Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Konkurs - zgarnij wejściówkę na pokaz Wiedźmina 2!

37 postów w tym temacie

Dnia 11.03.2010 o 16:41, StoperV6 napisał:

Narzeczona Zoltana Chivaya jest:

1. Człowiekiem
2. Krasnoludzicą
3. Niziołkiem

WTF @ 2 ?!?

Co, nie wiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytania są trudniejsze niż normalnie w konkursach - dwie pieczenie na jednym ogniu :>
1. Uciszamy marudy, które narzekają na banalne pytania
2. Chcemy wybrać prawdziwych fanów Wieśka dla których te pokazy i rozmowy z twórcami będą prawidziwą atrakcją

Przypominam, że brać udział w konkursie mogą tylko dorośli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytana fajne :)
Ale ten konkurs muszę sobie odpuścić :( Po co mi na groda, która czasowo mi nie odpowiada :) Zwłaszcza, że wykłady kończę o 15:00 a niewiadomo czy ćwiczeń mi nie dowalą :p

Tak więc wszystkim fanom Geralta życze powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2010 o 16:47, Laid_back napisał:

Pytania są trudniejsze niż normalnie w konkursach - dwie pieczenie na jednym ogniu :>
1. Uciszamy marudy, które narzekają na banalne pytania

A widziałeś gdzieś prostrze pytania? Bo ja na gram.pl nie widziałem.

Dnia 11.03.2010 o 16:47, Laid_back napisał:

2. Chcemy wybrać prawdziwych fanów Wieśka dla których te pokazy i rozmowy z twórcami
będą prawidłową atrakcją

Niektórzy mogą z nudów pójść na ten pokaz, żeby potem chwalić się znajomym ;).

Ogólnie świetny pomysł tylko pytania za proste i powinno ich być więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo chciałbym pojechać, ale spasuję dla "prawdziwych" fanów Wiedźmina, zresztą nie wiem czy na 100% mógłbym pojechać 25 marca... :/ wiem, że bym wygrał tym razem więc się cieszcie :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2010 o 16:49, Sareth14 napisał:

Jestem prawdziwym fanem Wiedźka ale nie jestem pełno letni. Serce mi tak krwawi że nie
mam słów. A po za tym jestem w angli ); płakać mi się chce


Rany, weź sobie priorytety uporządkuj, bo chyba coś jest nie tak... serce Ci krwawi i chcesz płakać, bo nie pójdziesz na pokaz jakiejś gry? Doceń lepiej prawdziwe wartości, które masz, bo co będzie jak którąś z nich życie Ci zabierze Oo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdybym mieszkał bliżej Warszawy to bym brał udział w konkursie, no ale mieszkam 500 kilometrów od stolicy więc nie ma sensu ;)
Pomysł z takim konkursem bardzo dobry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2010 o 16:53, Budo napisał:

Rany, weź sobie priorytety uporządkuj, bo chyba coś jest nie tak... serce Ci krwawi i
chcesz płakać, bo nie pójdziesz na pokaz jakiejś gry? Doceń lepiej prawdziwe wartości,
które masz, bo co będzie jak którąś z nich życie Ci zabierze Oo

Ty tez się uspokój. Trochę słów i już się czepiają. To tylko słowa a pokaz chyba jednak obejrzę w tv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Łohoho... to jest dopiero konkurs!
Lipa, że mieszkam po drugiej stronie Polski i zwyczajnie nie opłaca mi się wydawać 200 złotych na bilety PKP. No, chyba że przejazd dostaną gratis :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę to nie lada okazja i wielki honor uczestniczenia w takim ogromny wydarzeniu. Nie tylko z okazji ogłoszenia oficjalnie Wiedżmina 2 ale i spotkania ludzie powiązanych z samą grą jak i przedstawicieli innych studiów jak Jawood (dla mnie jako fan gothica ohh XD) SEGA i innych cóz. Może będe miec szczęscie i wygram ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2010 o 16:54, Isildur napisał:

Gdybym mieszkał bliżej Warszawy to bym brał udział w konkursie, no ale mieszkam 500 kilometrów
od stolicy więc nie ma sensu ;)
Pomysł z takim konkursem bardzo dobry :)


A według mnie jest sens jeśli jest sie prawdziwym fanem . Ja osobiscie mieszkam przy Czeskiej granicy ... więc aż tak bliżej to nie mam . A jednak zal nie skorzystać z takiej okazji . Bak zalewamy do pełna i heja bannana do stolicy :P

Dodam, że jeśli wierzyć google maps to z pod własnego domu do siedziby cdp mam 435 km :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować