Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowy zwiastun z gry Medal of Honor

44 postów w tym temacie

Dnia 13.03.2010 o 18:20, Muradin_07 napisał:

No to BC II będzie miał godnego konkurenta. Będzie w co grać...


Sęk w tym, że MoH w takiej formie nie będzie konkurencją dla BC. Co zresztą EA jest oczywiście na rękę. Dla CoD-a natomiast jak najbardziej. I o to w całej tej zabawie chodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Fall" znaczy "jesień", więc czemu napisaliście, że gra wyjdzie pomiędzy 1 lipca a 30 września????

Ciekawe, czy gra zaoferuje tylko dobrego singla, czy może wrzucą też multi podobne do tego w Bad Company 2?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak. Jasne. Oczywiście. Bo ja pewnie drukarnię pieniędzy w domu mam, tak? Nie można było poczekać, tak? BioShock 2, Bad Company 2, zapewne StarCraft 2, teraz MoH... A żreć będę kit z okna pewnie... :[

A bardziej serio, to naprawdę czekam na ten tytuł. Pacific Assault mnie mocno zniechęcił (etapy w dżungli, gdzie Japońce do mnie trafiają z pół kilometra, były naprawdę irytujące i po trzech podejściach odpuściłem sobie ten tytuł), mam zatem nadzieję, że tym razem będzie powrót do korzeni (czyli Allied Assault) i prawdziwy hit.

Chyba trzeba zacząć odkładać pieniążki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejny, bardzo zachęcający filmik. Jestem coraz bardziej zainteresowany nowym MoH i mam nadzieję, że uda mi się wysupłać coś z portfela przed świętami;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czekam na ten tytuł jak na odrodzenie serii Call of Duty, choć oczywiście MoH był zawsze stawiany po przeciwnej strony barykady i - moim zdaniem - nie bezzasadnie. Pierwsza część Call of Duty wessała mnie bez reszty w opowiadaną historię i w to co dzieje się na ekranie, pierwszy Medal of Honor... szczerze powiedziawszy nie dotrwałem do napisów, choć w multi swego czasu trochę pociąłem. Ale rzeczywiście już tę pierwszą część odebrałem gorzej, na tyle, że w kolejne nigdy nie miałem chęci zagrać.

Po tym jednak co Activision wyprawia z serią CoD z nadzieją patrzę na działania EA. Mogą czerpać z CoDa garściami (no, do Modern Warfare powiedzmy), na złe to grze nie wyjdzie. Niech tylko dodadzą do tego choć przeciętnie długi tryb single (15 godzin to nie jest za dużo dla wydawców w dzisiejszych czasach? :)) i tryb multi a la CoD i będę w siódmym niebie. Akurat multi pokroju Battlefielda bym nie chciał. Nie chcę grać drużynowo i nigdy nie gram, dlatego mimo wielu pochwał dla nowej odsłony BF: BC 2 nie skusiłem się na zakup. Choć ciągle chodzi mi to po głowie :).

Czekam co tam EA wyciśnie z programistów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jeśli nie grasz drużynowo to dobrze radzę... ZAPOMNIJ o BC2. Dla singla samego nie warto, a z multi samotny wilk nie będzie miał żadnej przyjemności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To wyglada jak kopia MW2 ;D A co do grafiki..... to wyglada jak silnik mw2, mw1, cod2, cod1 itp czyli zmodowany quake3..... czyli pewnie niektore tekstury znajac zycie dadza genialne 2048x2048 albo 4096x4096 i np samochodu jak bylo w mw dadza taka 256x256 lub 512x512.... Graficznie nie powala :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować