Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Oficjalna zapowiedź kontrolera ruchu firmy Sony

35 postów w tym temacie

Dnia 11.03.2010 o 09:37, pawelgr5 napisał:

Zapowiada sie naprawde super. Cieszy mnie ze SOCOM 4 bedzie mial wsparcie nowej zabawki.
Ech...kolejne wydatki na swieta ;)


No właśnie na tym filmiku z Socomem to ja nie widzę zbytniej różnicy niż jak by sterował zwykłym kontrolerem. Koleś siedzi i tylko klepie guziki... W ogóle nie rusza tą różdżką :)

Poza tym dla mnie Move wciąż wygląda jak wibrator ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie nieźle to wygląda. To co chyba najciekawsze to to, że koleś grał w socom''a bez wyciągniętej ręki do przodu. Mógł wygodnie siedzieć i opierać ręce o kolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2010 o 09:43, HiddenNick napisał:

W sumie nieźle to wygląda. To co chyba najciekawsze to to, że koleś grał w socom''a bez
wyciągniętej ręki do przodu. Mógł wygodnie siedzieć i opierać ręce o kolona.


Hehe, napewno gdybym miał taką zabaweczkę to grałbym właśnie w taki sposób- na pajacowanie i bieganie po pokoju z dildosem chyba za stary jestem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mówiąc kolokwialnie, kijowa ta nazwa. To już nawet ARC brzmiał całkiem całkiem, o Gem nie wspominając.

Dobrze, że PS3 jeszcze nie mam, to kupię od razu w zestawie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kiedyś myślałem że 2 konsole w domu to przeginka... xboxa już mam... i chyba sprawie sobie i PS3... na jesień oczywiście. Będzie się działo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2010 o 10:08, pr0zmywak napisał:

jaka chamska zrzynka z nintendo


Życie..;) Niech teraz Nintendo w odwecie pomaluje Wii na kolor czarny;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2010 o 10:13, kodi24 napisał:

Życie..;) Niech teraz Nintendo w odwecie pomaluje Wii na kolor czarny;


Przecież już od dawna jest czarne Wii :)
http://www.bestbuy.com/site/Nintendo+-+Wii+Remote+with+Wii+MotionPlus+for+Nintendo+Wii+%28Black%29/9638405.p?skuId=9638405&ci_src=14110944&ci_sku=9638405&ref=06&loc=01&id=1218134973823

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2010 o 09:50, arborek napisał:

a nie wypowiedzieli się nic na temat kompatybilności z xBoxem ? takie plotki też kiedyś
chodziły !!??


Biorąc pod uwagę, że jest to kontroler stworzony przez Sony, to kompatybilność z Xboxem jest raczej wykluczona z założenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2010 o 10:08, pr0zmywak napisał:

jaka chamska zrzynka z nintendo


spokojnie, nintendo nie da sobie odebrac rynku ;) mnie osobiscie kopia willota od sony nie interesuje, nintendo pewno niedlugo z czyms nowym wyjdzie i znowu beda proby kopiowania od tych innowacyjnych i zarazem najlepszych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja się zastanawiam jak ja mam grać w swoim małym pokoju na małym ekranie:/ Idę w zakład że wielu ma taki sam problem. Do czego to dochodzi, żeby móc w pełni i swobodnie pograć to trzeba posiadać oddzielny duży pokój i minimum TV 50cali. Co z tego że duże TV można kupić po przystępnej cenie, nawet ja jestem wstanie zakupić takiego 50 calowego kolosa- chociaż jestem biednym studentem. Tylko po co mi to, gdy posiadam mały pokój i mam problem z umieszczeniem 32 cali a co dopiero 50. Dlatego ja nie jestem entuzjastom takich rozwiązań, jak chce sobie pograć w ping ponga to wolę wyjść na świeże powietrze. Może zainteresuje się takim wynalazkiem za 20 lat jak uzbieram sobie na większe mieszkanie, lub gdy wybuduje domek w którym będę miał osobną sale do elektronicznej rozrywki:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sterowanie z Wii + grafika z PS3. Po prostu odlot. Już pierwsi developerzy zapowiedzieli że przerzucą sie z Wii na PS3. Widze ze nie muszę już kupować Wii. Ale i tak normalny pad rządzi ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sony Wii.

Mam nadzieję, że Sony wejdzie z tą zabawką tam, gdzie Nintendo nie do końca to zrobiło - gry FPS ma przykład.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już to kiedyś pisałem, ale po pierwszej prezentacji tej ''''różdżki'''' widzi mi się gra w uniwersum Star Wars, gdzie wymiatało by się mieczem świetlnym za pomocą tego ustrojstwa...
Ech :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować