Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dziś startuje nowy sklep gram.pl!

473 postów w tym temacie

O k$%^a... Szczęka mi opadła... KOSMOS!!! Sklep jest bajerancki i nareszcie jest ponownie Baldur''s Gate 1!!! Nareszcie mogę uzupełnić kolekcję po takiej cenie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2006 o 19:10, StyczeK napisał:

Mi brakuje to gadżetów :( co prawda, niebyło ich w ofercie ostatnimi czasy, ale mogły by powrócić
;)


Na razie są koszulki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie podoba mi się nowy sklep. Wygląda jak gdyby to samo zawartość zapakowano w mniejszą paczke - to nie wygląda dobrze.
Choć jest tam pare fajnych rozwiązań ( na pewno lepiej są przedstawione karty poszczególnych produktów) ale te zbiorowe są grosze.
Z tego co widze, to ceny są wyświetlane z uwzględnieniem posiadanych wPLN-ów(zastanawia mnie czy jest skrypt, że jeśli ktoś ma 29 a produkt można kupić używając 30 to pokazuje mu 29). Jeśli tak to ciekawe rozwiąznie sprawiające, że sklep jest bardziej indywidualny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

cykliczne promocje na największe hity, "happy hours" dla buszujących w sklepie myśliwych, a także specjalne oferty dla maniaków weekendowego szaleństwa zakupów

Możecie to wyjaśnić? Tzn będą jakieś losowo wybierane godziny w tygodniu w których wszystko lub wybrane produkty będzie można kupić taniej?
Pierwsze wrażenie sklepu jest naprwdę bardzo dobre, cały czas czekam na moje wymarzone gadżety i gry których nie ma już w sprzedaży (chyba się nie doczekam nigdy..)
Świetny pomysł z koszulkami, bardzo modny ''dizajn'' i ładne wektorowe graficzki. Przyznajcie się, sami robiliście czy to z jakiejś firmy zamówienie?
Parę rzeczy jest tańszych, obsługa sklepu chyba lepsza.
Tylko strona rzeczywiście przy pierwszym włączeniu się ''rozjeżdża''. Niedobrze, powinniście coś z tym zrobić.

Ogółem jest bardzo dobrze, czekam na moje wymarzone produkty, które jeśli się pojawią to będzie jeszcze lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

taki mały błąd jeszcze znalazłem :)

Jak się zapisać do newslettera?

W polu tekstowym na górze tej strony podaj adres e-mail na który chcesz otrzymywać newsletter i kliknij przycisk „Zapisz mnię”.

powinno być Zapisz mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy rzut oka - mieszane uczucia.
Drugi rzut oka - lepiej
trzeci - jest fajnie :)

A teraz tak na powaznie. Podoba mi sie nowa odslona sklepu. Dużo lepiej rozwiązane przegladanie produktow i ich wyszukiwanie (wg ceny). Wtedy byly tylko same nic nie mowiace obrazki. Same karty produktow takze bardziej czytelne. Kolejny plus to to, że jest więcej ciekawych promocji. (ktore mam nadzieje, nie zgina po kilku dniach :P )

Jedyne czego mi wciaz brakuje to opcji "Płacę z PKO Inteligo" :( http://www.pkobp.pl/index.php/id=placezpko/zone=-1/section=pkointeligo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2006 o 19:36, Revenant napisał:

Szkoda ze w firefoxie jest nieuzywalny sklepik:(


A to czemu ? No chyba ze ja nie mam firefoxa albo ten sklep ktory mi dziala to jakis inny sklep a ja adresy pomylilem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować