Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Data oficjalnej zapowiedzi gry Wiedźmin 2

49 postów w tym temacie

Hahaha :) Nie no, jeszce troche a Gram napisze :) Z przykrosći musimy wam powiedzieć, że nie możemy wam powiedzieć o dacie premiery gry, która odbędzie się [date here].
Z psychologicznego punktu widzenia, wtedy daje nam informacje, że nam nie powie, mimo, ze to czyni w dalszym cześciu zdania. Tak, lubie take zagrywki;D

A na poważnie :)jakos mnie oficialna zapowiedz nie interesuję, interesuje mnie za to zobaczyć wersję finalna i oczywiście EK :) Bo jedna EK Wiedzmina jest dobra, ale 2 są jeszcze lepsze (Wiedzmin + Wiedzmin 2) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do czego to już dochodzi - data na której zostanie podana data ukazania się gry. Mało używam tego słowa, ale w tym wypadku nie da się inaczej - LOL. Woda sodowa zaczyna komuś dobijać do głowy?

Grey_Wolf czyżby? Podaj przykład. Już dawno nie widziałem informacji o firmie, która podaje datę, na której zostanie ogłoszona data wydania gry. No nie mogę. To nawet bzdurnie brzmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

niedlugo zoabczymy news pt."Znamy date pojawienia sie newsa kiedy pojawi sie oficjalna zapowiedz xxx"
news mnie rozbroil. takie wp.pl sie z tego robi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2010 o 20:53, TobiAlex napisał:

Grey_Wolf czyżby? Podaj przykład. Już dawno nie widziałem informacji o firmie, która
podaje datę, na której zostanie ogłoszona data wydania gry. No nie mogę. To nawet bzdurnie
brzmi.


Dlaczego uważasz, że oficjalna zapowiedź == ogłoszenie daty wydania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Im bliżej do koferencji tym więcej będzie nesów typu "wiemy kiedy" lub "już wiem że" Wiedżmin 2 bedzie niedługo ogłszone bądz napewno wiemy ze to zrobimy heh : ) Czekam na więcej takich śmiesznych newsów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapowiedź gry... Ech. ludzie, ludzie... Zapowiedź zajawki szkiców koncepcyjnych też będziecie robić? A może powołajmy komisję sejmową? Lub czasopisma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapowiedź zapowiedzi... w każdym razie się cieszę, że są jakieś nowe informacje. Liczę, że w niedługim czasie pokażą się w końcu jakieś konkrety bo aż trudno już to mydło z oczu zmywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po co zapowiadac date ogloszenia wydania gry? To jakby nie odbiera calego sensu? Wiemy juz, ze Wiedzmin 2 powstaje, wiec nie trzeba oglaszac. Jakby to byla zapowiedz konferencji prasowej to juz cos innego...

Ahh... zmeczony jestem bo dopiero wstalem i caly dzien przedemna. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować