Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Splinter Cell Conviction na 35 godzin?

15 postów w tym temacie

trochę ciężko uwierzyć :) te estymacje zawsze są na wyrost ale z drugiej strony mój styl gry zawsze doprowadza mnie do wyniku dwa razy większego niż to co zapowiadane jest przed premierą... oczywiście o ile gra mnie wciągnie to nie odpuszczę żadnego ciemnego zakamarka czy sekretu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"takim układzie firma mogłaby sprzedawać Splinter Cell Conviction nawet za 200 dolarów" 200 dolarów za 35 godzin zanim powiedzą takie pierdoły mogli by zagrać w jakiegoś jRPG tam po 35 godzinach gry to dopiero połowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2010 o 14:12, Zero_vi-Phantom napisał:

"takim układzie firma mogłaby sprzedawać Splinter Cell Conviction nawet za 200 dolarów"
200 dolarów za 35 godzin zanim powiedzą takie pierdoły mogli by zagrać w jakiegoś jRPG
tam po 35 godzinach gry to dopiero połowa.


mi się wydaje że ten przelicznik to bezpośrednia próba wykpienia COD:MW2 który starcza na ok 5 godzin :) oczywiście była by w tym niekonsekwencja bowiem oni sobie liczą multi do 35h a MW starcza na 5h ale tylko singlem :) ale przecież nikt nie wywinduje tak ceny. Koleś zażartował sobie nie ma co robić po majtkach :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to za 200 dolarów, statystycznie nowe gierki chodzą po 40-60 dolarów, za 200 musiałbym spodziewać się co najmniej UFO lądującego na dachu mojego garażu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

35h? Jak na tytuł posiadający coop, multi i oczywiście singla to nic nadzwyczajnego. Tak strasznie napastowany Cod MW2 do pełnego przejścia (singiel, wszystkie coopy, 70 lvl na multi) wymaga jakiś 50 - 60h.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to chyba naprawdę kupię tą grę, bez względu na te durne zabezpieczenia... A niech im kołkiem staną te DRM-y...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

35 godzin z uwzględnieniem multi to wynik słabiutki. To mniej niż jedna doba na samym multi. Tymczasem w takiego quake live nie grając zbyt dużo przesiedziałem już dupotydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować