Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sonda #137: Bad Company 2 czy Modern Warfare 2 - która gra bardziej Ci się spodobała?

48 postów w tym temacie

Ja zagłosowałem na CoDMW2 jak dla mnie jest lepszy w BC2 nie lubie tych ciągłych przerywników (nie wiem czy to tylko na początku gry czy cały czas bo po pewnym czasie to mnie wkurzyło i wyłączyłem gre jeszcze do Singla nie wróciłem)a to w koncu gra a te filmiki co minute mnie wkurzaja nie zdarze sie wczuc i juz jakis bezsensowny przerywnik a ja lubie sobie postrzelac :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam obydwie gierki i są świetne , MW2 to szybki shooter a BC2 to taktyczna rozgrywka , jednak więcej gram w MW2 i dlatego na niego głosuje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W kwestii singla:
Modern Warfare 2 ma ten zabójczy rozrzut, ale muszę przyznać że momentami nużyły mnie misje i to strasznie.
W MW2 brakowało tego co było w pierwszym MW

Bad Company 2, tutaj singiel wciągnął mnie jak nie wiem co :P Żadna misja mnie nie nudziła, ciągle coś się działo, battlefield ma swój specyficzny klimat, więc jeżeli ktoś go nie poczuje to raczej gra mu się nie spodoba.

Podsumowanie singla:
Tak więc single w obu grach można powiedzieć są tak samo dobre.


W kwestii Multi:
MW2, przynajmniej dla mnie ma strasznie monotonne mapy. Grając na multi czułem jakieś takie znudzenie, była tylko jedna mapka który mi sie podobała a reszta jakaś taka drętwa. System osiągnięć bardzo dobry, dużo do odblokowania, itd. Wadą multi są, kamperzy i tzw. cyrkowcy, co naprawdę za przeproszeniem wk...ia.

BC2 multi jest po prostu mistrzostwem (nie przeszkadza tu nawet brak leżenia) Mapy są ciekawe, co rundę każdą mape możemy inaczej rozwalić :P Ciekawe tryby rozgrywki, bardzo realistyczny system strzelania, oraz najważniejsza rzecz z Battlefildów, POJAZDY. Nie ma tutaj kamperów i cyrkowców, żeby coś zdziałać musisz biegać w drużynie, w przeciwnym wypadku naprawdę szybko zostanie zabity. System osiągnięć jest całkiem ciekawy, zwłaszcza te wszystkie odznaczenia.

Podsumowanie multi:
W tym wypadku BC2 bije MW2 na głowę, po prostu te gry w tym wypadku nie mogą się równać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować