Zaloguj się, aby obserwować  
sls333

WH40k II: Chaos Rising - BOX - problemy z zainstalowaniem [Rozwiązany]

7 postów w tym temacie

Mam taki problem.
Nie jestem w stanie zainstalować świeżo kupionego WH40kII:CR
Dostaje dok3adnie taki komunikat jak na obrazku:
Przepraszamy, ale wymienione elementy nie są dostępne w tym kraju: Steam. Twoje zamówienie zostało anulowane.
Mieszkam w Polsce. jak widać po skrinie mam trochę gier na Steamie. Nie pomogło również zmiana języka na angielski.
Może ktoś wie jak sobie z tym poradzić?

20100311104347

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2010 o 10:45, sls333 napisał:

Mam taki problem.
Nie jestem w stanie zainstalować świeżo kupionego WH40kII:CR
Dostaje dok3adnie taki komunikat jak na obrazku:
Przepraszamy, ale wymienione elementy nie są dostępne w tym kraju: Steam. Twoje zamówienie
zostało anulowane.
Mieszkam w Polsce. jak widać po skrinie mam trochę gier na Steamie. Nie pomogło również
zmiana języka na angielski.
Może ktoś wie jak sobie z tym poradzić?


Dziś jest premiera więc pewnie musisz poczekać do 12 w południe żeby odblokowali możliwość instalacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2010 o 10:45, sls333 napisał:

Mam taki problem.
Nie jestem w stanie zainstalować świeżo kupionego WH40kII:CR
Dostaje dok3adnie taki komunikat jak na obrazku:
Przepraszamy, ale wymienione elementy nie są dostępne w tym kraju: Steam. Twoje zamówienie
zostało anulowane.
Mieszkam w Polsce. jak widać po skrinie mam trochę gier na Steamie. Nie pomogło również
zmiana języka na angielski.
Może ktoś wie jak sobie z tym poradzić?


Czy po raz pierwszy wpisujesz ten kod? Czy może próbowałeś już wcześniej? U mnie było tak, że po włożeniu płyty zwyczajnie uruchomiłem instalacje, klucz się przyjął tylko nadmienił, że nie można jeszcze gry zainstalować bo nie miała premiery. Zapewne o to tutaj chodzi, premiera w Polsce będzie miała miejsce dziś o godzinie 21 czasu GMT, czyli wtedy dopiero będzie można zainstalować grę. Jeżeli po tym czasie wciąż będzie to samo, skontaktuj się z supportem Steam''a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

o 22 pewnie będzie unlock. więc sobie poczekamy, bo ja też właśnie się wybieram do sklepa. ale do tego czasu mamy przecież dow2 z nowym supersłitaśnym paczem odbalansowującym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować