Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dziś startuje nowy sklep gram.pl!

473 postów w tym temacie

Dlaczego w "koszyku" nie widac, ile wirtualnych pieniedzy mozna wykorzystac przy danej grze? Kupujac kilka pozycji skad mam wiedziec, czy wirtualna waluta zostala wszedzie uwzgledniona i w jakiej wysokosci? Mam to liczyc recznie? Przydaloby sie wiedziec, czy lapie sie na "promocje dnia", czy tez kupuje na normalnych warunkach...
Suma WPLZ nie zalatwia sprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

literowka:

Metoda dostawy: Przesyłka kurierska (dostawa następnego dnia po wysłaniu paczki) - 0,00 zł
Przesyłki kurierskie dostarcza firma Masterlink. Numer przeysłki będzie dostępny po jej nadaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwne. Robię zakupy za 149,89, a tu pisze- kup coś jeszcze za 69,11 i otrzymzasz darmową przesyłkę! A przecież muszę kupić coś tylko za 11 groszY! Wydaje mi się, że będę musiał zmniejszyć ilość dodanych WPLN z 69 do 68 :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2006 o 18:49, Budyn napisał:

Zapomniałem się spytać, czy WPLLN obniżają "wartość" produktu i przez to muszę więcej kupić
żeby mieć przesyłkę za darmo?


musisz kupic wiecej rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

znalzlem kolejny blad: w wyszukiwarce mozna wybrac opcje dostepnosc i widnieje tam taki maly robaczek "po premierze (pre-order)"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2006 o 19:01, Flagun napisał:

znalzlem kolejny blad: w wyszukiwarce mozna wybrac opcje dostepnosc i widnieje tam taki maly
robaczek "po premierze (pre-order)"


Tu chodzi chyba o to, że po premierze wysyłają. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czemu nie można płacić kartą Maestro? Mam kartę i chcę jej użyć, a wielu ludzi ma przecież maestro, tak muszę płacić 16 zł za kuriera a tak by było 12 :[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2006 o 19:06, Sarafan_Knight napisał:

> znalzlem kolejny blad: w wyszukiwarce mozna wybrac opcje dostepnosc i widnieje tam taki
maly
> robaczek "po premierze (pre-order)"

Tu chodzi chyba o to, że po premierze wysyłają. :)



ajc racja, widac dzis mi mozg zle funkcjonuje :P i juz wynajduje sobie bledy ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2006 o 18:49, Budyn napisał:

Zapomniałem się spytać, czy WPLLN obniżają "wartość" produktu i przez to muszę więcej kupić
żeby mieć przesyłkę za darmo?



zeby dostac darmowy transport to musisz w sklepie wydac 150 prawdziwych zlotych (tych ktore widnieja w "Razem (ostateczna kwota do zapłaty):")

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2006 o 12:53, ComCo napisał:

Osobom, którym podobał się poprzedni sklep polecam odnośnik www.gamefly.com.

niezabardzo rozumiem:P nie będe kupował na zagranicznym serwisie tylko ze względu na jego przyblizony wyglad do starego skelu gram :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2006 o 17:52, Leo napisał:

UWAGA: wszyscy, ktorzy maja problemy z poprawnym wyswietlaniem sie nowego sklepu
polecam przeladowac strone: ctrl + F5



całkowicie zapomniałem o tej kombinacji klawiszy wielkie skorki ^^ a strona po wcisnieciu tych klawiszy ułozyła sie tak jak ma byc i wyglada bardzo fajnie teraz przydało by sie zmienic reszte serwisu :P :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.03.2006 o 17:34, wikweb napisał:

chwilkę pomysł a sam sie kapniesz jak wejsc do działu gadzety :D


Nie potrzebuje chwili na myslenie. Potem go zobaczylem (dział gadzety), bo na początku go nie bylo. Przestraszylem sie i myslalem ze nie bedzie wogole tego dzilu albo tylko ja go nie widze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować