Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Konkurs - zgarnij wejściówkę na pokaz Wiedźmina 2!

37 postów w tym temacie

Dnia 11.03.2010 o 17:59, Irexus napisał:

A według mnie jest sens jeśli jest sie prawdziwym fanem .


Owszem, ale nawet gdyby udało mi się taką wejściówkę wygrać to nie mógłbym pojechać do Warszawy, ze względów osobistych ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2010 o 16:47, Laid_back napisał:

2. Chcemy wybrać prawdziwych fanów Wieśka dla których te pokazy i rozmowy z twórcami
będą prawidłową atrakcją


Ale czemu tylko podkreślacie, że na tej konferencji będzie tylko Wiedźmin? przecież inne panele, inne gry też będą. Ja tam te spotkanie nie uważam jako imprezy tylko dla fanów Wieśka, lecz również ogólne plany CDProjektu na kolejne miesiące, włącznie z prezentacjami innych gier, które CDP wydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie te pytania są banalnie proste (2 razy przeczytałem sagę Sapkowskiego i 4 razy przeszedłem grę). :] Chętnie pojechałbym na tą prezentację. Szkoda, że do 18-stki jeszcze 0,5 roku... :P Pozostaje czekać na filmiki CDProjektu z imprezy i oficjalny trailer Wieśka w sieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chętnie wziąłbym udział, ale nie wiem czy 25 marca będę mógł chociaż transmisję obejrzeć...:/
Powodzenia życzę uczestnikom:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2010 o 09:47, Kamelia napisał:

/.../Tu można zobaczyć filmik z zapowiedzią konferencji i link do jej strony internetowej.


Jeśli masz ochotę reklamować swój serwis to skontaktuj się z:
Biuro reklamy gram.pl - Rafał Łubiński
reklama@gram.pl

Przypominam, że reklamy na forum nie są dozwolone - Forum nie jest tablicą ogłoszeń!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2010 o 19:26, Pippin napisał:

czwartek to jednak nie jest najlepszy dzień na jazdę do Warszawy ;P zwłaszcza w klasie
maturalnej ;P


A tam, matura nam nie ucieknie, a konferencja tak, weźmiesz książki do pociągu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2010 o 19:26, Pippin napisał:

czwartek to jednak nie jest najlepszy dzień na jazdę do Warszawy ;P zwłaszcza w klasie
maturalnej ;P


Fakt, ale jak ktoś jeździ do Liceum do Warszawy to ma problem z głowy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.03.2010 o 16:47, Laid_back napisał:

2. Chcemy wybrać prawdziwych fanów Wieśka

Albo takich, którzy potrafią się obchodzić z google. :)

A tak ogólnie, to fajny konkurs, w sensie fajnej nagrody, bo konkurs jak konku... a tam ta moja filozofia. niestety ja w tym konkursie udziału nie wezmę. Że tak to sobie pozwolę ująć - pozwolę wygrać innym. O! Znajcie moje dobre serce.
Powodzienia życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować