Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dziś startuje nowy sklep gram.pl!

473 postów w tym temacie

Dnia 14.03.2006 o 11:43, an29A napisał:

W wyszukiwarce powinno się dać wyszukiwać gry nie podając tytułu - żeby np. znaleźć wszystkie
gry w cenie do 20zł.


a nie da się? :)
http://www.gram.pl/sklep_szukaj_adv.asp?a=s&SrTx=&SrKt=Gry+PC&SrKt=PlayStation+2&SrKt=PSP&SrKt=Gad%BFety&SrCf=44&SrCt= 60&SrDw=0&SrDs=PrDs&SrDs=PrPo&SrDs=PrNd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sklep po liftingu wygląda znakomicie, mam tylko jedną uwagę przy przegłądaniu gier na Pc mocno denerwuje duża ilosc gier dla dzieci, poszukiwałem dla siebie jakiejś gry bez konkretnej koncepcji i przebijanie przez 20 pozycji "Hugo gdzieśtam" jest nieco frustrujące, ale może to ja taki marudny się zrobiłem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2006 o 11:47, Zgodny napisał:

> W wyszukiwarce powinno się dać wyszukiwać gry nie podając tytułu - żeby np. znaleźć wszystkie

> gry w cenie do 20zł.

a nie da się? :)
http://www.gram.pl/sklep_szukaj_adv.asp?a=s&SrTx=&SrKt=Gry+PC&SrKt=PlayStation+2&SrKt=PSP&SrKt=Gad%BFety&SrCf=44&SrCt=
60&SrDw=0&SrDs=PrDs&SrDs=PrPo&SrDs=PrNd


Hmmm teraz działa. Dziwne.

Z innej beczki: czemu Heroes3 także będące w serii Nowa Extra Klasyka nie jest po 10zł tylko po 13?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2006 o 11:10, Daimon_Frey napisał:

Jak wchodzi się na kartę danej gry to oprócz secy sugerowanej 19,99 i twojej 9,99 jest poniżej
na niebieskim polu napisane, że można kupić za 9,99 korzystając z wPLN. Pewnie nie byłoby problemu
gdyby zamiast Twoja cena było tapisane cna z wPLN :)



Dobyśliłem się tego, ale w katalogu wg mnie powinna byc cena sugerowana a nie "moja" albo przynajmniej podana np w nawiasie.

choc z drugiej strony to niezly chlyt i mozna sie do niego przyzwyczajic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmmm albo rano jeszcze bylem za bardzo zaspany albo wprowadzono poprawki do katalogu
cene sugerowana i " moja"
rano byla tylko "moja" i bez zanaaczenie ze to "moja" cena a nie normalan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2006 o 11:30, Orbital napisał:

wygalada identycznie jak ebgames.com tyle ze jest bardziej przejzystygraficznie.


O! Ale jaja... wyglada dokldnie tak jak kolega podal :D
Nie no to sie nazywa przegiecie :O Brak kreatywnosci to u polakow 3 cecha glowna po glupocie i zlodziejstwie.

ALE WSTYD! Tak zerznac czyjs layout!!!!!!!


pisze maila do EBgames! Nienawidze zlodziejstwa... nawet jezeli to zlodziejstwo pomyslow a moze zwlascza wtedy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2006 o 12:43, MrLaren napisał:

> wygalada identycznie jak ebgames.com tyle ze jest bardziej przejzystygraficznie.

O! Ale jaja... wyglada dokldnie tak jak kolega podal :D
Nie no to sie nazywa przegiecie :O Brak kreatywnosci to u polakow 3 cecha glowna po glupocie
i zlodziejstwie.

ALE WSTYD! Tak zerznac czyjs layout!!!!!!!


pisze maila do EBgames! Nienawidze zlodziejstwa... nawet jezeli to zlodziejstwo pomyslow a
moze zwlascza wtedy!



spokojnie, przeciez oni pewnie kupili co trzeba i dostosowali do swoich potrzeb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2006 o 12:48, Arkadiusz napisał:

spokojnie, przeciez oni pewnie kupili co trzeba i dostosowali do swoich potrzeb



LOL jasne! Ale naiwny jestes ;)
Tak czy inaczej zobaczymy co powie webmaster EBgames.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ten nowy sklep wygląda bardzo fajnie.mam tylko jedno ale...a mianowicie dlaczego w dziale "gadżety" koszulki tam zamieszczone największy rozmiar mają XL. tutaj sa tez wieksi gracze. to taka moja mała uwaga.reszta jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2006 o 12:51, MrLaren napisał:

> spokojnie, przeciez oni pewnie kupili co trzeba i dostosowali do swoich potrzeb


LOL jasne! Ale naiwny jestes ;)
Tak czy inaczej zobaczymy co powie webmaster EBgames.


ja naiwny? CD Projekt to nie jakis Kazio z Koziej Wólki ktory zobaczył fajna strone i ja zerżnął, tylko duża i odpowiedzialna firma ktorą stać na zakup enginu strony

poprawcie mnie jezeli sie myle :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie przeglądam nowy sklep i musze pochwalić za te przewijanie screenów przy akżdej pozycji. Bardzo fajne rozwiązanie - ułatwia życie. Ale gdzies już je widziałałem.. hmm... chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mi sięnie podoba ,że nie moża\na zapłacić za koszulkę złotówki tak jak było poprzednio;p. A szkoda , no i gadżetów nadal jakoś marnie. A co do samego wyglądu to muszę pochwalić ekipę gram bo nowy sklep jest bardzo dobrze zaprojektowany i dużo łatwiej się w nim zorientować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować