Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Data oficjalnej zapowiedzi gry Wiedźmin 2

49 postów w tym temacie

Nie wiadomo czy się śmiać czy płakać...
O tym, że Wiedźmin 2 powstaje wiadomo już od kilku miesięcy, a tu nagle podawana jest nieoficjalna data oficjalnej zapowiedzi gry. Ale nie ma się co dziwić - CDP zawsze lubił zwlekanie, tajemnice i dawkowanie informacji - ot taka dziwna polityka.

Szczególnie rozwaliło mnie to "nieoficjalne ustalenie", gdyż nie wierzę, że branżowe redakcje nie zostały o wiele wcześniej powiadomione o tym "wydarzeniu". Bo przecież CDP "zadba o to, by spotkanie z dziennikarzami zostało zarejestrowane" - tzn. już o to zadbało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaraz bo to jakies tajemnicze jest :D Wlasnie CDProjekt zapowiedzial ze zapowie Wiedzmina 2 ktorego wlasnie tą zapowiedzią zapowiedzial? ;)
No fajnie, czyli do 25 marca mamy udawac ze nic nie wiemy a potem zrobic choralne "ŁAŁ! o jak fajnie, jaka niespodzianka, brawo cdprojekt", tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Nie wiadomo czy się śmiać czy płakać...
O tym, że Wiedźmin 2 powstaje wiadomo już od kilku miesięcy, a tu nagle podawana jest nieoficjalna data oficjalnej zapowiedzi gry. Ale nie ma się co dziwić - CDP zawsze lubił zwlekanie, tajemnice i dawkowanie informacji - ot taka dziwna polityka.


lepiej coś napisać i podbudować fanów gry, niż bezczynnie czekać jak niewiadomo nawet kiedy co i jak.:)
A na jakim kanale miało by to się odbyć? gry już nie moge się doczekać.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie by było znaleźć się na takiej imprezie ;)
Ja jestem ciekawy tylko dwóch gier a mianowicie Wiedźmin''a 2 i Arcania A Gothic Tale ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Data oficjalnej zapowiedzi"? Ale się rozmieniają na drobne. Już samo stwierdzenie "grę zapowiemy kiedyś tam" zapowiada grę. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2010 o 19:34, balduran2 napisał:

Nie wiadomo czy się śmiać czy płakać...
O tym, że Wiedźmin 2 powstaje wiadomo już od kilku miesięcy, a tu nagle podawana jest
nieoficjalna data oficjalnej zapowiedzi gry. Ale nie ma się co dziwić - CDP zawsze lubił
zwlekanie, tajemnice i dawkowanie informacji - ot taka dziwna polityka.

Chyba coś przez ostatnie 2 lata nie przykładałeś żadnej uwagi do newsów growych.
Teraz taka moda jest, to nie jest jakiś wymył CDP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2010 o 19:44, Isildur napisał:

Fajnie by było znaleźć się na takiej imprezie ;)

Myslisz ze to bedzie impreza zamknieta? Moze da rade sie wkrecic? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2010 o 19:44, Isildur napisał:

Fajnie by było znaleźć się na takiej imprezie ;)
Ja jestem ciekawy tylko dwóch gier a mianowicie Wiedźmin''a 2 i Arcania A Gothic Tale
;)

Ja tak samo. Nie mogę doczekać się choćby jakichś informacji o tych grach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2010 o 19:48, Terrorite napisał:

Myslisz ze to bedzie impreza zamknieta? Moze da rade sie wkrecic? ;)


Nie twierdzę, że impreza będzie zamknięta czy otwarta bo tego nie wiem, ale gdyby była otwarta to moja obecność odpada, ze względu na miejsce zamieszkania 500 km od Warszawy :P


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2010 o 19:50, Isildur napisał:

Nie twierdzę, że impreza będzie zamknięta czy otwarta bo tego nie wiem, ale gdyby była
otwarta to moja obecność odpada, ze względu na miejsce zamieszkania 500 km od Warszawy
:P

No tak, to zmienia nieco postac rzeczy, mimo wszystko obejrzenie filmu to jednak nie to samo co osobisty udzial. Mam tylko nadzieje ze zapowiedz bedzie powiazana z jakimis trailerami a nie rzuca tylko pare suchych faktow. Bo ten "anons" do ktorego dojdzie kojarzy mi sie raczej z krotka notka a nie rozbudowana prezentacja.

@The-Darkest - nie martw sie, nie ty jedna, to po prostu taki figlarny pleonazm CDP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Śmieszne jest to zjawisko proporcjonalności entuzjazmu jakimikolwiek wieściami o grze do zainteresowania nią - w przypadku serwisu newsowego. Najpierw zapowiedzi, kiedy to mogą podać jakiekolwiek oficjalne informacje, teraz uroczyste ogłoszenie daty. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się czy jest sens kupna i gry tuż po premierze, czy zaczekać z rok jak grę dopracują jak ostatnio. Wiedźmina kupiłem od razu jak była premiera, ale ze względu na słaby sprzęt nie grałem przez następny rok. Z drugiej strony, po ulepszeniach jest jakiś głębszy sens wtedy powrotu i spróbowania zagrania inaczej, niż wcześniej - w jedynce przyznam, że mi się już nie chciało :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę przesadzacie już z tymi zapowiedziami. Gram.pl staje się oficjalnym blogiem Wiedźmina 2? Przecież można było wszystko umieścić w jednym top newsie i dbać o aktualizację jego treści

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czym się tu podniecać. rozumiałby jakby nieoficjalnie zdobyta została data premiery gry a tu raptem wielkie halo robi się z daty oficjalnej zapowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2010 o 20:27, Gregario napisał:

nie wiem czym się tu podniecać. rozumiałby jakby nieoficjalnie zdobyta została data premiery
gry a tu raptem wielkie halo robi się z daty oficjalnej zapowiedzi


Niech robią, niech robią. Im więcej odpowiednio zrobionego szumu, tym więcej teoretycznie kupujących. A im więcej kupujących, tym większa szansa na Wiedźmina 3 :D

Sam nie lubię, jak robią zapowiedzi zapowiedzi, ale developerom przygód Geralta kibicuję z całych sił :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować