Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dziś startuje nowy sklep gram.pl!

473 postów w tym temacie

Dnia 13.03.2006 o 22:51, Cheed napisał:

Powtórze swoje pytanie, bo utonęło w gąszczu postów: "Ciekawy jestem czy koszulki pre-orderowe
są objete bezpłatną dostawą( BEZPŁATNA DOSTAWA: Twoje zamówienie kwalifikuje się do bezpłatnej
dostawy.), ponieważ na dalszym ekranie mam do wyrobru dwa rodzaje przesyłki(kurierska i pocztowai,
jednak musze za nie zapłacić) - podobnie jest w podsumowaniu zamówienia, gdzie koszty przesyłki
są dodane do ceny koszulki.


To ma chyba jakiś związek z pre-orderem (koszulki są właśnie pre-orderem) bo jak włożyłem grę pre-order (nie doszła do 150) to też było że bezpłatna dostawa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2006 o 00:01, bajtus-boberek napisał:

W IE sklepik wygląda elegancko, a w FF mam jedynie ciąg pionowych ikon po lewj stronie ekranu...
Nie wiem o co biega :-/


Trzeba chyba w sklepie informacje dać żeby ludzie odświeżali stronke :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2006 o 00:03, Giwer napisał:

> W IE sklepik wygląda elegancko, a w FF mam jedynie ciąg pionowych ikon po lewj stronie
ekranu...
> Nie wiem o co biega :-/

Trzeba chyba w sklepie informacje dać żeby ludzie odświeżali stronke :P


to sie robi inaczej, w kodzie strony: przy kazdej zmianie stylu zapisuje sie go w pliku o kolejnym numerze i taki sam numer dodaje sie w tresci strony, wtedy kazda przegladarka musi wczytac ponownie plik stylu (no bo ma inna nazwe :P) i problem z glowy (teoretycznie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa sprawa...
Klikając na grę Guild Wars Factions wyskakuje mi następujący teXt: Twoja cena: 0,00 zł :D:D
Chyba jakiś błąd na stronce... jeśli nie to jest to miła niespodzianka :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

POWINIIEN być dział PROMOCJE !!!
Dziś był punisher za 13,99, świątynia pierwotnego zła za 20,99 - ale już nie ma...
Szkoda że nie było o tym oficjalnego info :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2006 o 21:01, Flagun napisał:

wydaje mi sie ? :D
oto 2 zrzuty z ekranu mozecie pobawic sie w "znajdz roznice" :D


coz... ja to mialem caly czas, dlatego mowie, ze cos musisz miec skopane :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Krótko: Poprzedni podobał mi się bardiej. Ale co kto lubi...
(ps. pod Firefoxem faktycznie sie czasami kopie totalnie - odswiez pomaga.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Własnie jestem po wycieczce w sklepie :D Wygląd bardzo mi się podoba. Na Operze wszystko działa. Zamawiam sobie te odlotowe koszulki :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem Fear, gadżety na razie niezbyt interesujące, cieszy poszerzenie oferty gier na Playstation2 - więcej jrpg i bijatyk proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi bardziej podobal sie poprzedni sklep. Byl jakis ladniejszy i czytelniejszy.
Poza tym ten nowy dziala strasznie wolno w porownaniu do poprzedniego.
Podobaja mi sie niektore opcje ale mimo wszystko wolabym uzyac poprzedniego... do tego jakos odechciewa mi sie zagladac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możecie mi pomoc?

Przeglądałem sobie właśnie dział wyprzedazy i znalazlem Bladurs Gate za 9.99. Pomyslalem ze warto kupic skoro moje CD z ta gra szlag trafil. dodaje do koszyka a tu gra kosztuje 19.99
czy to "chłyt maktetingowy" w wirtualnymi pieniedzmi czy blad? (po odliczeniu 10zl wPLN to rzeczywiscie wychodzi 9.99 ale umieszczanie takiej ceny w katalogo to lekkie przegiecie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z calym szacunkiem ale mozany by jednak zawrzec X-Boxa... platforma mniej popularna ale jest i ma sie niezle w naszym kraju. To tak w ramach "NDS Champa" - teraz bedzie "Xbox Obcego" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2006 o 09:33, Wulfgar napisał:

Możecie mi pomoc?

Przeglądałem sobie właśnie dział wyprzedazy i znalazlem Bladurs Gate za 9.99. Pomyslalem ze
warto kupic skoro moje CD z ta gra szlag trafil. dodaje do koszyka a tu gra kosztuje 19.99
czy to "chłyt maktetingowy" w wirtualnymi pieniedzmi czy blad? (po odliczeniu 10zl wPLN to
rzeczywiscie wychodzi 9.99 ale umieszczanie takiej ceny w katalogo to lekkie przegiecie)


Jak wchodzi się na kartę danej gry to oprócz secy sugerowanej 19,99 i twojej 9,99 jest poniżej na niebieskim polu napisane, że można kupić za 9,99 korzystając z wPLN. Pewnie nie byłoby problemu gdyby zamiast Twoja cena było tapisane cna z wPLN :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2006 o 11:30, Orbital napisał:

wygalada identycznie jak ebgames.com tyle ze jest bardziej przejzystygraficznie.


nasz ma mniejsze zaokraglenia na rogach obrazkow :P (o jeden pixel :P:P:P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W wyszukiwarce powinno się dać wyszukiwać gry nie podając tytułu - żeby np. znaleźć wszystkie gry w cenie do 20zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować