Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

15 godzin z włoską Mafią... Mafią 2!

72 postów w tym temacie

Nieeeee! Kurcze niedobrze niedobrze. Ja bardzo lubię polskie wydania i w ogóle. Ale kurcze raz na sto lat zdarza się taka gra, którą wolałbym mieć spolszczoną tylko częściowo. Wolałbym Mafię 2 w wersji kinowej. Tyle pracowali nad tą grą, na 100% dobrali fajnie i klimatycznie głosy postaci. Z resztą widać to już na trailerach. Na prawdę marzy mi się kinówka :/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trudno mi ocenić czy te 15h to dużo czy mało dla mnie. Delektując się grą, wykonując jakieś poboczne misje z pewnością ten czas będzie można sobie wydłużyć. O ile polskie głosy będą w miarę to nie mam zastrzeżeń. Niech szlifują i dobarwiają. Ja spokojnie poczekam, tak samo jak moje pieniądze, które niecierpliwie czekają na premierę =).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że chodzi tylko o główny wątek. No i oby na PS3 zamieścili też angielską wersję, na BluReju powinno się zmieścić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej niech dadzą tylko polskie napisy, przecież Mafia 1 była tak spolonizowana i nikomu nie przeszkadzało. Najlepiej niech nie tłumaczą bo jakoś średnio jestem przekonany do polskich wersji językowych. "pro" aktorzy grają w większości wypadków średnio a reszta to te same głosy od 10 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mafia po polsku?! :D Nie dzięki nie skorzystam. Co za "świetne" polskie gwiazdy tym razem podłożą głos? Mroczki, Pazura czy jeszcze jakieś inne wynalazki? Czemu dystrybutorzy są tacy anty w zrozumieniu że polscy gracze wolą gry w oryginale? I niech mi nikt nie mówi że dzięki temu gra może być tańsza bo to się już od dawna nie sprawdza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do takich gier trzeba mieć odpowiednie podejście. Granie w Mafię to jakby oglądać film i brać w nim udział. Dla mnie 15 godzin to mało ale 15 godzin dobrej gry a 100 godzin beznadziejnej to różnica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

LOL, trybu Free Ride i tak nie biore pod uwage, bo w Mafii 1 tez mnie nie interesowal, ale tylko 15h?
oby fabula to wynagrodzila :)
ale w GTA 4 przyszlo mi grac miesiac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A pamiętam jak jeszcze parę lat temu w recenzjach gier jako minus podawali że: krótka, tylko 20h
Gry schodzą na psy.

Kiedyś będą jak filmy, po 1,2h....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to chce pobić Gta, to dłuższe jest już Gta 3 i Gta VC.:) I jeszcze do tego ten termin przełożyli, pewnie będzie trzeba kupić po premierze jakieś DLC, coś mi się tak wydaje.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować