Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

PlayStation Move powstał na długiej drodze prób i błędów

23 postów w tym temacie

Brawo gram.pl. Chyba pierwszy raz nie zamieściliście tego zdjęcia z różową kulką.
A co do PSM to zapowiada się świetnie. Wygląd mógłby być lepszy, ale co tam. Liczy się jakość, a nie wygląd kobiecej "zabawki".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2010 o 17:00, bardek napisał:

Trochę bardzo "średni" ten dowcip z lodem...

Niee, lepszy byłby 3405876 dowcip niewyżytych, pryszczatych hejterów o dildosie ;]

Btw pada do PS3 nie zmieniali, bo po co zmieniać coś, co jest idealne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wygląda lepiej, niż wilot...Nie wiem, skąd tyle narzekań ? Wygląd ma bardzo opływowy i na pewno jest ergonomiczny. Widać, że jest zaprojektowany, aby dobrze leżał w dłoni :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A dla mnie wygląda trochę jak maszynka do golenia włosów.............. u nóg lub pod pachami (powinni dodać taką opcję!). :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2010 o 17:35, Pile napisał:

Czemu playstation move na obrazku nie jest różowy :D?

Bo nie jest różowy. Ma wszystkie kolory tęczy, zmieniają się łącznie z postępami w grze/ataku/obronie i innymi duperelami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2010 o 17:56, palpatine napisał:

Wygląda lepiej, niż wilot...Nie wiem, skąd tyle narzekań ? Wygląd ma bardzo opływowy
i na pewno jest ergonomiczny. Widać, że jest zaprojektowany, aby dobrze leżał w dłoni
:).

Tak jest aerodynamiczny, żeby przy rzucaniu nim szybko leciał i ma jeszcze do tego spadochron, żeby po wypadnięciu się nie uszkodził. A leżeć będzie dobrze w dłoni Japończyka. Oni wolą takie kształty. Ja tam zostaje przy Wii Remote, bo "kwadratowy", a zaokrąglony kwadrat lepiej leży mi w ręce. Nie raz się o tym przekonałem :). Trzymałem pilota Samsunga, tego z serii "ekologicznej", bo ma pilota w kształcie kamienia, nie było to wygodne.

PS. Chociaż to przynajmniej jest już lepsze od pierwotnej wersji, która była mniejsza i zupełnie okrągła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe, motyw ze spadochronem rozlozyl mnie totalnie xD A co do samego kontrolera to ja obawiam sie wlasnie tego, ze jak mnie cos "sploszy", to te 2 stowki poszybuja w strone bravii i bede musial zazyc pavulon :] Niby ma ten paseczek, ale...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko ładnie, pięknie itp tylko zostaje jeden mały problem, cena. Skoro zwykły dualshock 3 kosztuje ok 200 zł to ciekawe ile bedzie kosztował Move

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kulkę w kontrolerze dali wreszcie niebieską to teraz obok jest różowy lód;) Jak nie kijem go to pałką ;P
A swoją drogą to ten kontroler wydaje mi się dobrym rozwiązaniem. Na szczęście będę miał okazję na nim grać więc wtedy będzie można dyskutować głębiej o wszystkich szczegółach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować