Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dziś startuje nowy sklep gram.pl!

473 postów w tym temacie

Nowy sklepik jest spoko!!! Fajnie jeszcze jak by zrobili nową strone główną!!!(stara mi sie podoba ale nowsze jest lepsze) d(^_^)b

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2006 o 21:01, Flagun napisał:

oto 2 zrzuty z ekranu mozecie pobawic sie w "znajdz roznice" :D


czy przypdakiem adblock nie zablokowal paska ze spotami po prawej stronie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

powtarzam jestesci wypas! i COOL I NAJLEPSI ALE OTWIERAM STRAJK KONTRA KNOT juz kupuje mniej gier! takbyscie na mnie zarabiali spora kase ale za to ze mi dal bumelanta to strajk zeby nie mial co jesc i stracil fuche ot co:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tum bym tylko chciał zwórcić CDP uwagę, że kilka posunieć jest wg mnie wyjątkowo niestosownych do prowadzenia e-sklepu, w sensie marketingowym.

Totalnie mnie zaskakuje obniżka ceny gry z 29,99zł na 20,99zł.
Po pierwsze nie od dziś wiadomo, że znacznie lepiej przentuje się suma 19,99zł (toż to tylko 1zł różnicy), a poza tym obniżanie do takiej sumy to niezbyt mocne posunięcię :|. Sądze, że klient byłby znacznie bardziej skłonny do namyślanie się czy kupić gry przecenioną o te pełne, magiczne 10zł.

Wkradło się również kilka błędów. BiA na PS2 zostało przecenione w taki sposób:
"Cena sugerowana: 99,90 zł Twoja cena: 99,90 zł"
Cóż - okazja jak nigdy :].

Jeśli sklep ma być rzeczywiście dobrym interesem (nie tylko źródłem zaopatrywania w swoje gry, w ramach niekoniecznie interesującej alternatywy dla "empiku"), a przy okazji dawać klientowi poczucie tak samo dobrych stosunków jakie panują na stronie głównej i forum, to warto pomyśleć nad bardziej radykalnymi obniżkami - polecam tu przykład sklepu Wirtus.pl

Plusem wielkim jest obiżenie NXK do 10zł, ale gros gier nie wygląda wcale "apetycznie".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2006 o 21:12, Leo napisał:

> oto 2 zrzuty z ekranu mozecie pobawic sie w "znajdz roznice" :D

czy przypdakiem adblock nie zablokowal paska ze spotami po prawej stronie?


Panowie, panowie :d Zostawcie juz sklepik nowy i podajcie wyniki konkursu koszykarskiego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stronka wygląda nieźle ale siada poz Mozillą :/
tzn. Najpier po prawej pokazuje sie pasek z ofertami(pomoc, coś o WoWie, promocje etc.) Obok białe tło i dopiero gdy przewiną w dół pojawia się cały sklep O_o


btw.Czy mi się coś przełyszało czy total overdose PC miał być po polsku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem o co chodzi z tymi problemami z wyswietlaniem - ja mam Fire Foxa i wszystko dziala jak nalezy. I to bez zadnych kombinacji klawiszy ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2006 o 21:25, chojrak96 napisał:

fajnie.popsuo sie cos jak 1 ray wesyem.ale jest super ten sklepik.yajebajer x nieskocyonođc


chojrak nie pij tyle :P

PS. jezeli 96 w nicku to rok urodzin i naprawde podpiles troszke (i przez to piszesz takie glupoty), to współczuję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2006 o 21:12, Leo napisał:

> oto 2 zrzuty z ekranu mozecie pobawic sie w "znajdz roznice" :D

czy przypdakiem adblock nie zablokowal paska ze spotami po prawej stronie?


ok dzieki za podpowiedz, rzeczywiscie jak wyłączę adblock''a wszystko dziala jak nalezy, problem teraz w tym ktory filtr powoduje taka zmiane :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest o wiele bardziej przejrzysta, ale taki błąd jak: ToCa Race Driver 3-jest opakowanie i na nim pisze DVD, a wy tym szasem informujecie że nośnik gry ToCa Race Driver 3 to CD! Świetna informacja, tylko czubek się nie kapnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No brawo pojawił się odnośnik do gram.pl a jak wejdziesz w pomoc to i gadżety :) tylko nie wiem czemu w pomoc... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest o wiele bardziej przejrzysta, ale taki błąd jak: ToCa Race Driver 3-jest opakowanie i na nim pisze DVD, a wy tym szasem informujecie że nośnik gry ToCa Race Driver 3 to CD! Świetna informacja, tylko czubek się nie kapnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy jestem czy koszulki pre-orderowe są objete bezpłatną dostawą( BEZPŁATNA DOSTAWA: Twoje zamówienie kwalifikuje się do bezpłatnej dostawy.), ponieważ na dalszym ekranie mam do wyrobru dwa rodzaje przesyłki(kurierska i pocztowai, jednak musze za nie zapłacić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2006 o 21:31, Giwer napisał:

No brawo pojawił się odnośnik do gram.pl a jak wejdziesz w pomoc to i gadżety :) tylko nie
wiem czemu w pomoc... :P


Sory gadżety są na wszystkich podsstronach oprócz START :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować