Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dziś startuje nowy sklep gram.pl!

473 postów w tym temacie

muszę się niestety z wami zgodzić, nowy sklep jest dużo gorszy od starego:( i nie mówię tego pod wpływem chwili czy pryzwyczajenia, mialem juz odpowidnio sporo czasu aby sobie wszystko potestować i nie podoba mi się. Mam nadzieje ze coś poprawią wkrótce;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Średnio. Ale myślę, że jeszcze poprawią. Wierzę w nich ;D Gdzie gadżety? Gdzie odnośnik do gram.pl? Dlaczego zmniejszają wszystkim wPLN 100 razy ;P?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2006 o 18:27, glizda101 napisał:

Średnio. Ale myślę, że jeszcze poprawią. Wierzę w nich ;D Gdzie gadżety? Gdzie odnośnik do
gram.pl? Dlaczego zmniejszają wszystkim wPLN 100 razy ;P?

Odnośnik już jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktos kiedys powiedzial: "po co zmieniac cos, co jest dobre?" Pasuje to jak ulał do starego sklepu GRAM.PL. Ten nowy nie jest ani ładniejszy, ani bardziej funkcjonalny, a już na pewno jest mniej czytelny! Najbardziej mnie wkurza to, że nie jest napisane ile WPLN mozna wykorzystac - co mi z faktu po cenie po obnizce, jak sobie musze sam obliczac ile moge WPLN uzyc (nie kazdy ma 2 stówy WPLN, zeby sie nie musial martwic o ich stan :P ). Oprócz tego jest sporo babolków typu literówki, czasem jakas literka jedna jest nie na tej linijce co potrzeba itp.

OGÓLNIE - przywróćcie stary interfejs sklepu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No na bieżąco idzie poprawa:) To dobrze:P A jak komuś się źle stronka ładuje(pionowo) to niech wciśnie Ctrl+F5 u mnie zadziałało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie nie jest źle, tylko (jak wielu zapewnie napisało już) trzeba się przyzwyczaić. A co do blędów i takich tam... to wiadomo nikt nie jest idealny i mozna to zresztą szybko zprostować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie krytykujcie już tak... po prostu trzeba troszkę poczekać ;) Jeszcze kilka dni i wszystko będzie w pełni dopracowane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2006 o 18:32, Brad napisał:

głowna stronka troszke przypomina ebgames.com nie sądzicie?



Właśnie wszedłem i sprawdziłem, rzeczywiście bardzo podobne.
Coś zabrakło własnych pomysłów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2006 o 18:31, glizda101 napisał:

>[..] OGÓLNIE - przywróćcie stary interfejs sklepu...
No jak to? Tyle się mećżyli, licznik zrobili nawet, a Ty im tu tak ostro? ;P


Tak, ostro. Bo jak inaczej skoro bylo jasno i przystępnie, a zrobili pomieszanie z poplątaniem. Jeden wielki mix - tylko nie o to chyba chodzi. Uwazam, ze lepszym rozwiazaniem byloby wprowadzenie do starej formuły sklepu kilku usprawnien, bez tej cełej rewolucji. W ogóle jestem zwolennikiem idei ewolucji, a nie rewolucji :)

Zresztą - kto im sie kazał męczyć jesli sklep byl dobry? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować