Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

15 godzin z włoską Mafią... Mafią 2!

72 postów w tym temacie

Pff, aż 15. Co kogo obchodzą poboczniaki i możliwość eksploracji, multi i inne szmery bajery, niedługo rekordy długości będą bić potworki typu MW2 >.>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też bym wolał oryginalne głosy postaci. Bardzo rzadko zdaża się dobra lokalizacja. Mam nadzieję, że na PS3 będzie możliwa zmiana głosów postaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co?! "Aż" 15 godzin?! Mafia 2? Takiego rozczarowania się nie spodziewałem. Żałosne jak skrócili tę grę. Sandbox, którego można przejść w jeden niepracowity weekend... A autor newsa zamiast skrytykować, ba - wyśmiać tę wypowiedź, pisze "to niezły wynik jak na standardowe 10 godzin". Nie potrafię tego ogarnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta, nie jest warta tych pieniędzy... Stwierdziłeś to tylko i wyłącznie na podstawie deklarowanej długości rozgrywki? Nieźle, nieźle... Po prostu szacun.

Jeżeli to będą soczyste godziny, może być i 15. Ludzie, którzy pracują, będą przechodzić taką grę i dwa tygodnie... Wszystko jest względne, zatem dla nich gra wyda się cholernie długa ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

15h to całkiem nieźle jak na dzisiejsze czasy, bardziej mnie martwi że Mafia 2 wyjdzie całkowicie zlokalizowana a to może oznaczac tylko to co zwykle...żałosną polską wersję:/
Cóz trzeba się będzie przeprosić z zagranicznymi sklepami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie dość, że dostaniemy pełną lokalizację (o jej niski poziom mogę się założyć), to jeszcze bez możliowości włączenia angielskich głosów. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś czuję, że ta lokalizacja może być jedną z największych porażek... po prostu nie wyobrażam sobie tej gry z polskimi dialogami. Tak nie może być...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować