gry "odpatrywali" od D2...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już nie będę pisał co myślę o ludiach ,którzy mówią ,że to zrzynka.
Dwójka oczywiście genialna,ta myślę ,że będzie miała to co dwójka ,a może jeszcze lepiej.Obie gry Heroes jak i Disciples są bardzo dobrymi dziełami.I dla mnie są mało podobne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra jest już od 2 miesięcy po rusku, międzynarodowi wydawcy chcą poczekać na dodatek do gry. Kiedy wydano grę wyglądała raczej jak beta, teraz już jest znacznie lepiej, choć ciągle jest sporo błędów. Dodatek ma je naprawić i dodać funkcje, których nie zdążono w podstawowej wersji dodać jak hot seat czy scenariusze, nie jestem pewny co do edytora. Tak to bywa gdy grą zajmuje się niewielkie studio z małym zapleczem finansowym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym 3 nie nazwał Disciplesem , ta gra nie zasługuje na to miano. Jest to totalny szajs , nienawiązujący wogóle do 2 . Gra jest całkowicie zhirołszczona, nawet są surowce do budowy budynkow. Kampania , żena w niczym nie nawiązuje do wspaniałej 2 . W Disciples 3 są takie paradoksy że aż głowa mała m.in demony buntujące się przeciw Bethrezenowi dla jakiegoś elfa , a dawne imperium chociaz przeciez zniszczone przez elfow, staje sie nagle zle a na tronie zasiada ktos Sauronopodobny . Gra jest totalnie zabugowana , a poziom trudnosci żena , twoj bohater bez namnieszego klopotu pokonuje ostatniego bosa , a każda misa po 1 nie sprawia najmniejszych trudnosci. Jednym słowem gra jest beznadziejna , i nie ma co na nią czekać , lepiej żeby nie wyszła poza Rosję , bo popsuje całkowicie opinie disciplesowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W serię Disciples (szczególnie dwójkę) grało mi się bardzo fajnie, nawet pokusiłbym się o stwierdzenie, że lepiej niż w HoM&M. Długo musimy czekać na 3 część ale mam nadzieję, że będzie warto ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Disciples II kocham całym sercem i duchem. Toteż wyczekiwałem na disciples III z wielką niecierpliwością - jakże szczęśliwy byłem gdy w starym Clik - u była zapowiedź tejże gry. Całkiem przychylna, swoją drogą. A później... dowiedziałem się o leżących surowcach (na ziemi) kapliczkach, ruchomych jednostkach etc. Heroesi - pierwszym skojarzeniem byli. Na szczęście była jeszcze mroczna grafika, której w innych produkcjach (czyt. HoMM 5) brakuje. Myślałem, że chocby dla tego, warto będzie kupic tę grę. Niestety, po bliższym przyjrzeniu się screenom, zauważyc można silne wpływy mangi - przynajmniej taka jest moja opinia. Gwoździem do trumny tej gry było jak dla mnie... Demo po rosyjsku. Po raz pierwszy widzę coś takiego. Zawsze dema były po angielsku - w końcu produkcje kierowane są do graczy na całym świecie. I szczerze mówiąc poczułem się silnie tym dotknięty, zraniony, gorszy. Czy ja naprawdę nie zasługuję na wypróbowanie gry? Gra robiona była chyba przez 6 - 7 lat. (nie liczę od premiery DII). Tak więc, poczynania akaell - i są po prostu komedią. Mimo to... wciąż się zastanawiam nad kupnem gry - w końcu marka zobowiązuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2010 o 17:40, soker134 napisał:

Gwoździem do trumny tej gry było jak dla mnie... Demo po rosyjsku.


Demo po rosyjsku, bo D3 tak jak wspominano został wydany na rynku rosyjskim, który posłużył niestety za poligon doświadczalny. Czas na dema w innych językach przyjdzie, gdy tylko D3 ruszy na zachód.

Mnie nie podoba głównie jedna rzecz - z tego co widziałem, wojo jest dokładną kalką dwójki. Twórcy nie pokusili się o zmianę drzewek rozwoju, co mnie nie cieszy, bo niektóre drzewka przydałoby się uzupełnić o przynajmniej jedną czy dwie dodatkowe opcje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że wersja angielska będzie już pozbawiona tych wszystkich niedociągnięć. Od zawsze gram w Heroesy i Disciplesy z braćmi w trybie Hot Seat i tej części również dam szansę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2010 o 19:44, sirufok1987 napisał:

Mam nadzieję, że wersja angielska będzie już pozbawiona tych wszystkich niedociągnięć.
Od zawsze gram w Heroesy i Disciplesy z braćmi w trybie Hot Seat i tej części również
dam szansę.


Tyle że w Disciples 3 nie ma trybu Hot Seat. Co mnie najbardziej boli :/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2010 o 19:35, The_Deker_10 napisał:

Moim zdaniem dwójeczka lepsza ... :P


Grałeś w pełną, finalną wersję 3 części, że już wystawiasz opinie? ;)

W sumie seria była niedoceniona, tak samo jak bardzo dobre Etherlords 1&2...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2010 o 18:00, Longer napisał:

> Moim zdaniem dwójeczka lepsza ... :P

Grałeś w pełną, finalną wersję 3 części, że już wystawiasz opinie? ;)


No wiesz we wszystkie części nie grałem. Ale już po jednej wysnuwam wnioski :)
w 1 Nie grałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować