Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

EA zawiedzione postawą Activision

19 postów w tym temacie

To chwalenie przypomina mi jak polityk z partii A odchodzi i nagle partia B zaczyna się nim zachwycać :P . Ach ten biznes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jasne, że "znajdą sposób by tworzyć kolejne gry". Już EA o to zadba... i kolejny MoH będzie miał tych panów na liście płac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widocznie popełnili jakiś poważny błąd bo za drobnostkę by ich przecież nie wywalili. EA pewnie sama by ich nie zatrudniła, a chwali ich bo nadal nie jest neutralne do Actibliza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i prawidłowo niech pozwą Activ, niech stracą na tym parę milionów za to jak potraktowali gracz z CoD MW2. co do tych dwóch panów myślę że konkurencja Activ nie pozwoli im się długo obijać, i że zaraz znajdą prace :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2010 o 10:40, aope napisał:

Czy tylko mi ta sytuacja zaczyna się dosyć mocno klarować? :)

Nie tylko Tobie, wcześniej były przecieki, że obaj panowie już rozmawiali z szefostwem EA żeby uciec z Modern Warfare pod ich skrzydła (w końcu za to wylecieli) tak więc teraz widzimy potwierdzenie.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najprostszy sposób na dokopanie Acti - zatrudnienie ich w EA. Niech pracują nad Medal of Honor czy Battlefieldami. Ciekawe, jak teraz Acti sobie poradzi z utrzymaniem pozycji...

Z drugiej strony... nie łudźmy się. To typowe zagranie pod publiczkę. Z jednej strony czarny PR dla Acti, z drugiej - pokazanie siebie (tzn. EA) w jak najlepszym świetle: "może i z nimi konkurowaliśmy, ale to wspaniali ludzie, bardzo ich lubimy sratatata".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie dlaczego ich wywalili IW ma prawa do MW umowa z Activision kończy się w X 2010 roku. Activision zwolniło ich aby przejąc całe IW i prawa do marki. Podziękujmy Bobiemu K....... największemu fiutowi branży gier wideo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zampelli się odmienia: Zampellego. A na końcu newsa Zampelli zamiast Zampella.
Co do samej sprawy, nie wypowiadam się, bo zakładam, że jeszcze wielu rzeczy nie wiemy. Poczekam na finał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że tak będzie, niedługo przeczytamy że EA ich zatrudniło. Logiczne jest dokopanie Activision za to co zrobilo. Ale jak zwykle nie będzie się tutaj liczyło dobro graczy czy tworzone przez EA gry. Ciągle to będzie wojna gdzie liczyć się będzie tylko pieniądz. To co powiedział pan John Schappert to tylko pic na wodę żeby panowie przeszli do ich obozu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślicie, że EA ich zwerbuje? Mają całkiem niezłe doświadczenie i pracowali w firmie konkurencyjnej EA, więc nie zdziwiłbym się, jakby EA ich zwerbowała dla siebie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jak część gramowiczów daje znać, tak i ja się dopisuje - bankowo tą wypowiedzią EA wyraża chęć przyjęcia tych panów w swoje szeregi. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2010 o 13:57, DeimosPL napisał:

Kto wie moze Zampella i West nie długo beda pracowac dla EA:P



Według mnie to raczej jest bardziej niż pewne, że EA ich zwerbuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować