Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Fallout: New Vegas - zapowiedź

33 postów w tym temacie

Widzę, że zapowiada sie gra dużo lepsza od 3 części. Sam Fallout 3 nie był zły ale nie był też za dobry. Dużym + były czy są w 3 misje poboczne, które są rozbudowane. Mam nadzieję, że zostanie to zachowane w New Vegas i jeszcze lepiej dopracują to. Fabuła w 3 też była słaba. Pięć godzin starczyło na główną fabułę, która była nudna. W New Vegas widzę, że twórcy stawiają wysoko poprzeczkę. Co z tego wyjdzie zobaczymy. Oby nie kazali nam długo czekać xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam nadzieję że przynajmniej w F:NV pogram bo "trójka'''' leży na półce od premiery i mnie tylko drażni bo wiesz mi się zawsze przed wyjściem z krypty ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tryb hardcore = ukłon w stronę tych, których nowa mechanika by Bethesda przyprawiła o odruch wymiotny = bliżej starego, dobrego Fallout.
Brawo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro wracamy do NCR(a przynajmniej ludzi stamtąd) to musi być Bozar. A jak nie, to sam bd musiał zrobić moda, żeby dodać chociaż tą jedną spluwkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam się już od jakiegoś czasu nie mogę doczekać new vegas;)
Ale nie podzielam stanowiska myszastego mi f3 się podobał a jestem fanem całej serii :P dramatyzujecie jeżeli chodzi o produkt bethesdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra fabuła i ciekawe dialogi...tego oczekuję od Obsidianu...Zapowiada się o wiele lepiej niż F3 więc jest nadzieja. Oby do premiery...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bractwo Stali jest zawsze i wszędzie tutaj na pewno te ich nie zabraknie, bo niby skąd byśmy wzięli nieśmiertelny Power Armor ? :]. Ja do chłopaków z Obsidam mam ogromne zaufania, doskonale szlifują dobre gry dzięki temu oni tworzą gry świetne.
PS: swoją drogą to co BioWare zrobił w Dragon Age już Obsidian zrobił dawno temu w Neverwinterze 2 xD (chodzi o niektóre pomysły )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli jak rozumiem skoro bedzie NCR to znowu zlodziejstwo na maxa i okradamy straznikow z bozara? :D

@Bravo4 - DAO w ogole zapozycza mase rzeczy z poprzednich gier, tak samo zreszta jak ME1/2, mozna powiedziec nawet ze to udane kompilacje wczesniejszych pomyslow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możecie narzekać czy nie mi się Fallout3 bardzo podobał, nie można go traktować jak kontynuacja poprzedniczek ponieważ jest inne studio, inni ludzie robią tę grę i inny tryb rozgrywki. Dlatego te na Fallouta3 patrze jak na zupełnie inną grę niż 1 czy 2. Co do samego Fallout New Vegas zapowiada się również ciekawie co 3 i mam nadzieje że będzie również odczuwalny klimat jak w poprzedniczce. tyle od mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czekałem na 1,2,Tactics,3 jak na szpilkach przeszedłem wszystkie kilkanaście razy wzdłuż, wszerz i na ukos wiec teraz będę czekał na " New Vegas " i też przejdę tyle razy. Co do widoku szkoda że nie był kontynuowany ale studia się zmieniają ludzie i czasy jak rozgrywka będzie tak dobra jak w 3 wybaczę to. najważniejsze że
- Wojna, wojna nigdy się nie zmienia ........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

fabuła fabułą, ale jak w przypadku F3 nawet po zpatchowaniu mnie będzie wywalać na pulpit co 15 min co mnie irytowało strasznie (jakoś przebolałem i doszedłem do końca) to się wk***ie i przysięgam wezmę i wy******le przez okno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować